Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire gáz, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, hogy miután letiltott utánna egy másik "kamu" profilról újra próbálkoztam a lánynál?

Figyelt kérdés

Úgy történt, hogy megtettszett egy lány és ráírtam facebookon: Bemutatkozam és elmondtam neki, hogy szerenék vele beszélgetni és megismerni mert szimpatikus nekem. Erre ő válasz nélkül letíltott.

Sokat is gondolkoztam rajta, hogy mit lehetne ez után tenni, a normális az lett volna, ha túlléptem volna rajta, de nem tudtam mert nagyon tetszett ezért készítettem másik profilt és onnan próbálkoztam hasonló sikerrel.

Most ott tartok, hogy örlödöm lelkileg mert úgy érzem, hogy életem lehetősége az a lány aki most igazán tetszik, nem vesz figyelembe és elfut előlem. Esélyt sem adott, hogy személyesen is találkozzunk és ez nagyon üres és kellemetlen érzéssel tőlt el.

Tudom, hogy ez már nem változtat semmin. Hogyan tudnék visszatalálni és "jól" kijönni a dolgokból?



2020. máj. 10. 20:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Kamu amit írsz.


Oké, megkeresem majd a vádiratot, és majd leshetsz. Persze ha ismeretlen a tettes a más, de haverom nem ismeretlen volt a csajnak, hanem egykori exe.

2020. máj. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
48%
Plusz ha nem rejted el az ip címed, akkor megint véged van, simán visszanyomozák honnan írták az üzenetet. És ha nem nyilvános kvzóból pl, hanem otthonról, akkor már meg is vagy. Sms-t írni rejtett telefonszámról megint felesleges, visszanyomozzák a szolgáltatótól melyik jeladóhoz kapcsolódott 80-100 m es távolságú pontossággal.
2020. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Nem csinálom tovább.
2020. máj. 10. 21:17
 24/32 anonim ***** válasza:
Sőt, mondok egy jobbat. Annó a Nyíregyi Fősulin tanultam és volt egy ismerősöm a szinten, aki itt a gykn kiírt egy kérdést. Elhagyta akkor a barátnője és nagyon maga alatt volt, öngyilkos akart lenni. És valaki, vagy a gyk-s moderátorok feljelentették, ip cím alapján beazonosították és pár nap múlva rendőrök keresték fel a koliban. Hogy mi ez az egész, meg kellett magyaráznia, hogy csak vicc volt és maga alatt volt. Semmi nem lett belőle, ahogy tudom, de senkinek sem esik jól, ha rendőrök mennek fel hozzá mindenki szeme láttára.
2020. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy sose fogsz találni még egy olyan lányt?

Egyáltalán beszéltetek valaha valahol, vagy csak Facén láttál pár képet és abba szerelmesedtél bele?

2020. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

1. Szimplán nem jössz be neki

2. Nem szeretne kapcsolatot

3. Kapcsolatban van

4. Leszbikus

5. Már van kiszemeltje

6. Nem szeret netről ismerkedni, mivel tele van beteges emberekkel amire te vagy az élő példa

2020. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
94%
Ez konkrétan zaklatás és én is letiltanálak a francba.
2020. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén azt a lányt
2020. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ez mekkora szanalom. Soha tobbe nem talalsz ilyen lanyt? Lol milyet, mert beszelgetesre nem volt vele alkalmad. Barna haju, kek szemut? Istenem...
2020. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
97%
“ Esélyt sem adott, hogy személyesen is találkozzunk” Tanuld meg, hogy nem jár egyetlen esély sem, csak azért, mert te azt akarod. Ez nem szeretetszolgálat. Egyetlen képből is le lehet szűrni, hogy akar-e tőled valamit. Nem akar, kész, pont. Jól is tette, hogy egyből letiltott. Csinálj még egy pár profilt, hátha a rendőrségen kötsz ki. Egyébként mit gondoltál? Hogy ha a rendes profilod nem jött be neki, akkor majd a kamu igen? Minimális józan ész legyen azért...
2020. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!