Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen "jófiúként" esélytelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen "jófiúként" esélytelen, hogy legyen NORMÁLIS barátnőm?

Figyelt kérdés

Szingli vagyok, egy menő irodában dolgozok, diplomás, rendkívül választékos a szókincsen és sosem káromkodok. Csendes vagyok, sosem beszélek feleslegesen, utálom a small talkot. Van jogosítványom, viszont szigorúan betartom a kreszt, sokszor szó szerint idézek belőle, azokat akik nem tarják és ezzel menőznek nagyon lenézem és primitívnek tartom. Nem dohányzok, nem iszok, a discot utálom. Online felületen ragaszkodok a helyesíráshoz. Ha reggel dolgozok vagy megyek valahova akkor korán lefekszek aludni. Szedek táplálékkiegészítőket, igyekszem azt adni a szervezetemnek ami a helyes, nem pedig azt ami pillanatnyilag jobban esne.


Mindezek ellenére külsőre nem nézek ki rosszul, a genetikám nem rossz, sportolok rendszeresen. Vannak tetoválásaim. Amatőr szinten focizok is egy egyesületben. Érdekel a kertészkedés, a gazdaság, a politika, és igazából minden olyan dolog ami "épít". Kikapcsolódásként szoktam PC játékokkal játszani. Szóval abszolút nem vagyok egy érdekes ember.


27



2020. máj. 16. 22:28
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
41%

Még az jutott eszembe, hogy amikor gimis voltam, még kötelező volt a sorkatonai szolgálat minden fiúnak. Akkor már csak 1 év volt, de korábban 1,5 vagy 2. (De utána már nem sokkal megszűnt.)

Az azt jelenti, 1-2 évig a társadalomtól elzártan, katonai nevelésben részesültek, amiben szakmai dolgokat nemigen tanultak, szivatás és szociális érzék, jóérzés megszüntetése annál inkább.

Többségük szerelmi kapcsolatra képtelenül került ki onnan.

Kifejezetten bunkón.

Ennek is köze van ahhoz, hogy csak fiatalabb fiúim voltak, akik nem esetek át ezen. Őket nem tették tönkre.

A Te írásodból semmi ilyen nem látszik, ami sértő lenne, de talán élőben hosszú diskurzus után csinálhatnak, mondhatnak olyat a katonatársaid, ami kiveri a biztosítékot a beszélgetőtársaiknál. Tehát nem a katona mivoltuk, hanem a viselkedésük.

2020. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
93%
A 35 év alatti nem értem, nem felettit akartál írni?
2020. máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:

Igen van sok nő akit megvetek, de ugyanúgy sokat nem vetek meg. Pl. aki házas, van egy férje és a férjtől gyereke, az szerintem egy nagyon jó kapcsolat. Ahol nincsenek keszekusza szálak.


Szerelmem nincs, de van olyan aki tetszik. Igazából ami nálam vonzó az a hang és a beszéd, hogy van akit szeretsz hallgatni ahogy beszél, van aki meg 2 perc után kiábrándít magából.

Milyen életet szeretnék? Egy boldog családot.

2020. máj. 16. 23:03
 14/58 anonim ***** válasza:
88%
Ez rossz kategóriába jött véletlenül.
2020. máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
97%

Nekem nagyon merevnek tűnsz a leírás alapján. Én nem mindig írok helyesen sőt csak a hivatalos levelekben írok vesszőket amúgy elhagyom. (mint látható)

Ha vezetek pont nem hiányozna hogy ott károgj mellettem mert 50 helyett 60-al megyek (mint a mi városunkban konkrétan mindenki) vagy mert át csúszok sárgán holott még meg tudnék állni. Aki kioktat azt nem kedvelem. Márpedig aki neki áll konkrét részleteket idézgetni az valószínűleg nem csak tanáccsal szolgálna.

Én éjjeli bagoly vagyok. Ha te minden nap lefekszel korán valószínűleg elég kevésszer aludnánk együtt.

Én jobb szeretem a laza nyitott spontán embereket. Ami nem zárja ki hogy "jó fiú" legyen az illető.

Amúgy a hobbi és érdeklődési kör tök oké azzal nem lenne gondom.

2020. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:
igen feletti, már kissé álmos vagyok :D
2020. máj. 16. 23:04
 17/58 A kérdező kommentje:

"A Te írásodból semmi ilyen nem látszik, ami sértő lenne, de talán élőben hosszú diskurzus után csinálhatnak, mondhatnak olyat a katonatársaid, ami kiveri a biztosítékot a beszélgetőtársaiknál. Tehát nem a katona mivoltuk, hanem a viselkedésük."


Na most ennek fussunk neki mégegyszer :)

2020. máj. 16. 23:07
 18/58 A kérdező kommentje:
Voltam éjjeli bagoly. Én sem voltam mindig szent, de a mostani munkámat megtisztelem ennyivel hogy kipihenten megyek. Egyébként amikor fele ennyit kerestem ott lógtam el a munkát ahol tudtam, ez nálam elvi kérdés. Aki a munkaerőn akar spórolni, az velem csúnyán megjárta. Viszont aki korrekt azzal én is az vagyok. Bár ez nem a kérdéshez tartozik csak egy kis visszaemlékezés volt a részemről.
2020. máj. 16. 23:18
 19/58 anonim ***** válasza:
90%

13: Nekem nagyon rossz belső tulajdonságokat soroltál fel már eddig is, pedig csak fél írott oldal erejéig ismerlek.

A párkapcsolat, család a szeretetről szól, és te nagyon távol állsz egy szerető embertől.

Valaki olyat kéne keress, aki nem gyengédségre vágyik egy férfitól, hanem szeretne veled közösen utálni másokat.:)

2020. máj. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:
19: De hogyan szeressek valakit akit nem is ismerek? Illetve még nem is tudom, hogy ki lesz az.
2020. máj. 16. 23:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!