Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő miért ad kitérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő miért ad kitérő választ ha megkérdezem, hogy mivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Ismerkedéskor gyakran találkozom ilyennel, hogy miután ő megkérdezi, hogy mivel foglalkozom, én is vissza szoktam kérdezni és olyankor olyan dumák jönnek, hogy bonyolult.. hosszas lenne elmagyarázni, stb. Nem vágom, hogy ha neki az a második kérdése, hogy mivel foglakozik egy férfi, akkor miért olyan kínos, hogy ő is elmondja az övét? Mert szerintem úgy a korrekt, hogy csak olyat kérdezek a másikról, amire én is merek válaszolni ha ő is megkérdezni. Vagy legalábbis régebben ez így volt..:)

2020. jún. 8. 17:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
71%

hogy de igenis kötelező az ingyenélő Marikát eltartanod.


Nem kötelező, csak a legtöbb átlag férfi örül, ha 100 ből 1 átlag Mariska ránéz, mert a nőknek az utóbbi 20-30 évben annyira elszálltak az igényei férfiak terén, mind külső mind anyagiak terén, hogy a bőven a medián bér alatt (kb nettó 160 alatt) kereső 10/-4 es kinézetű Marika is ügyvéd férfit akar, aki legalább 10 per 7 es kinézetű. ÉS a legtöbb átlag Mariska ha kell évekig egyedül van, hogy megkapja az ügyvéd Ferit egyszer. ÉS sok Mariska addig erősködik pár ügyvéd Ferikénél még célt nem ér (hány ilyet tudok, nulla nő, egyéjszakás, jött a gyerek, megláncolta a pasit). Persze sok Mariska 35 felett egyedül marad meg kifut az időből, de 3 ból 2 Mariska célba fog találni egy jóval tehetősebb (kinézet már bizonyos kor felett nem érdekli Mariskát) Ferikénél. ÉS az akkor is így van és így látom a környezetemben, ha itt minden nő mást állít.

2020. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
89%

Szeretnék szerencsés Mariska lenni. :-D


Viccet félretéve pl. én is csak annyit mondhatok el a munkámról, hogy honvédelmi alkalmazott nő vagyok Székesfehérváron, de hogy melyik laktanyában és mi a pontos foglalkozásom, arról nem beszélhetek. Van, akit a titoktartás köt ilyen téren és nem az, hogy mondjuk nagy elvárása van, miközben ő semmit sem tud felmutatni.


Egyébként én nem azt figyeltem meg, mint te kedves kérdező, hogy a nők kitérő válaszokat adnának a környezetemben, inkább azok a férfiak, akik keresete messze átlag alatti, ők szoktak terelni (ez saját tapasztalat ismerkedős oldalon).

2020. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
86%

A hétvégén találkoztam a gimis barátnőimmel (6 éve érettségiztünk). Velem együtt 5 nő. Az egyikőjük szingli, három menyasszony, meg én sima kapcsolatban. A menyasszonyok párjai a vírus miatt elvesztették az állásukat, a lányok nem. Nálunk csak én dolgozom, párom egyetemista még. Egyik helyen sincs az, hogy a nő a pénz miatt van a férfival, ezek mind több éves kapcsolatok, van, ahol gyerek is van.

Persze az általános helyzetet nem ismerem, de közel sem minden nő a srác pénzére utazik és azt méregeti mi a foglalkozása a másiknak. (A barátnőim közül egy egyetemista, egy tanár, egy mérnök és egy vállalkozó varrónő.)

2020. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
82%
Na ha már ennyire elmentünk más irányba akkor elmondanám hogy az én kapcsolatomban is én vagyok csak a dolgozó, 19 éves lány létemre.
2020. jún. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
93%

Helyzetelőnyben akarnak maradni azzal, hogy először a pasiról tudják meg, hogy kb. Dagobert bácsi-e, mert ha nem, akkor így még könnyebb tiplizniük. E mellett nem akarnak égni, hogy az ő foglalkozásuk "csak" ez, vagy az.

Pedig egy munka sem gáz.

2020. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%

"Amúgy meg az is tény, hogy a férfiak így is jóval többet keresnek átlagosan mint a nők."


Átlagosan nem. Hatalmas tévedésben vagy. NÉzd meg a KSH statisztikáit.


Ja, és mert az ismerősöd két nőnek is házat vett, nem jellemző, lehet nem is igaz, csak kamuzott, a neje mit szólt hozzá?


Amúgy a megcsalás nem csak a gazdagokra jellemző, és nem csak a férfiakra. Megint baromságot írtál.

2020. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ja, és mert az ismerősöd két nőnek is házat vett, nem jellemző, lehet nem is igaz, csak kamuzott, a neje mit szólt hozzá?


Ez nem kamu, uncsim követte (férje azt hazudta egyszer, hogy külföldön dolgozik éppen a dán cégben, de Pesten volt és uncsim észrevette és követte egy lakásig, ahol egy nő jött ki elé és volt csók is).

2020. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

6os! Csak nem Temesaniko?? Ő nekem is egy talány, szerintem leginkább semmit sem csinál...😂

Szerintem ilyen olyan lányokkal van, akik a vendéglatas-kereskedelem stb. mezsgyén vannak,Gyakran váltanak melót, ők sem tudják mi van, plusz gyakran vannak pénzes pasik akik hetente adnak egy kis pénzt amiből elvannak.

Én pl ügyvédjelölt vagyok, sok pasi vagy nem tudja mi az vagy kijelentik, hogy bármit csak ügyvédet ne mert gusztustalan faj vagyok...27n

2020. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
65%

28.-nak.


Ügyvéd...attól függ milyen. Ilyen bűnözőket védő, lakásmaffiát segítő, nekem sem kéne. De cégjogász csajom már volt. Az más.

2020. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Na igen ilyen végrehajtónál ügynédnek lenni, ahhoz kell egy gyomor meg lelkiismeret.
2020. jún. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!