Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire gáz, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, hogy miután letiltott utánna egy másik "kamu" profilról újra próbálkoztam a lánynál?

Figyelt kérdés

Úgy történt, hogy megtettszett egy lány és ráírtam facebookon: Bemutatkozam és elmondtam neki, hogy szerenék vele beszélgetni és megismerni mert szimpatikus nekem. Erre ő válasz nélkül letíltott.

Sokat is gondolkoztam rajta, hogy mit lehetne ez után tenni, a normális az lett volna, ha túlléptem volna rajta, de nem tudtam mert nagyon tetszett ezért készítettem másik profilt és onnan próbálkoztam hasonló sikerrel.

Most ott tartok, hogy örlödöm lelkileg mert úgy érzem, hogy életem lehetősége az a lány aki most igazán tetszik, nem vesz figyelembe és elfut előlem. Esélyt sem adott, hogy személyesen is találkozzunk és ez nagyon üres és kellemetlen érzéssel tőlt el.

Tudom, hogy ez már nem változtat semmin. Hogyan tudnék visszatalálni és "jól" kijönni a dolgokból?



2020. máj. 10. 20:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod zaklatni akkor hagyd békén minden kamu profiloddal. Először letiltott, másodjára is, fogadd el azt a szót, hogy Nem!
2020. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Gondolom semmit nem tudsz a lányról. Lehet, hogy foglalt vagy egyszerűen nem akar ismerkedni. Minden joga megvan hozzá.

"Annyit írhatott volna, hogy bocs de nem szeretnék veled semmit."

Sokszor ilyenkor ez csak adja a lovat a másik alá és végeláthatatlan győzködés lesz a vége. Jól tette, hogy letiltott.

2020. máj. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!