Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire gáz, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, hogy miután letiltott utánna egy másik "kamu" profilról újra próbálkoztam a lánynál?

Figyelt kérdés

Úgy történt, hogy megtettszett egy lány és ráírtam facebookon: Bemutatkozam és elmondtam neki, hogy szerenék vele beszélgetni és megismerni mert szimpatikus nekem. Erre ő válasz nélkül letíltott.

Sokat is gondolkoztam rajta, hogy mit lehetne ez után tenni, a normális az lett volna, ha túlléptem volna rajta, de nem tudtam mert nagyon tetszett ezért készítettem másik profilt és onnan próbálkoztam hasonló sikerrel.

Most ott tartok, hogy örlödöm lelkileg mert úgy érzem, hogy életem lehetősége az a lány aki most igazán tetszik, nem vesz figyelembe és elfut előlem. Esélyt sem adott, hogy személyesen is találkozzunk és ez nagyon üres és kellemetlen érzéssel tőlt el.

Tudom, hogy ez már nem változtat semmin. Hogyan tudnék visszatalálni és "jól" kijönni a dolgokból?



2020. máj. 10. 20:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
65%
#7: akkor miért teszed?
2020. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem csinálok több profilt, nem írok rá.
2020. máj. 10. 20:56
 13/32 A kérdező kommentje:
Nem teszem többet.
2020. máj. 10. 20:56
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj Tinderen, ott azért vannak fenn a lányok. A reakciója teljesen természetes volt. Nem akar tőled semmit, felejtsd el.
2020. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
89%

#4:az igen! Örömmel hallom, hogy erre is van precedens. Végre!


Van bizony, ha valaki nem hiszi, akkor elő tudom keresni (persze név nélkül és kitakarva a vádirítot, amit az ügyész írt akkor a haveromnak) azt az iratot, amit egykoron a haverom mutatott nekem, és facebook zaklatás volt+két sms. Ennyi elég is volt, hogy bíróság elé állítsák.

2020. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én is csinálnam anno, kb hasonló sikerrel xDDD Tapasztalatból tudom mondani hogy nyugostan engedd el, lesz még annyi más lány aki majd tetszeni fog :)
2020. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

A Tinder és társai egy sz@.r. Az ismerkedés pöcegödre.

Ezért gondoltam, hogy talán a facebook normálisabb.

2020. máj. 10. 20:59
 18/32 anonim ***** válasza:
2%

hát persze 40%, egy normál feljelentéstől is elriadnak az emberek, ott szívatják a népet ahol tudják. Nekem 2! órát kellett várnom a portán, míg egy tetves nyomozó egyáltalán szóba állt velem. Természetesen ismeretlen tettes ellen megszüntették a nyomozást...

Kamu amit írsz.

2020. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező: egy nőt soha ne zaklass, mert ha feljelent és bármi apró, 1%-nyi hangyányi alapja is van, akkor büntetést kapsz érte (azt hiszem 92%-os vádelemléssel dolgozik a hazi ügyészség, még az Usában komolyabban utána járnak mindennek, ott valami 16- vagy 18%). A törvény jobban védi a nőket, mint a férfikat, ahogyan a betörőket is, mint a saját portáját védő gazdát. Zaklatni valakit ronda dolog, de ha már megteszed, akkor örök szabály, h soha ne legyen nyoma, mert véged. Ne legyen se írásos, se hanganyag, se video-fényképfelvétel, hogy írtál neki, vagy kövvetted, stb. Mert akkor a dolog el is dőlt, ha beviszi a rendőrségre.
2020. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Annyit írhatott volna, hogy bocs de nem szeretnék veled semmit.
2020. máj. 10. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!