Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy a férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a férfiaknak nem kellenek a könnyű nők?

Figyelt kérdés

Rengeteget hallom és olvasom itt is. Tudom, hogy ízlések és pofonok, de nekem kifejezetten bejönnek az ilyen nők. Sajnos ritkán találkozni velük. (nem a fizetős vagy a félfizetős ital/vacsi meghívósakra gondolok)


Igazából nem is kezdenék soha olyan nővel, akivel túl sokat kell akár beszélgetni vagy írogatni szex előtt.


Valójában én egy nőre elsősorban szexuális PARTNERKÉNT gondolok, akivel kölcsönösen osztozunk az egyik legjobb dologban a világon, a szexben, szabadon, tabuk nélkül beszélhetünk róla ki mit szeret, mit nem szeret és ez alapján eldöntjük mennyire passzolunk.


Ha több dologban passzolunk, akkor lehet ezen kívül más is, ami már hasonlít egy párkapcsolathoz, de alapvetően a szex az, ami összeköti a két embert.


A legtöbb emberrel, akivel lehetett erről a témáról beszélni és nem értett egyet, inkább azt láttam benne, hogy nem tudott túllépni az ősember gondolkodásmódon és a végén már olyanokról beszélt, hogy minél kevésbé "használt" egy nő, annál értékesebb.


A másik kategória pedig a skalpvadász, aki a strigulákra ment és mint a vadászoknál és a horgászoknál, ő is élvezte a kihívást. De ez egy nagyon szűk halmaza az embereknek.


Én csak a személyes ismerősi körömből tudok kiindulni, de merem remélni, hogy nem a fenti két kategória teszi ki a férfiak többségét.



2020. ápr. 16. 02:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%

Számomra pedig pont a szex másodlagos dolog. Főleg érzelmek nélkül nem ér semmit szerintem. Csak olya nemberrel jó, aki szeret engem és akit én is szeretek. Olyannal nem tudnék együtt lenni egy ennyire intim dologban, aki iránt nem érzek semmit.

Én ilyen vagyok, pont.

Te nem.

Szóval nekem nem kellenek a "könnyű" nők, te pedig ilyeneket szeretnél. Megértem, és őszintén szólva nem izgat, de azt ne akard bemesélni, hogy csak ilyen vagy csak olyan nők kellenek a férfiaknak. Ahány ember annyiféle ízlésvilág.

2020. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

Oké, ez a te dolgod.

Én mondjuk sosem értettem ezt, mert nem tudhatod, hogy mit hoz a jövő. Ér egy baleset vagy betegség, és nem tudsz szexelni. Akkor véget ér az életed? Én társat keresek, akivel betegségben is együtt vagyunk és nem a dugás köt minket össze, hanem akire számíthatok mindenben és egymás mellett képzeljük el az életünket. Hívhatsz "ősembernek", de meglátjuk, hogy melyik felfogás célravezetőbb hosszútávon.

2020. ápr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
53%
"alapvetően a szex az, ami összeköti a két embert" Látod nekem meg pont ez az igazi primitív, ősember gondolkodás. Fontos a jó szex, a még a top 10 legfontosabb dologban sincs benne.. Viszont könnyű nőből sokkal több van, mint nem, szóval legalább könnyű dolgod van.
2020. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy.
2020. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
98%
En a konnyu noket szeretem, 60kg alatt :)
2020. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

Te így gondolod, ezért csak szexkapcsolat való neked! Ényi! Van erre bőven vevő nő! De aki nem vevő rá azt kerüld el!

Más meg normális kapcsolatot keres! Ahol nem csak a szex a lényeg!

Én is szeretek szexelni, szeretem az igényes szexet, de csak úgy nem bacok jobra balra! És nem csak szexre vagyok, mint, ahogy szerencsére sok felfi sem!


Azért mondják, mert nekik nem kellenek! Mit nem lehet ezen felfogni? Fogyatékos vagy?

N27

2020. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
4%
Szeretik általában a pasik az ilyen nőket. Én sose vártam sokat a szexszel. És így is lett komoly kapcsolatom. A jelenlegi párom elhagyta értem az asszonyát, mert xart se ért az ágyban, meg mindig csak barátnőzött.
2020. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17es pár év és megun az ilyen és ott hagy a facba...
2020. ápr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
37%

"Az ilyen nők alkalmatlanok komoly kapcsolatra, csak szexre jók."


A nők 99%-a csak erre jó, java részük meg kikéri magának h ostoba, mert nem illik kimondani. A törvény ezeket védi, szóval nem szabad közösködni meg itt szeretgetni, mert csak ráfaragsz :) Meg hát, ha olyan 2x is, azt mehet isten hírével.

2020. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ej, azt a megkeseredett incel, szűz, ratyi mindenségit!
2020. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!