Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődnek meg a szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg a szingli nők, mikor azt mondjuk, hogy azért nincs senkijük, mert túl magasak az igényeik? És miért tagadják a végsőkig ennek tényét? Kevesebbek lennének, ha beismernék, hogy így van?

Figyelt kérdés

És főleg Budapesten és a nagyvárosokban gondolom, ahol azért van rengeteg ember csak ki kéne nyitni a szemüket.


Egyre jobban tisztelem azokat a nőket, akik 50 pontos listával mennek randizni és akik be merik vallani, hogy nekik pénzes vagy kigyúrt vagy akármilyen pasi kell. Lehet, hogy nem fogják megtalálni és lejjebb kell adniuk az igényeiket, de ők legalább tudják, hogy mit akarnak.


A többiek meg hazudgálnak össze-vissza. Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy ennyire negatív, frusztrált személyiségek, akik csak a szélsőséges esetekre fókuszálnak (füttyögő segédmunkás, perverz állat, idős bácsi), vagy tényleg ennyire nem veszik észre a jeleket?



2020. máj. 29. 07:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
8%

15-ös kommentben nagyon jól le lett írva az igazság.


"akik már azon kibuknak hogy diplomás párt szeretnék" Nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy lenézed aki nem diplomás. Sok diplomás is hülye és sok nem diplomás is okos. A diploma még mindig nem ad észt. Bárki tud tanulni iskola nélkül is.

2020. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
94%
Nekem azért nincs senkim, mert magasak az igényeim. Nem tudtam, hogy magasak, amíg nem jöttem ide. Itt derült ki, hogy elvárni 5 belső tulajdonságot már emberiségellenes bűntett, és olyan férfi nincs.
2020. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
93%
#21 Nem nézem le a nem diplomás embereket. Olyannyira, hogy a volt férjemnek érettségije sem volt, csak szakmája. De ő volt az a kivétel, aki rengeteget olvasott, és lehetett bele beszélgetni Nietzschéről, az egzisztencializmusról, húrelméletről, festészetről és még színházba is eljártunk. Soha rajta kívül nem találkoztam ilyen emberrel nem diplomások között és hozzám ilyen illik. Tisztában vagyok azzal, hogy a diplomások egy része sem ilyen művelt, viszont nagyobb eséllyel van közöttük ilyen, mint az autószerelők között, bocsi. De ez tény. Nekem pedig nincs időm az összes raktáros fiúval meg villanyszerelővel összejönni, hátha valamelyiket érdekli a filozófia meg a képzőművészet. Nem nézem le őket, de nem egymást keressük. Ahogy -merem remélni- te sem nézed le a kövér nőket, akikkel nem akarsz ismerkedni, igaz?
2020. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, te vagy az, aki randizgatsz ezekkel a nőkkel? Vagy hogy szerzel róluk tudomást egyáltalán?
2020. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

23


Én senkit nem nézek le.

2020. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ez remek, én sem, akkor ezt megbeszéltük.
2020. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
94%

Az ember eljut oda, hogy inkább van egyedül, mint egy trogerrel, vagy olyannal akit egyáltalán nem is kivan.

Ez szerintem egyáltalán nem probléma.

Szerelmet találni, olyat ami igazi is, nagyon nehéz és kell hozzá szerencse, nem is kicsi.

Ma már inkább egyedül lennék, mint társas magányban egy nyomival, akihez meg alkalmazkodni is kellene.

Szerintem az olyan nő, aki egyedül van azert mert nem adta fol a vagyait, az tisztelendő.

Nem értettem soha, hogy miért fáj másoknak, ha valaki egyedül van.. Az ő élete, ő dolga.

2020. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
85%

"Nem értettem soha, hogy miért fáj másoknak, ha valaki egyedül van.. Az ő élete, ő dolga."


Mert ezeknek a nyafis nyomiknak a szemében az egy használaton kívüli punci, amit gonoszság elzárni előlük.

2020. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
10%

Én így gondolom. Nyolc éven keresztül nem volt barátnőm egy rövid, megalkuvás szülte kapcsolatot leszámítva. Mindent megpróbáltam, ilyen haj, olyan haj, ilyen borotválkozás, olyan szakáll, ilyen ruha, olyan ruha, még az öltözködésem színeiben is követtem ajánlásokat. Kültéri kép, beltéri. Állattal, gyerekkel, társaságban, más által rólam készített, mindent végigpörgettem. Alapvetően is hosszú és tartalmas kommunikációval léptem fel. Sokakkal próbáltam ismerkedni.

Majdnem egy évtizedig eredménytelenül. Aztán megismertem a páromat, ugyanúgy néztem ki, mint addig, ugyanúgy írtam a levelekben, mint addig. Mégis belémszeretett.


Mi volt hát a különbség?


Hogy ő éppen a kamaszkorban, 16 évesen külföldre költözött a családjával, egy olyan országba, aminek akkor még nem beszélte a nyelvét sem. Teljesen kimaradt neki az, hogy pasik tucatjai ostromolják, mivel akik körülötte voltak, azok nem beszéltek vele egy nyelvet. Így éppen a személyiségfejlődés legérzékenyebb időszakában mentesült azoktól az egészségtelen irányba torzító, káros hatásoktól, amik a lányokat ebben az életkorban általában érik.


