Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődnek meg a szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg a szingli nők, mikor azt mondjuk, hogy azért nincs senkijük, mert túl magasak az igényeik? És miért tagadják a végsőkig ennek tényét? Kevesebbek lennének, ha beismernék, hogy így van?

Figyelt kérdés

És főleg Budapesten és a nagyvárosokban gondolom, ahol azért van rengeteg ember csak ki kéne nyitni a szemüket.


Egyre jobban tisztelem azokat a nőket, akik 50 pontos listával mennek randizni és akik be merik vallani, hogy nekik pénzes vagy kigyúrt vagy akármilyen pasi kell. Lehet, hogy nem fogják megtalálni és lejjebb kell adniuk az igényeiket, de ők legalább tudják, hogy mit akarnak.


A többiek meg hazudgálnak össze-vissza. Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy ennyire negatív, frusztrált személyiségek, akik csak a szélsőséges esetekre fókuszálnak (füttyögő segédmunkás, perverz állat, idős bácsi), vagy tényleg ennyire nem veszik észre a jeleket?



2020. máj. 29. 07:33
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként fogalomzavarba vagy, mivel a szingli nő, az a nő aki egyedül van, és egyedül is akar lenni.
2020. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
7-esnél a labda.
2020. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
90%
Ez a mondat akkor szokott elhangzani, miután visszautasította a pasit, és kb. olyan a csengése, hogy igazán összejöhetnél, de legalább dughatnál velem is, különben soha nem lesz senkid. És főleg, mikor egy csinos, tanult, normmális nőnek mondja ezt valami tőle fényévekre lévő pasi.
2020. máj. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
96%

Azért tagadják - ha tagadják-, mert nem érzik,hogy magasak lennének az igényeik, reálisnak tartják az elvárásukat.

Szerintem nincs olyan,hogy "magas igény". Mindenkinek van elvárása, elképzelése egy kapcsolatban a másik féllel szemben. Ha én olyan pasihoz vonzódom aki magas, szőke, barna, kék szemű, hozzám hasonló egzisztenciával bíró, kedves, intelligens, akkor miért jöjjek össze olyannal aki totál nem ilyen?


Viszont én hiszek abban,hogy minden vonzalom kérdése. Tehetem én magasra a mércét ha meglátok egy pasit és végem van, még ha az összes korábbi elvárásommal ellentétes is.

2020. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

"A nōnek is nehèz dolga lehet a társkeresésben, ha pusztán csak olyan férfi társaságára vágyik, aki"


Megfogalmaztad a lényeget. Nehéz olyan kigyúrt és/vagy pénzes pasit találni, akiben megtalálhatók a következő tulajdonságok: értelmes, romantikus, jól el tudnak beszélgetni, megértik egymást, egy mélyebb kapcsolat kialakítására alkalmas, és nem csak a szexrōl szól.


Ellenben akiben utóbbiak vannak meg, azok meg mind barátzónások, akik iránt nincs meg a "kémia". És egy részük egy idő után frusztrálódik és incellé változik, majd azok egy része pedig radikalizálódik és embereket aprít, majd magával is végez.


Néha tényleg azt érzem, hogy egy butácskának mondott szilikoncica, akinek alapműveltségi hiányosságai vannak az élethez ezerszer több esze van és jobb önismerettel rendelkezik, mint sokszor 30 fölötti sokdiplomás, intelligens, nők, akik nem tudják, hogy hova tűntek a normális pasik.


A kérdés már csak az, hogy azért van ez, mert ennyire rettegnek szembenézni önmaguk tükörképével, vagy tényleg van ezen a téren egy hatalmas vakfoltjuk és nem tudja feldolgozni az agyuk tudatos része, hogy már eleve egy erősen előszelektált halmazból keresik az "igazit".


megjegyzés: A kigyúrt helyett pedig bármit be lehet helyettesíteni. A lényeg, hogy bármit is válasszon az elvont művészlélektől a mackós alkatú pasiig, külső terén erősen leszűri a mezőnyt.


Innentől látja a férfiak mondjuk 30%-át (csak mondtam egy számot, ne ebbe kössetek bele), majd jön a következő szűrőfeltétel, az anyagi helyzet. Nem minden nő vágyik igazán gazdag férfire. De a legtöbb nőnél előny, ha a férfi jómódú és a minimum, hogy legalább középosztálybeli legyen. És mivel a két halmaz (külső és vagyon) nem feltétlenül metszi egymást, a 30%-os érték legjobb esetben is feleződik.


