Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen "jófiúként" esélytelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen "jófiúként" esélytelen, hogy legyen NORMÁLIS barátnőm?

Figyelt kérdés

Szingli vagyok, egy menő irodában dolgozok, diplomás, rendkívül választékos a szókincsen és sosem káromkodok. Csendes vagyok, sosem beszélek feleslegesen, utálom a small talkot. Van jogosítványom, viszont szigorúan betartom a kreszt, sokszor szó szerint idézek belőle, azokat akik nem tarják és ezzel menőznek nagyon lenézem és primitívnek tartom. Nem dohányzok, nem iszok, a discot utálom. Online felületen ragaszkodok a helyesíráshoz. Ha reggel dolgozok vagy megyek valahova akkor korán lefekszek aludni. Szedek táplálékkiegészítőket, igyekszem azt adni a szervezetemnek ami a helyes, nem pedig azt ami pillanatnyilag jobban esne.


Mindezek ellenére külsőre nem nézek ki rosszul, a genetikám nem rossz, sportolok rendszeresen. Vannak tetoválásaim. Amatőr szinten focizok is egy egyesületben. Érdekel a kertészkedés, a gazdaság, a politika, és igazából minden olyan dolog ami "épít". Kikapcsolódásként szoktam PC játékokkal játszani. Szóval abszolút nem vagyok egy érdekes ember.


27



2020. máj. 16. 22:28
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
97%
Ez a nagy önmegtartóztatás és patyolattisztaság számomra egyáltalán nem normális. Nem azt mondom, hogy szegj törvényt, hanem azt, hogy elég sótlan és élettelen ez nekem. Nem egy helyes kis robotot akarok az életembe, hanem akivel együtt csinálhatok néha hülyeségeket is és nem néz le akkor, ha felszabadult vagyok és elengedem magam...
2020. máj. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
90%
Én férjnél vagyok, de a férjem nem a gyerekem apja. Akkor engem megvetsz? És ha a lánynak, akivel ismerkedsz a szülei elváltak, akkor őket is megveted? Szerintem nem hiába vagy egyedül, elég savanyúnak és ítélkezőnek tűnsz.
2020. máj. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 Savlekotő ***** válasza:
92%
Azért nincs nőd mert totál elnyomó és kontroll mániás merev vagy,sorolhatnám,és pusztán megvetsz embereket mert másképp élnek mint amit te a fejedben elképzelsz hogy úgy helyes. Normális nő menekül ettől a típustól,főleg ha ki ismeri akkor elfut amint tud,ezt koros férfiként írom.
2020. máj. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
97%

A leírás alapján nekem sem vagy szimpatikus. Kezdjük ott, hogy legalább kétszer fényezed magad, hogy milyen jó a helyesírásod, pedig a vesszőket nem jól használod sokszor, és az -ik-es igéket sem ragozod helyesen.

Ezenkívül nagyon sótlannak, merevnek, kimértnek tűnsz - én ennyire "betáblázott" emberrel képtelen lennék együtt élni. Emellett nagyon beképzeltnek tűnsz. Abban sem hiszek, hogy összesen annyi kell ahhoz, hogy megfelelő legyen neked egy nő, hogy a "nem normális" listádat teljesíti, mert az azért nem túl sok (pl. egy 60éves 120 klós gombás lábú otthonkás Juci néni is jó lenne? teljesíti a kívánalmakat). Vagy ha igen, akkor elég igénytelen vagy. Réadásul az egy dolog, hogy vannak kívánalmaid, de hogy amiatt mást nem normálisnak nevezel, mert azt nem teljesíti (értsd: pl. nem normális, akinek már van gyereke, és épp nincs férjnél)... ez elég bunkó és felszínes dolog. Főleg, hogy te sem vagy tökéletes, sőt.

2020. máj. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, nem vagy te enyhén vagy kevésbé enyhén Aspergeres? Nekem az írásod eléggé ezt tükrözi.
2020. máj. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
75%

Egyedül nekem nem áll össze a két bekezdés leírása? No káromkodás, de igen a tetkókra. Korai lefekvés a munka miatti kelésért, de PC-s játékokon nyomulás.

