Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen "jófiúként" esélytelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen "jófiúként" esélytelen, hogy legyen NORMÁLIS barátnőm?

Figyelt kérdés

Szingli vagyok, egy menő irodában dolgozok, diplomás, rendkívül választékos a szókincsen és sosem káromkodok. Csendes vagyok, sosem beszélek feleslegesen, utálom a small talkot. Van jogosítványom, viszont szigorúan betartom a kreszt, sokszor szó szerint idézek belőle, azokat akik nem tarják és ezzel menőznek nagyon lenézem és primitívnek tartom. Nem dohányzok, nem iszok, a discot utálom. Online felületen ragaszkodok a helyesíráshoz. Ha reggel dolgozok vagy megyek valahova akkor korán lefekszek aludni. Szedek táplálékkiegészítőket, igyekszem azt adni a szervezetemnek ami a helyes, nem pedig azt ami pillanatnyilag jobban esne.


Mindezek ellenére külsőre nem nézek ki rosszul, a genetikám nem rossz, sportolok rendszeresen. Vannak tetoválásaim. Amatőr szinten focizok is egy egyesületben. Érdekel a kertészkedés, a gazdaság, a politika, és igazából minden olyan dolog ami "épít". Kikapcsolódásként szoktam PC játékokkal játszani. Szóval abszolút nem vagyok egy érdekes ember.


27



2020. máj. 16. 22:28
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
91%
“ jó helyzetben lévőket utálom” Ez sokkal, de sokkal többet elárul a személyiségedről, mint gondolnád...
2020. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például azért van autóm mert örököltem a nagypapámtól és azért tudok külön lakni mert a szüleim vettek egy lakást. Különben még otthon élnék.

Most akkor én rosszabb ember vagyok szerinted?

Én egyáltalán nem érzem ettől rosszabbnak magam másnál de jobbnak se. Soha nem vertem erre a mellem de nonszensz hogy valaki ezért nézzen le.

Az irigység amúgy se egy pozitív jellemvonás.

2020. máj. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:

Nem vagy rosszabb, de attól irigykedhetek.

Aki meg afrikába születik az rám irigykedik.

Akinek nincs lába az meg arra aki afrikában született.

Aki gyógyíthatatlan beteg, az meg arra akinek nincs lába.


És ezt lehetne sokkal bonyolultabban leírni, mindenkinek hiányzik valami az életéből, nekem szerencsére csak a szex, bár sok szép dolog van még az életben amikre koncentrálhatok helyette.

Nem tudom ki volt az a híresség, aki az összes vagyonát elajándékozta, és kérdezték miért nem hagyta a fiára? Miért? Azért mert ha ügyes megszerzi magának, ha pedig nem akkor úgyis elherdálta volna.

Aki megdolgozik érte, azért sosem irigykedek, mert ott van mögötte a befektetett munka is. Cristiano Ronaldot nagyon utálják sokan, de Ő letett valamit az asztalra, mert gyerek korától minden reggeltől kezdve edz. Legyen neki 100 nője vagy 1000 megérdemli. De olyat hogy valakinek 17 évesen jogsija van meg kocsija, mikor nekem meg hónapokig, évekig kell dolgozni ezért. Egyébként mikor csináltam akkor fateromnak már jól ment a meló és mondta mennyi kell kifizetem? Én azt mondtam hogy semmi, ha jövőre csinálom meg jövőre, de én nem köpöm szembe magam, hogy olyan legyek, mint akiket lenézek.

Persze lehet 18 évesen ezeket a dolgokat máshogy láttam volna, nem várom el, hogy megértsd neked más gyerekkorod volt mint nekem.

2020. máj. 17. 20:13
 44/58 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudod az teljesen érthető, hogy te nem akartad, hogy a faterod kifizesse. Ez oké. De ha már lenézel másokat, csak mert kapott egy jogsit vagy autót, vagy bármit, az iszonyatosan szánalmas. Mi közöd van másokhoz? Ennyire fáj az irigység?
2020. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:

#39-es vagyok, és a #40-es válaszodra reagálnék: KIZÁRÓLAG személyiségre értettem. De akkor most másképp megfogalmazva föltenném két külön kérdésként:

1. Te összességében, szituációktól függetlenül egy szeretnivaló személyiségnek tartod magadat?

2. Te összességében, szituációktól függetlenül egy vonzó személyiségnek tartod magadat?

Kérlek, válaszolj mindkét kérdésre.

2020. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
46%
Legjobban egy introvertált lánnyal jönnél ki legjobban, akinek hasonló az érdeklődési köre.
2020. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha volt 12 barátnőd, mi volt a gond?

Mások az elsővel vagy a másodikkal, vagy az ötödikkel elvannak boldogan életük végéig.

2020. máj. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%

"ha nem fizetnek neki 200.000 Ft felett egy melóba, akkor ő meg sem mozdul inkább"

És ez miért baj?

És ez hogy támasztja alá azt, hogy a pasijától azt várja, hogy pénzelje?

Mert arra hoztad fel példának.

2020. máj. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 48assal. Én sem mozdulnék meg 200.000 alatt, sőt 300 alatt sem. Nem azért szenvedtem hosszú évekig a diplomámmal, hogy minimálbérnél egy fokkal többért tengessem az életem. De ennek mi köze a kapcsolathoz? Ostobaságokat beszélsz, belekötsz mindenbe, neked minden baj. Így hogy akarsz te kapcsolatot? Nagyon sajnálom azt a csajt, aki egyszer majd szóba áll veled (ha lesz ilyen).
2020. máj. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:
12 alkalmi
2020. máj. 19. 19:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!