Tehát marad a férfiak 15%-a.


Hogy tovább bonyolódjon a helyzet, a külső terén ízlések és pofonok, így nagyobb a szórás (erre hiszi azt sok ember tévesen, hogy teljesen random, pedig valójában nem. Vannak zsánertípusok és van egy antropológiai skála, hogy ki mennyire hasonlít az adott zsánertípushoz).


De a pénzügyek terén nincs szórás, hiszen még a legpuritánabb lány sem fog azért visszautasítani férfit, mert túl jól keres vagy túl nagy a vagyona. Ellenben fordítva rengeteg nő utasít el férfit azért, mert nincs egyáltalán vagyona még a családjának sem egyetlen ingatlantulajdona sem és/vagy túl alacsony a fizetése.


Szóval emiatt aki pénzes és sok nőnek bejön, az nem fog leköteleződni egy mellett. Aki csóró, de sok nőnek bejön, az keres magának egy pénzesebb csajt és hűséges marad hozzá, mert a szépség múlandó (férfiaknál is). Aki középosztálybeli és bejön a nőknek az meg keres egy hasonló kaliberű, csinos, asszonynak valót és mellette kavarászik jobbra-balra.


Tehát nem elég, hogy a nők 100%-a vágyik a férfiak mondjuk 15%-ára (még ha nem is ugyanarra a 15%-ára, de a sáv mindenképp 50%-tól kevesebb ha csak az anyagi dolgokra szűkítjük le is és azért azt szerintem a legtöbb nő elismeri, hogy keveseknek a zsánere mondjuk egy Danny DeVito vagy Woody Allen külsejű ember).


De még tovább szűkül a kör azzal, amit az előbb írtam, hogy akik külsőre bejönnek a nők többségének, azok ezt rendszerint ki is használják.


És mivel a külső már szembetűnő lehet 14 éves korban is, amikor még nincs kiforrott személyiség, a siker vagy kudarcélmények formálják a végkifejletet.


Ebből pedig egyenesen következik, hogy vonzó külsejű férfi, aki nem csóró az valószínűleg a legritkább esetben fog rendelkezni olyan tulajdonságokkal, amiken azért röhög már sírva az összes itteni férfi, mert kb. a legalapabb alap dolgok LEHETNÉNEK, csak éppen aki nem kell a nőknek, mert nem tartják vonzónak, az fejre állhat, akkor sem fog kelleni, ellenben aki viszont bejön a nőknek az meg bizonyos keretek között szinte bármit megtehet, hiszen sok más nő is verseng érte. Tehát nem fog bajlódni ilyen romantikus izékkel, mert felesleges, hiszen anélkül is van nője, anélkül is kap szexet, ha nem az adott nőtől, akkor majd valaki mástól.


TLDR:


Értitek már? A magas szexpiaci értékkel rendelkező férfiaktól várnátok el olyan gesztusokat és tulajdonságokat, amik éppen azért alakultak ki (már az ősidőktől fogva és az állatvilág egyéb területein is), hogy a selejtesebb egyedek KOMPENZÁLJÁK vele selejtségüket és lehetőségük legyen nekik is szaporodni.


Tudom, hogy most leromboltam minden illúziót és ez nagyon nem romi, de hát sajnos ez van. Az élet kegyetlen, a csúnya vérengző ragadozó is mindig megeszi az ártatlan kis aranyos növényevő, legelésző cukimuki állatokat.

2020. máj. 29. 10:48
 16/34 A kérdező kommentje:

14-es: Pontosan, nagyon jól látod! És az ilyen férfiak ezt előszeretettel ki is használják, hogy neked véged van, amikor meglátod.


Egyébként van olyan, hogy "magas igény", azt hívják annak, akinek senki nem felel meg.


Ezerszer el lett már ez is mondva más kérdéseknél, hogy nem mindegy az sem, hogy milyenek a körülmények és mennyi ideje tart az állapot és főleg az, hogy mit teszel azért, hogy megváltozzon.


