Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csináljátok ezt, férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljátok ezt, férfiak?

Figyelt kérdés

Hogy egy ideje szinte kivétel nélkül az összes randipartnerem közölte, hogy ő semmiféle komoly kapcsolatot nem akar velem. Hogy ez nem szerelem, semmi elköteleződés és hasonlók.

Mielőtt félreértés esik, szeretem, ha őszintén elmondja valaki, hogy mi a szándéka, csak azt nem értem, hogy manapság ennyire nem akarnak elköteleződni a férfiak, vagy miért kell már rögtön, akár első randi alkalmával azzal kezdeni, hogy te jó ég, semmi komolyra ne számíts?

Míg ha így is gondolják, miért kell rögtön egy ilyen kijelentéssel lelombozni a nőt? Miért nem hagyják inkább kimondatlanul (mert én sose szoktam rákérdezni, vagy definiálni a dolgokat) alakulni a kapcsolatot, hogy legyen az, aminek lennie kell? Ha szexkapcsolat, akkor az, ha párkapcsolat, akkor az, ha haverság, akkor az... Az idő majd úgyis eldönti.

Ehelyett azonnal eldöntik, hogy ugyan, te alkalmatlan vagy párkapcsolatra...



2020. ápr. 12. 21:06
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
59%

# 30


Hát akkor gondold ezt :) Lehet én vagyok rosszul kódolva, de ha megismerkedek valakivel és esetleg több is lesz belőle, akkor nálam onnantól indul(na) a tiszta lap. Az hogy mit csinált előttem, az előttem volt. (jó, az ért gyilkos, rabló ne legyen :D tehát normális kereteken belül)

2020. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

31#

Az eddigiek (itteni vélemények) alapján úgy tűnik nincs tiszta lap!

Szóval ha kiderülne a párodról hogy előtted pl. prostihoz járt (mint a férfiak jó része aki kipróbálta) akkor tiszta lap? Francokat az, jobb hazudni amíg lehet!

2020. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

# 32


Ezért írtam, hogy normális kereteken belül. Persze azt így, hogy nem voltam ilyen cipőben (prostis sztori) nem tudom, hogy menne e a tiszta lap. De mondjuk azt tudtam az exről (saját maga mondta el), hogy az előző nőjét végig csalta...mégis ment a tiszta lap.

Ezekszerint te prostihoz jártál?

2020. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
40%

33#

Én most is járnék alkalmanként ha nem volna ez a kicseszett járvány, nem szégyellem, bár nyilván ismerkedésnél titkolnám mert muszáj de amúgy nem rólam van szó.

A lényeg hogy a tiszta lapra nem lehet alapozni, ha jót akar magának az emberfia. Ezért nem szabad őszintének lenni nőhöz, ezt próbálom megtanulni egy életre, az itteni vélemények alapján.

Amúgy meg a GYK-t olvasva nők előbb állnak össze egy rablógyilkossal is, mint valakivel aki köztudottan prostizott életében, hát elég gáz egy női hozzáállás az biztos

2020. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

#34: Gondolom azért mert a prostizás a nőknél a lúzersággal egyenlő. Nem egy ismerősöm jár drogos falubikája keménygyerekkel (esetleg még bűnöző is), pedig azok a nők ilyen kis közepes szürkeegér jótanuló lányok. Dehát gondolom az "menő és izgalmas". Ez kell a nőknek, hát tessék...


Persze ha valaki elment akárcsak egyszer is prostihoz mert a mai társkeresési piacon nem tud érvényesülni (a nők számára "unalmas", mert nem menő alfa), az egyből el van hordva mindennek. Hagyjuk már.

2020. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

# 34


33-as vagyok.


Szerintem annyira embere válogatja, hogy kinél mi csapja ki a biztosítékot ilyen téren. Még az a szerencse, hogy nem vagyunk egyformák és nincs 2 egyforma ember, ahogy 2 egyforma nő se :)

De persze, az óvatosság nem árt ha úgy gondolod és inkább eltitkolod. De szerintem sokkal rosszabb, ha eltitkolod és később mástól hallja vissza a kiszemelted/ vagy éppen már a párod.

2020. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

36#

Mire megtudja már esetleg késő, ha a kapcsolat működik már nem valószínű hogy ez szakító ok lenne, ha mégis a nő meg is érdemli, vagy a kapcsolat nem jó.

A hazugság kegyes, ha a célja kölcsönös boldogság nemde?

Hiszen abból kell kiindulni hogy attól még a férfi lehet normális és rendes, minden előítélettől függetlenül

Azonban az elején elijeszteni nem célszerű ezzel egy nőt sem

2020. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!