Nekem olyan, mintha az első bekezdésben lévő ember egy nagyon szabályszerű, minimalista, lenéző ember lenne. A második bekezdésben meg egy laza, társasági.

2020. máj. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
88%
Én elvileg nem tartozok egyik csoportba se akiket megvetsz. De én meg azokat az embereket vetem meg akik másokat megvetnek csak mert nem olyan tökéletesek mint amennyire a te elképzelésed szerint lenni kellene. És te mondod magad normálisnak? Először szerezz egy kis EQ-t mert így nem sok nő fog szóba állni veled.
2020. máj. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is az Asperger ugrott be.

Egyébként akár férfiról van szó, akár nőről, már önmagában az, hogy csendes, nem bírja a small talkot, közel 0-ra redukálja az esélyeit. Más "hiba" már nem is nagyon kell, ennyi is bőven elég ahhoz, hogy az ellenkező nemnek csak a nagyon gáz, lényegében senkinek sem kellő rétegénél jöhessen szóba.

2020. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sem szimpatikus az írásod. Amik feltűntek:


"rendkívül választékos a szókincsen"


mármint gazdag szókincs és választékos kifejezésmód ugye?


"Csendes vagyok, sosem beszélek FELESLEGESen,"


Ezek kb szinonímák, tehát az egyik FELESLEGES volt haha :)


"Small talk"??? Rühellem a felesleges anglicizmust.


"Van jogosítványom, viszont szigorúan betartom a kreszt,"


Tehát szerinted akinek van jogosítványa az általában nem tartja be a kreszt, akinek pedig nincs, az betartja? Mert ha nem, akkor a "viszont" FELESLEGES!


"Online felületen ragaszkodok a helyesíráshoz."


Én offline is így vagyok ezzel. Mondjuk én is szoktam hibázni, ahogy te is.


"Mindezek ellenére külsőre nem nézek ki rosszul,"


Mi az hogy "mindezek ellenére"? Mert akik ilyen tulajdonságokkal rendelkeznek, azok rosszul néznek ki? Vagy hogy kell ezt érteni? Megnyugtatlak, ez a "mindezek ellenére" teljesen FELESLEGES.


"Szóval abszolút nem vagyok egy érdekes ember."


Ezt sem tudom hogy pontosan miből következik, de nem értek vele egyet, a rossz értelemben véve.


Megnyugtatlak, nem fejezed ki magad választékosan (bár nem is állítottad soha), csak pakolod egymásra a szavakat. Na ez az ami nem szimpatikus. De hogy miért nincs barátnőd, az más kérdés. Keresel egyáltalán? Hogy, hol?

2020. máj. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is az Asperger ugrott be elsőre, szerintem simán megérne egy kivizsgálást. A helyesírásról annyit, hogy egy csomó teljesen egyértelmű vesszőt lehagysz, amivel amúgy semmi gond nem lenne, mert online engem sem érdekel annyira, csak akkor ne hangoztasd, hogy márpedig te elkötelezett helyesíró vagy.😀 Unalmas, merev, karót nyelt, lenéző ember vagy, nem csodálom, hogy nem állnak veled szóba a nők. Idézgetsz a KRESZ-ből...😂 Ember, ha vezettél már autót, pontosan tudhatnád, hogy vannak olyan helyzetek, amikor meg KELL szegni egy szabályt annak érdekében, hogy biztonságosan mehess tovább.

Szerintem te tipikusan az az ember vagy, akinek minden normális, emberi beszélgetés “small talk”, csak azért, mert te nem tudod, hogyan reagálj rá. Borzasztóan gyenge szociális skilljeid vannak. De lehet remény egyébként, mert egy csomó hozzád hasonló fapina van, náluk talán lehet esélyed. Azt gondolom meg sem kell kérdeznem, hogy vannak-e barátaid, mert nyilván nincsenek.

2020. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!