Ha egy faluban élsz és azon keseregsz, hogy csak a Sanyinak, Ernőnek meg a Ferinek jössz be, de egyik rondább mint a másik, akkor valószínűleg a megoldás, hogy elköltözz.


De ha Budapesten laksz, egyetemre jársz, ahol a campuson rendszeresen találkozol több száz másik ellenkező neművel és a tömegközlekedésen, utcán is, valamint még társkeresőn is rajta vagy és Facebookon is van ezer ismerősöd és úgy nem találsz hónapok, vagy esetenként évek óta senkit, hogy még az adatlapodon is kint van, hogy szingli vagy és rendszeresen osztogatsz meg szexuális humorral fűszerezett postokat, akkor bizony kettő eset lehetséges.


1. Túl magasan van a léc, hiszen nem ugorja meg senki.

2. Élvezed, hogy annak az 1-2 szerencsésnek esélyt adsz és szexelgetsz gondtalanul, kötöttségektől mentesen, de a párkeresés látszatát fenntartod két okból. Az egyik, hogy ne szóljanak meg, hiszen az egyik legjobb fedősztori, hogy te szingli vagy, aktívan keresed, csak sajnos nem akar jönni az a bizonyos nagy Ő. A másik, amiért lottózni is szokott az ember, egyszer hátha beesik valaki, akiért érdemes felszámolni a korábbi szexkapcsolatokat.

2020. máj. 29. 11:03
 17/34 anonim ***** válasza:
96%

Van egy szint ami alá nem adom, nincsenek megélhetési problémáim, egyedül élek, és igényes is vagyok magamra, így a fentiek a minimum amit egy pasitól is elvárok.

Csak azért nem adok lentebb, hogy elmondhassam van valakim.

Általában eddig olyanoktól kaptam meg, hogy nagyok az elvárásaim aki nem tudott kifizetni egy albit/mamahoteles, munkanélküli volt vagy minimálbéren tengődött és nem is tesz azért, hogy jobb legyen 30+ évesen, vagy igénytelen volt önmagára.

2020. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, te nem vagy százas. Sosem volt kigyúrt pasim, nem is érdekeltek. Sosem volt pénzes pasim, nem is érdekeltek. Viszont magasak az elvárásaim, mert intelligens, kulturált, humoros, jó fej pasast keresek, hozzám hasonló célokkal és emberi értékekkel. És az ilyenek többsége párkapcsolatban van. Nézd meg az itt rinyáló pasikat, akik már azon kibuknak hogy diplomás párt szeretnék. Miért? Én is diplomás vagyok és tökéletesen megfelel egy tanár, vegyész stb nem kell hogy nálam többer keressen. Miért baj, ha én igényes, kulturált társra vágyom, ha én is az vagyok?

Te hazudozol itt össze vissza magadnak is és mindenki másnak. Nem, nem csak a gazdag, kigyúrt pasiknak van nője. Neked pedig nem az a bajod, hogy nem vagy sem gazdag, sem kigyúrt. Neked a hozzáállásoddal van baj, illetve te teszed magasra a mércét, mert csak nálad klasszisokkal jobb nőkre nyomulsz, akiket átlagosnak nevezel mert nincs rajta smink, vagy nem tökéletes alakú. De még mindig szép arcú, vékony, hosszú hajú huszonéves lányt akarsz, mint 20-50 között minden férfi.

2020. máj. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
92%
De amúgy mit foglalkozol ezekkel a nőkkel? Van egy csomó nő, aki simán összejön bármilyen átlagjóskával, ezek lesznek a te nőid, mert nekik kb. nagyjából mindegy, kivel vannak együtt. Koncentrálj ezekre a nőkre, ők valószínűleg szóba állnak veled is.
2020. máj. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
94%
Én csak azt tartom szánalmasnak, hogy az elvárások alatt egy csomóan azt értik, hogy legyen pénzes és kigyúrt az illető. Szerintem nekem magas elvárásaim vannak, mert magas az önismeretem és pontosan tudom, mivel tudok együtt élni és mivel nem, de a fenti két dolog pont nem tartozik az elvárásaim közé, sőt. Elég sértő, ha egy kalap alá vesznek a felszínes nőkkel, na, de mivel nem érdekel az ilyen emberek véleménye, így nem foglalkozom vele.
2020. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!