Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csináljátok ezt, férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljátok ezt, férfiak?

Figyelt kérdés

Hogy egy ideje szinte kivétel nélkül az összes randipartnerem közölte, hogy ő semmiféle komoly kapcsolatot nem akar velem. Hogy ez nem szerelem, semmi elköteleződés és hasonlók.

Mielőtt félreértés esik, szeretem, ha őszintén elmondja valaki, hogy mi a szándéka, csak azt nem értem, hogy manapság ennyire nem akarnak elköteleződni a férfiak, vagy miért kell már rögtön, akár első randi alkalmával azzal kezdeni, hogy te jó ég, semmi komolyra ne számíts?

Míg ha így is gondolják, miért kell rögtön egy ilyen kijelentéssel lelombozni a nőt? Miért nem hagyják inkább kimondatlanul (mert én sose szoktam rákérdezni, vagy definiálni a dolgokat) alakulni a kapcsolatot, hogy legyen az, aminek lennie kell? Ha szexkapcsolat, akkor az, ha párkapcsolat, akkor az, ha haverság, akkor az... Az idő majd úgyis eldönti.

Ehelyett azonnal eldöntik, hogy ugyan, te alkalmatlan vagy párkapcsolatra...



2020. ápr. 12. 21:06
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

6! Pont ez az én véleményem is.



Kérdező! hol irnak neked,vagy hol érnek el téged.

Én ha ráirok 10 lányra,akkor jó esetben 1 válasz jön.Jól szituált 29 éves vagyok.És még sem érem el,hogy bárki is visszairjon nekem...

2020. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
#11 velem is ugyan ez... hajlanék a családalapításra de észre se vesznek :)
2020. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
80%

Nem azt döntik el hogy te vagy alkalmatlan párkapcsolatra. Ők nem akarnak párkapcsolatot. A kettő között azért óriási különbség van....

Ne lepődj meg ezen egyébként, és elárulom a nők is elég sokan ezt a trendet követik.

Senki nem akar elköteleződni , mindenki várja a tökéletest , a legjobbat, mert az lehet holnap fog felbukkanni, ha nem holnap majd holnapután, vagy azután...


Személy szerint én meg komoly kapcsolatot keresnék, mert abban érezném jól magam. Ha kölcsönösen megbízunk egymásban, és fontosak vagyunk egymásnak... a legfontosabbak. Nincsenek kibúvók hogy most mégse találkozzunk, most ez van most az van....😔

Jó lenne ha az egyforma igényű emberek találkoznának. De ez sajna nem egyszerű.

2020. ápr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Egyrészt részben örülj, hogy nem vernek át. Másrészt pedig annyi, hogy nekik te nem vagy elég jó tartós párkapcsolathoz. Éppenséggel lehet nekik senki nem jó, de te biztosan nem. 2 dolgon kezdhetsz agyalni, vagy "fejlődj, építsd magad, etc" vagy adj lentebb az igényeidből (persze maradhatsz egyedül is, valamint betöltheted továbbra is a szexpartner Szerepet természetesen.)
2020. ápr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
88%
#1 a kávé neked miért szexre utalás egyből? Persze ha magához hív át, akkor más a dolog értelmezése, de én meg több barátom is az első randikat kávézásnak hívjuk. Van hogy konkrétan ezzel nyitunk társkeresőn, és igen, komoly kapcsolatot keresünk. Ha italozásra hívnak annak van inkább laza kapcsolat előszele.
2020. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
40%
11 es ugyanigy vagyok énis.... a ma nők nemtudom de komolytalanok hamarabb elmennek rib**nckodni mint normális kapcsolatba legyenek.sajnos elromlott a vilàg.
2020. ápr. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

1. Máskor meg az a baj, amikor a pasi túl hamar el akar köteleződni, vagy csak kimondja, hogy szeret, akkor biztos nem őszinte, hiszen ennyi idő alatt nem alakulhat ki érzelem (gondoljátok ti).


2. Az is baj szokott lenni, ha csak úgy hagyja alakulni a dolgokat, hiszen az olyan romantikus meg minden, aztán a szemétláda meg csak szexet akart.


Itt meg most az a baj, ha túl őszinte és az elején tisztázza a lényeget, meghúzza a határokat.


De tényleg nem látjátok, hogy mennyire logikátlan meg zavaros gondolkodásotok van?


Tényleg nem akarok általánosítani, mert ahány nő, annyi elvárás, de akkor valamivel jelezzétek a külvilág felé ezeket a dolgokat, mert senki sem gondolatolvasó.

2020. ápr. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Hol itt a baj ?

Ha a másik szélsőséget nézzük, amikor egy 20-onéves pasi elvesz egy lányt, lesz két gyerekük, ők felnőnek, pasi 45-50 és mondjuk látóközelbe kerül a lánya bnője, kolléganője, 18-20 évesen, egyszer megfogja a mellét és megzakkan, majd szarik a csládra és mindenre. Mert 20 éven keresztül minden életélvezetről lemondott a cslád érdekében. A feleség jó esetben megmaradt szépnek, vonzónak, kivánatosnak, de 20 év után már uncsi. Aki ezt másképp kommunikálja a külvilágnak az álszent és hazudik.

Szóval nem kell pálcát törni a rib....ckodó kislányok felett.

2020. ápr. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
88%

Ezt nem a férfiak csinálják, hanem a randipartnereid.


A kettő között az a különbség, hogy a férfiak úgy általában egy jó nagy csoport, a randipartnereid pedig pedig azok a férfiak, akiket te választottál ki, hogy randizz velük.



Ha minden randipartnered azzal jön, hogy ő csak szexet akar, akkor az nem azt jelenti, hogy a férfiak csak dugni akarnak, hanem azt, hogy valami miatt olyan férfiakkal randizol, akik ebbe a csoportba tartoznak


(például nekem azok a haverjaim ilyenek, akik elég sok nőt megkaphatnak, ki azért, mert jó dumája van, vagy mert jóképű, vagy mert ért a nők nyelvér, így aztán nem igazán törekednek arra, hogy bármilyen téren megtartsanak egyet)

2020. ápr. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Én nem csinálom. Komoly barátnőt keresek! ;)
2020. ápr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!