Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az udvarlás egy szükségtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az udvarlás egy szükségtelen színészkedés?

Figyelt kérdés

Nem rég meghallgattam ezt a videót.


[link]


Az elején arról van szó, hogy egy nő szeretné, ha udvarolna neki az a férfi, akivel találkozgat.


Úgy érzem ez az egész udvarlósdi tényleg színészkedés. Én is jobban szeretem, ha spontán alakulnak a dolgok, és nem vár el tőlem ilyen giccses színészkedéseket.


2020. máj. 5. 22:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
82%
Jaja akkor mégiscsak kiesett a szög a zsákból, ergo meg sem akarod ismerni a nőt csak lefektetni. "mert a jópasiknak egyből fekszenek" ezért vagy irigy, meg ezért kín, meg ráfizetés, nem hogy egyből a tárgyra lehetne térni, nem? Minek szórakozni. egymásal? Ja akkor kéremszépen kiderül, h nem is ktársapcsolatra van igény csak szexuális kapcsolatra. Ott valóban nem szükséges az udvarlás.
2020. máj. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
22%
#10: Egyik sem volt igénytelen, kikérem a nevükben. Inkább te vagy az, hogy valóban normális lányokról így vélekedsz, miközben életedben egy szót nem beszéltél velük. De állítom több minden van a fejükben mint neked valaha is lesz.
2020. máj. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
27%

"Erre az állítólagos jelenségre milyen megoldást javasolsz? A rosszul kinéző férfiakkal is feküdjünk le egyből, vagy a jól kinézőkkel se? Melyik tenné boldoggá a kis szívedet?"


Semmilyen megoldás nincs erre, a nők azt tesznek, amit akarnak. Csak nem árt, ha a férfiak tisztában vannak azzal, hogy a nők azonnal és minden feltétel nélkül lefekszenek a jópasikkal, a többi férfit meg halálra szívatják és nekik eljátsszák a nemvagyokolyan-t. Ennyi.

2020. máj. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
67%
#12: Na, ebben azért ne legyél olyan biztos. Simán lehet, hogy csúnyán pofára esnél, ha tényleges intellektus összehasonlításra kerülne a sor.
2020. máj. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
41%
#14: Ezt mondhatnám én is neked.
2020. máj. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
75%

"Csak nem árt, ha a férfiak tisztában vannak azzal, hogy a nők azonnal és minden feltétel nélkül lefekszenek a jópasikkal"


Nem árt ha erről a nők is tudnak. Mert én nem tudtam, hogy lefeküdtem egyből a jópasikkal. Most, hogy már tudom furán érzem magam.

2020. máj. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
50%

Hát az egyébként. Néha a pasik nagyon tudják erőltetni, pl. netes ismerkedésnél, amikor még csak nem is találkoztunk, miért kell megkérdezni minden reggel, hogy hogy aludtam? Ez valami fétis? Mert én kötve hiszem, hogy egy idegent ez érdekel belőlem, engem sem érdekel, hogy aludt valaki, amíg nem ismerem mélyebben.

De ettől függetlenül izgalmas lehet egy udvarlás, persze ha bejön az illető, aki udvarol.

Szerintem egy kapcsolatban mindenki szívesen emlékszik vissza azokra az emlékekre, amikor még nem volt semmi, de már volt valami a levegőben. 🙂

Persze a durr bele is jó tud lenni, szerintem mindenkinek van olyan élménye, hogy egyből volt szex, és szuper volt meg minden, de ilyen 100-ból ha egyszer van, egyébként inkább megbánás követi.

2020. máj. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
56%
Igen, az. Már csak azért is szükségtelen, mert nem mész vele semmire. Ha jól nézel ki, akkor udvarlás nélkül is megkaphatod bármelyik nőt. Ha nem, akkor pedig csak nevetségessé teszed magad. Színészkedni viszont folyamatosan kell ahhoz is, hogy megszerezz egy nőt, meg ahhoz is, hogy megtartsd. Ha nem vagy egy nagyképű alfahím, akkor folyamatosan el kell játszanod.
2020. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Komoly kapcsolatot keresek, és szeretném rendesen megismerni. Első randin is nyitott vagyok a tartalmas, mély beszélgetésekre, ahol merünk őszinték lenni egymással. Udvarlással nekem az a problémám, hogy színészkedésnek tartom, ami elcsúfítja a normális ismerkedést, tehát hazug. Egy lassú, de tartalmas, spontán ismerkedésre vágyom, nem egy eldobható termékre. Ilyet nem nagyon találok.
2020. máj. 6. 08:53
 20/32 anonim ***** válasza:
54%
Nem, a kapcsolat legizgalmasabb része. És ha a férfi nem egy töketlen mulya, akkor ő is élvezi és nem színészkedésnek éli meg.
2020. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!