Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csináljátok ezt, férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljátok ezt, férfiak?

Figyelt kérdés

Hogy egy ideje szinte kivétel nélkül az összes randipartnerem közölte, hogy ő semmiféle komoly kapcsolatot nem akar velem. Hogy ez nem szerelem, semmi elköteleződés és hasonlók.

Mielőtt félreértés esik, szeretem, ha őszintén elmondja valaki, hogy mi a szándéka, csak azt nem értem, hogy manapság ennyire nem akarnak elköteleződni a férfiak, vagy miért kell már rögtön, akár első randi alkalmával azzal kezdeni, hogy te jó ég, semmi komolyra ne számíts?

Míg ha így is gondolják, miért kell rögtön egy ilyen kijelentéssel lelombozni a nőt? Miért nem hagyják inkább kimondatlanul (mert én sose szoktam rákérdezni, vagy definiálni a dolgokat) alakulni a kapcsolatot, hogy legyen az, aminek lennie kell? Ha szexkapcsolat, akkor az, ha párkapcsolat, akkor az, ha haverság, akkor az... Az idő majd úgyis eldönti.

Ehelyett azonnal eldöntik, hogy ugyan, te alkalmatlan vagy párkapcsolatra...



2020. ápr. 12. 21:06
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is ok nélkül veszed magadra. Valószínűleg egy részük eleve több nőt fűz, alkalmi partnerei vannak, és senki kedvéért nem óhajt lemondani a playboy életről. Téged is csak úgy választott ki, hogy "ezt is megnézném meztelenül".

Lehet, hogy van olyan is, aki a randi alatt rájött, hogy nem illetek össze, nem tudna belédszeretni, viszont a külsőd bejön neki annyira, hogy a szexben benne lenne. Ha lesz szex, jó, ha nem lesz, akkor meg legalább le lettél szerelve.

Lehet a hozzáállásuk, életmódjuk ellenszenves, de mit számít, nem bántanak vele senkit (tudomásunk szerint legalábbis), és úgysem őket keresed.


Egyedül azzal ártanának neked, ha komoly kapcsolat reményével hitegetnének, miközben az első pillanattól tudják, hogy nem az lesz. Nem azért nem fognak belédszeretni, mert "beskatulyázták a kapcsolatot" és ezzel "megakadályozták" a szerelmet. Nem beskatulyázzák, csak kimondják azt ami VAN, hogy nem vonzódnak (olyan módon) hozzád és kész. Teljesen korrekt, hogy megmondják.


Azért kell rögtön egy ilyen kijelentéssel lelombozni, hogy ne hetekkel később csodálkozz, hogy mindig leráz, nem keres, nem akar heti kettőnél többször találkozni veled, ottmaradni reggelire, beszélgetni, meg levendulavirágzást nézni, meg találkozni anyukáddal, és a múlt héten mással szexelt. Te meg azt hitted, lassan átállíthatod a kapcsolati státuszodat a Facebookon. Miért esne jobban, ha csak a gesztusokból esik le, hogy le van tojva a fejed?


Amit te szeretnél, hogy kimondatlanul alakuljanak a dolgok, olyankor működik, mikor mindkét fél komoly kapcsolatot keres, eleve ezzel a szándékkal/reménnyel közeledik a másikhoz, és látja is rá az esélyt a másikkal. Aztán vagy sikerül vagy nem. Mivel a szerelem ritkán és kiszámíthatatlanul alakul ki, nem tehetnek mást, mint hagyják "alakulni a kapcsolatot, hogy legyen az, aminek lennie kell". Olyat sosem szoktak mondani, hogy "ez egy komoly kapcsolat lesz".


31N

2020. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

15-ös, első vagyok.


Azért mert ismerem az illetőt (sose köteleződik el és szinte az összes szingli csaj megvolt neki itt, kis város ez) és egyértelműen a tudtomra adta, hogy nem akar semmi komolyat.

2020. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 mikeXxX ***** válasza:
Feltehetném én is neked a kérdést miért kell ilyen férfiakkal egy percet is foglalkozni?
2020. ápr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Az 1# felvetette bennem: Nem-e arról van szó sokszor hogy félreértitek a közeledést, és egyből szexre hajtást láttok abban ha valaki elhív titeket kávéra, talán csak bizalmatlanságból képzelitek ezt

De valószínűbb inkább hogy mindig ugyanarra a népszerű palikra mozdultok rá, aztán várjátok a csodát, hogy majd pont nálatok horgonyzik le, amikor csettintésre megkap bárkit. Szánalmas a nők társkeresési hozzáállása de tényleg

2020. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

# 24-es


Első vagyok.


Ahogy pár kommentel feljebb is írtam, ismerem az illetőt. Nagyon kicsi városban élek, szinte falu... mindneki ismer minenkit - és vele együtt a "hírét" is.

Én amikor szingli lettem, eszembe se jutott, hogy bárkire is ráhajtsak, sőt még most sem, pedig eltelt pár hónap; most élvezem hogy magam vagyok végre hosszú - hosszú évek után. Viszont az első kommentetmben említett és hasonló üzeneteket továbbra is kapom.


Szerintem nem minden esetben belelátásról van szó, mert igen is a mai férfiak (többsége) nem sz*rozik, megmondják kerek perec, hogy figy ez van, kell - kell ha nem akkor nem...

Persze van olyan, vagyis lehet az is amit te mondasz, hogy beleképzelnek a nők dolgokat, de "sajnos" én még nem jártam úgy, hogy tévesen gondoltam volna valamit ilyen esetben.

2020. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
40%

Legyen igazad 25#!

De a hsz-em 2. fele akkor is igaz lehet, a társkeresési ízlésetekkel, igényekkel, vágyakkal valami súlyos baj lehet a nőknél, hogy csak a gyökereket találjátok meg

2020. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Kedves 26-os!


Valószínűleg azért csak "a gyökereket találjuk meg", mert a normális férfiak már foglaltak!

2020. ápr. 13. 19:48
 28/37 anonim ***** válasza:
59%

# 26


Tudod mi az én orbitálisan nagy, lehetetlen igényem és elvárásom? :D

Soha nem fogod kitaltálni...az őszinteség és a bizalom ;) k*rv* nagy dolog lehet, mert erre senki nem hajlandó.


Ezen kívül pont nem érdekel a bankszámlája, vagy az autója vagy hogy van e luxuskecó vagy diploma...De mivel mindenhol csak önelégült b*rmokkal futok össze (ismétlem, nem keresek senkit, de azért társasági életem megvan) arról nem tehetek és nem is állok le velük. Ennyi.

2020. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: Nyilván ugyanezt látjuk a nők esetében is, csak a férfiaknál nagyobb az egyedülállók aránya, így nehezebb elkerülni a "gyökérséget", nem is ciki így.

Amúgy meg elnézve a társadalmat, ha az egyedülállóak gyökerek, akkor inkább vagyok az, mint más gyökerek után futkosó senki.

2020. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

28#

Ha csak ennyi kéne, a világ megfordulna hirtelen, de az őszinteség férfiként bűn, ezt a GYK-n is gyakran láthatjuk, mert ha valaki kiteregeti a "szennyest" esélye sincs, hisz szennyese kinek nincs? Mégis ki fogadja el a hibákat és hiányosságokat? Hát pont nem egy nő

2020. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!