Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az udvarlás egy szükségtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az udvarlás egy szükségtelen színészkedés?

Figyelt kérdés

Nem rég meghallgattam ezt a videót.


[link]


Az elején arról van szó, hogy egy nő szeretné, ha udvarolna neki az a férfi, akivel találkozgat.


Úgy érzem ez az egész udvarlósdi tényleg színészkedés. Én is jobban szeretem, ha spontán alakulnak a dolgok, és nem vár el tőlem ilyen giccses színészkedéseket.


2020. máj. 5. 22:57
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ, mit értünk udvarlás alatt.

Ha naponta 60 kiló rózsát vesz, ebből heti kétszer leteríti a házam elé, az szükségtelen színészkedés. A nyálas dolgokat nem szeretem, sőt... Taszító.

De ha az is udvarlásnak számít, hogy elmegyünk színházba egy olyan darabra, ami mindkettőnket érdekli, eltöltünk egy szép estét, megdicsér, hogy csinos vagyok, majd van benne annyi otthonról hozott udvariasság, hogy hazakísér, hogy ne egyedül kelljen éjszaka bolyognom, akkor ez nem szükségtelen színészkedés, hanem pozitív dolog.

2020. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
25%
#19 Ezt elfelejtheted. Ha őszinte vagy egy nővel, az már rég rossz. Cserébe legalább ő sem őszinte veled. Ha neked ez nem pálya (ahogy nekem sem), akkor jobb, ha nem próbálkozol komoly kapcsolattal.
2020. máj. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
68%

Ha csak dugni akarsz, akkor színészkedés.

Ha tetszik a csaj, akkor meg természetes, hogy kedves vagy vele, kimutatod a vonzalmadat, szeretnél vele lenni, programokat szervezni stb.


Szóval ha már felmerült benned ez a kérdés, valószínű, hogy csak kefélni akarsz, ezért érzed feleslegesnek.

2020. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
53%

Nem igaz, hogy végig szerepet kell játszani az ismerkedés alatt. Teljesen normális a ha mindenki magát adja és akkor nincs később csalódás. Akinek rendben van az élete, tiszták a szándékai annak nincs szüksége a képmutatásra, megtudja nyerni magának a nőt megtévesztés nélkül is.


Nagyon egyszerű. Rendszerint azoknak kell hazudniuk csak, akik sumákolnak, nem akarnak komolyat, csak dugni akarnak egy jót.

Vagy akik többnek akarnak látszani, mint amik, pl. a kiszemelt golddigertopmodell hercegnőnek vannak égigérő igényei amit lehetetlen egy átlag pasinak teljesíteni.


Pontosan azért megy csődbe sok kapcsolat mert megjátszák az elején magukat az emberek, szerelmet vallanak amikor nincs semmi, titkolják, hogy párhuzamos kapcsolatokat tartanak fenn a kezdeztektől fogva, hogy szenvedélybetegek, hogy birtoklóak és féltékenyek, ingyenélők - csak hogy egy párat elmítsek, és nyilván a látszazot nem lehet fenntartani sokáig, az őszinte fél meg jogosan érzi átverve magát.

Egyszó mint száz, akinek kevés vagy így ahogy vagy az felejtős.

2020. máj. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
57%
Newsflash: Ha szeretsz valakit, akkor nem kell megjátszani semmit, mert szívből jön. (F)
2020. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
42%
De látod ez neki kín! Érted? Az előbb is valaki írta, hogy ha érdekel valaki akkor ösztönösen, zsigerből megteszel neki dolgokat. Nem érzed kényszernek. Erre azt írja, hogy ez hazugság, meg felesleges az egész. Talán valami sérülése lehet szegénynek, lelki egyensúly hiány, rossz családi példa, PUA videók túladagolása.
2020. máj. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
61%

"Csak nem árt, ha a férfiak tisztában vannak azzal, hogy a nők azonnal és minden feltétel nélkül lefekszenek a jópasikkal, a többi férfit meg halálra szívatják és nekik eljátsszák a nemvagyokolyan-t. Ennyi."


Ez kb. pont ugyanaz, hogy a pasik minden feltétel nélkül elfogadják az insta pitchákat, mert bombasztikus, lehet ezért lusta, buta, bármilyen jellemhibája lehet. A normális nőnek pedig tizedrész annyit nem néznek el.

2020. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy azért gondolom így, mert még nem találkoztam olyan nővel, aki tetszett volna. Mind közömbösek voltak. Lehet, hogyha végre egy olyan nővel találkoznék, aki egyből tetszene, és akár szerelem első látásra lenne ösztönösen udvarolnék. Lehet azt mondani erre, hogy túl magasak az igényeim vagy válogatós vagyok, de az igazit keresem.
2020. máj. 8. 05:09
 29/32 anonim ***** válasza:
Az udvarlás tipikusan tényleg a nőnek a fontosabb. Ők előtte szeretnek beszélgetni. De mivel a férfiak meg utána, ezért nekik sem felesleges :) Felháborodás helyett azt kell csak belátni, hogy egy nő nem férfi, ezért mások az érdekei. Ha akarsz valamit a nőtől, légy hozzá kedves és hagyd hogy megismerhessen - mert ha a tipikus nő biztonságban, szeretve érzi magát, akkor fog zöld utat adni. Ez valahol szükséges színészkedés, ha nőt akarsz, de ha ő is akar téged, szintén a szerinte neked tetsző oldalát fogja mutatni. Ezt lehet azzal magyarázni, hogy evolúciósan a nők többet kockáztatnak. De ugyanez igaz azért a tipikus férfira is, aki szereti, ha a befektetése majd kizárólagos "példány" lesz, tehát visszafelé is teljesen logikus és egészséges viselkedés. Ha szexet akarsz, légy kedves a nőhöz (szeresd, azaz fejezz ki érzelmeket). Ha nem akarod, hogy elhagyjon, ismerd el a férfit (tiszteld, azaz hagyd hogy vezessen). Ez a recept már a Bibliában is benne van, mert a felek (tipikusan, azaz általában) erre vágynak legjobban a másiktól, és sokszor azért melós erre figyelni és siklik ki az üzlet, mert csak azt adnák, amit ők szeretnének viszont kapni.
2020. máj. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Mindent a nőért...
2020. máj. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!