Mert mi történik ma, ha egy lány fellép egy társkeresőre? Az első egy órában tíz levelet kap. Persze, hogy kihat a mentális egészségére. Miképp a sztárságban nevelt gyerekszínészeknek, akik drogosok lesznek, alkoholisták, vagy öngyilkosok, vagy ezeknek változó kombinációi.

Ezután egy nő a társkereséshez úgy áll hozzá, hogy a sok jelentkezőből a legjobbat kiválogassa magának. Nem is lehet ezért hibáztatni senkit, bárki ezt tenné, akinek van rá lehetősége.

Csakhogy elmarad a kapcsolattervező gondolatok közül, hogy ő, mint másik fél, mit tud nyújtani, amihez az elvárásait reálisan megfogalmazza a vele szembenálló felé. És a férfi oldal issza meg ennek a levét.


Hogy ne akarjak diplomás férfit, ha én is csak érettségit szereztem meg. Hogy felmérem, miszerint én keresek 160 ezer forintot, ő pedig 200 ezret, és nagyságrendileg ugyanott vagyunk. Hogy nekem van egy saját autóm, ő a maga oldalán bérel egy lakást, és körübelül ugyanazt visszük a közös életünkbe.


Kölcsönös a felelősség, mert a férfiak saját maguk torzítják az ilyen mértékű kereslettel a valós viszonyokat.


Nekem 15-17 éves koromban csupa szép barátnőm volt. Akikkel összeillőnek is tartottam magamat. Aztán, ahogy ez az életkorszak rányomta a hatását a kortársaimra, már nem voltam elegendő az ugyanezen szintű lányoknak.

Pedig nem változtam.


Meggyőződésem, hogy most azért van szexis, szép párom, aki által nem hasonlottam meg önmagammal (mint történt volna az a társtalálás normál társadalmi környezetében valamilyen kényszerszülte viszonnyal), mert mikor megismertem, előttem nem volt komoly kapcsolata.

Ha itthon maradt volna, kikerülhetetlenül érte volna a személyiségfejlődésre káros, őt egészségtelenül alakító környezeti inger. Ha csak lemegy a boltba, ha utazik egy buszon, ha csak az iskolában ül, szemezéseget, bókokat, érdeklődést kap. Ha csak facebookot használ, nincs is társkeresőn, akkor is ajánlatok érik.

Ő, engem megismerve, nem azt futtatta végig a fejében, hogy az eggyel előttem jelentkezőnek X-szel magasabb volt a fizetése, a kettővel korábbi pedig jóképűbb volt nálam, így inkább elutasít most engem, hátha majd a utánam kövezkező jóképűbb is lesz, és a keresete is nagyobb lesz.


Hanem elégedett volt azzal, amit fel tudtam mutatni számára az életemből. És ez az egészséges gondolkodás, minden nőnél így lett volna, akinél én realitást láttam a közeledésre, ha hasonlóképp megmaradnak a normál felnőttéválás útján, ahol 15-16 évesen, a fiúkban ébredő szexualitás, és ennek következnényei okán letérnek.

Ő megmaradt a világot reálisan kezelő, racionális értelmű nőnek - ahonnan mindannyian indulunk.


A lányok önmaguk is áldozatai ennek, a rájuk ható környezethez roncsolódnak, ami ezután hátráltatja az életútjukban.


Most, vőlegényként és menyasszonyként együtt élve, példát nyer, hogy a lányok, akiknek odanyújtottam magamat, önmaguk hibás döntéséből milyen életből maradnak ki, pedig ugyanebből részesülhettek volna ők is mindannyian, mert a korábban is birtokolt képességeim szerint teszem maximálisan boldoggá a páromat.

2020. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
66%

" önmaguk hibás döntéséből milyen életből maradnak ki, pedig ugyanebből részesülhettek volna ők is mindannyian, mert a korábban is birtokolt képességeim szerint teszem maximálisan boldoggá a páromat."

Önmaguk hibás döntése az, hogy nem kellettél nekik? Menjél már. Én nem vonom kétségbe az értékeidet, de nem tudod, kinek mi az érték és mire van szüksége. Ha valaki nem vonzódik hozzád, azt nem tudod boldoggá tenni, és nem tudtad volna akkor sem, ha esélyt adtak volna.

Én soha nem kellettem a férfiaknak, mégis válogatós vagyok. Nem külsőre, hanem belsőre. Olyat keresek, akivel össze illünk. Utasítottam már el kedves, rendes, tényleg jófej srácokat, mert nem éreztem azt a nagy egymásra rezonálást, míg volt egy olyan, szintén átlagos és nem kiemelkedő, akivel meg igen és össze jöttünk. A többi rendes srác gondolhatta, hogy nekem csak valami macsó kell, hiszen ők tele vannak belső értékekkel és mégsem őket választottam, de nem ez a helyzet. Ha megfeszülsz sem vagy minden nő számára értékes. Ez van.

2020. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!