Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért épp a diploma megléte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért épp a diploma megléte vagy nemléte a fő kritérium egyeseknél, ha társkeresésről van szó? Nem felszínesség ez?

Figyelt kérdés

Kifejtem: önmagában egy diploma nem fokmérője az intelligenciának, műveltségnek, párkapcsolatra való alkalmasságnak, karriernek. Persze esélyes, hogy akinek megvolt már az államvizsgája, az szellemileg jobban áll, de semmire nem garancia.


Pl. ha valaki elvégez egy tanítóképzőt, uv-vel átmegy ének-zene vizsgán, mert tűrhetően el tudja furulyáznia Boci-boci tarkát; ha az illető aztán elkezd dolgozni nettó százötvenért, ha a fogához veri a garast, néha elmehet a Pintér Tibor-féle Lovasszíház Jimmy musical előadására, vagy megveszi Rhonda Byrne borzalmas new age-könyveit, az miért gondolja úgy, hogy onnantól ő a kultúra fárosza, és neki jár a diplomás, jól kereső stb. társ? És mielőtt valaki közbevetné, hogy ez sarkított példa: ismerek személyesen olyan csajt, aki hasonló szellemi paraméterekkel kezdett kapcsolatba, de aztán a szintén tanító anyja rábeszélése hatására ejtette a pasit, mert azért diplomátlannal kezdeni milyen snassz már. Pedig szellemileg kb. egy szinten álltak.



2020. máj. 16. 10:43
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

22-es vagyok

Nem értem mi bajotok. Tényleg embertől függ, hogy mennyire értelmes és nem a végzettségtől. A villanykörtés példát arra írtam, hogy nem tud elvégezni semmi apró munkát a ház körül. Ilyen is van. Mindenféle ember van, lehetne példákat írni. Szedjétek szét egymást nyugodtan. Durva ami itt megy. Nem bántottam egyik oldalt sem.

2020. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Felsőfokú villamosmérnöki végzettségem van, az ismerősi köröm zöme úgyszintén diplomás. 33év alatt megletősem sok elismerésre méltó okos/intellinges embert volt szerencsém megismerni. Mind közül a leginkább kiemelkedő elme, egy 10 osztályt végzett autószerelő, az édesapám :) Mondom ezt teljesen elfogulatlanúl.
2020. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%
29: de, jártam. Kettőre is. Tegyél próbára, ha akarod, nekem mindegy. Mondjuk nincs sok kedvem bizonygatnom az ilyen idiótáknak. Megvan a véleményem másokról, ezen pedig nem a diploma változtat.
2020. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!