Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen "jófiúként" esélytelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen "jófiúként" esélytelen, hogy legyen NORMÁLIS barátnőm?

Figyelt kérdés

Szingli vagyok, egy menő irodában dolgozok, diplomás, rendkívül választékos a szókincsen és sosem káromkodok. Csendes vagyok, sosem beszélek feleslegesen, utálom a small talkot. Van jogosítványom, viszont szigorúan betartom a kreszt, sokszor szó szerint idézek belőle, azokat akik nem tarják és ezzel menőznek nagyon lenézem és primitívnek tartom. Nem dohányzok, nem iszok, a discot utálom. Online felületen ragaszkodok a helyesíráshoz. Ha reggel dolgozok vagy megyek valahova akkor korán lefekszek aludni. Szedek táplálékkiegészítőket, igyekszem azt adni a szervezetemnek ami a helyes, nem pedig azt ami pillanatnyilag jobban esne.


Mindezek ellenére külsőre nem nézek ki rosszul, a genetikám nem rossz, sportolok rendszeresen. Vannak tetoválásaim. Amatőr szinten focizok is egy egyesületben. Érdekel a kertészkedés, a gazdaság, a politika, és igazából minden olyan dolog ami "épít". Kikapcsolódásként szoktam PC játékokkal játszani. Szóval abszolút nem vagyok egy érdekes ember.


27



2020. máj. 16. 22:28
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%

50: Oké, az 12 lány, akinek bejössz. És mért nem tudtad őket megtartani?


Más: "“ jó helyzetben lévőket utálom”"

Az nem jó neked, mert ha rossz véleménnyel vagy a jó helyzetben levőségről, akkor nem is törekszel rá, hiszen mért akarnál te is jó helyzetben levő nyomi lenni, nem igaz?:)

Akkor igazából a szenvedést értékeled és mazochista vagy?

2020. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%

Meg mondjuk akinek 12 alkalmi kapcsolata volt, minden, csak nem jófiú.

Már akinek megfordul a fejében az alkalmi kapcsolat, eleve rosszfiú definícióra érett.

Ugyanaz az eset, mint mikor valaki állítja magáról, hogy káros szenvedélyektől mentes, de minden nap leissza magát a sárga földig, mert szerinte az nem káros.

Jófiú... aha...

2020. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%

Ha eltekintünk az egyéb unszimpatikus tényezőktől én azért sem vállalnék veled családot mert a világnézeted átadnád a gyereknek is. (persze lehet te nem is akarsz gyereket azt hiszem ez eddig nem jött elő).

Én pont azért mert normálisan el lettem indítva az életben szeretném ugyanezt biztosítani a gyermekeinek is. Az alapján ahogy itt nyilatkozol te nem így cselekednél.

A 12 delikvens mutatja hogy a külsőddel semmi gond. Azonban a jellemeddel azért vannak problémák az alapján amiket itt írtál. Ha párt szeretnél ezen a vonalon kéne elindulni. Vagy keresni egy hasonlóan szélsőséges embert vagy kicsit formálódni az átlaghoz.

Szerintem neked is boldogabb lenne az életed ha kevesebbet ítélkeznél és többet mosolyognál. És a környezeted is jobban fogadna.

Persze nem kötelező változni sőt. Csak érdemes lenne ezen kicsit gondolkozni szerintem.

2020. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 Savlekotő ***** válasza:
100%
Maradj egyedül,játsz a PC-vel és mindenki jól jár..
2020. máj. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:

A nettó 200.000 azért verte ki nálam a biztosítékot, mert dohánybolti eladó volt, ilyen picsa, nem tudok rá mit mondani. Aki azért várja el a valamit mert jól néz ki. Én diplomával is elmentem 130-ért. Mert a semminél a 10 forint is több, engem így neveltek. Ezért volt olyan unszimpatikus.


Igen azoknál nem voltam jó fiú, valóban. De akkor nem is volt normális napi rutinom, napról napra éltem. Az az élet nem vezet sehova...


Én minden nap azért teszek, hogy jó helyzetben legyek, és tudom, hogy leszek is, de csak majd 30-35-40 éves koromra, és ki fog maradni az életemből hogy kis 16 éves tinilányokat keféljek. És akkor sem válogathatok majd, mivel magamnak állítok be olyan korlátot, hogy akinek van gyereke az kuka nálam. Már nem tagadom, régen tagadtam azért is volt néhány a 12-ből, behazudtam hogy engem nem zavar a gyerek, hát de nagyon is zavar!


Ezt sem pontosan fogalmaztam, a munkámból adódóan vannak olyan ügyfeleim akik milliomosok, dehogy utálom őket. Normális munkakapcsolatban vagyunk. Azokat a semmirekellőeket utálom akikkel egy suliba jártam (az iskola 90% ilyen újgazdag szülők kis gazdag gyereke volt), sok rossz emlékem van, és az ilyen embereket el kell taposni. Persze lehet, hogy változtak, engem az nem érdekel. Csak az a baj, hogy közben már nem élvezem annyira az élet apró örömeit.

2020. máj. 22. 15:12
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, szóval el kell taposni mindenkit, akinek gazdagok a szülei, csak mert Jancsika bántott téged a suliban. A keserűséged fog téged tönkretenni😀 Normális nő úgysem fog veled szóbaállni, csak valami magadfajta. Sok boldogságot.
2020. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Szóval abszolút nem vagyok egy érdekes ember.


Ugye tudod, hogy mindenkinek más az érdekes? 🙃:D

2021. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 Savlekotő ***** válasza:
Meg vagy keseredve rendesen,fordulj pszichológushoz,a nő nem arra való hogy leverjed rajta a traumáidat.. És amíg nem rakod magad rendbe normális nő elmenekül,de még az emberek is elkerülne messzire ezzel a hozzáállással keserű pirulaként..
2021. dec. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!