Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő miért ad kitérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő miért ad kitérő választ ha megkérdezem, hogy mivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Ismerkedéskor gyakran találkozom ilyennel, hogy miután ő megkérdezi, hogy mivel foglalkozom, én is vissza szoktam kérdezni és olyankor olyan dumák jönnek, hogy bonyolult.. hosszas lenne elmagyarázni, stb. Nem vágom, hogy ha neki az a második kérdése, hogy mivel foglakozik egy férfi, akkor miért olyan kínos, hogy ő is elmondja az övét? Mert szerintem úgy a korrekt, hogy csak olyat kérdezek a másikról, amire én is merek válaszolni ha ő is megkérdezni. Vagy legalábbis régebben ez így volt..:)

2020. jún. 8. 17:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
28%

10.-nek.


De nem mindegy neki? Nekem is mindegy. Megdugom ha orvos, ha árufeltöltő.

2020. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
26%
#8: Hát na, de azért az mégse olyan, mintha a belvárosban lenne három nagy, elit, menő vendéglőd, vagy egy szállodád, ahol naponta fordulnak meg hírességek szerte a világból.
2020. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Egy csomó nő simán eléldegél abból, hogy a Puncs.hu és hasonló oldalakon várja a pénzes herceget...:D Kicsit le is döbbentem, hogy hány nő él a szülei nyakán 28-35 évesen is, persze nőknél ez nem ciki ugye... De ha egy pasas lenne így az már egyből kuka lenne. Amúgy rengeteg nőt szülei tartanak el, plusz amellett meg a pasija, akivel éppen együtt vannak... Persze megértem, hogy ezzel nem szeretnek dicsekedni..
2020. jún. 8. 18:02
 14/32 anonim ***** válasza:
78%

"Megdugom ha orvos, ha árufeltöltő."


Te vagy az, aki megtámadta a nőt, és rángatni kezdte róla a gatyát?

2020. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%

#13: A nők ugyanúgy dolgoznak, mint a férfiak. Már megint egy nőgyűlölő kérdés. Semmivel több nőt nem tartanak el a szülei, mint férfit. Én mondjuk konkrétan egyetlen egyet sem ismerek, aki nem tanul és nem is dolgozik.

Amúgy a férfiak messze nem keresnek annyival többet, hogy tömegesen eltrtsák a nem dolgozó nőjüket. Javaslom a KSH statisztikáit, mielőtt naponta kiírtok hasonló kérdéseket.

2020. jún. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
33%
Az útszéle mint munkahely nem annyira jó, ha kitudódik.
2020. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
61%

persze nőknél ez nem ciki ugye... De ha egy pasas lenne így az már egyből kuka lenne.


Ez így van, amit szabad Mohamednek, nem szabad...A társadalom a nőket pártolja, ott elfogadott a mamahotel meg a nettó 110 ezer is, még egy pasi ha nem keres 200+-t, vagy ha csak egy napot is otthon tölt, akkor kiröhögik még az előbbi nők is.

2020. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
56%

hogy tömegesen eltrtsák a nem dolgozó nőjüket.


Ez mondd a sok ezer tehetős férfinak, pl uncsim férje most akar válni uncsimtól. 39 és 40 évesen. Van 2 gyerek. A pasas két nővel csalja évek óta, mind a kettőnek vett lakást is. Cégvezető helyettes a férfi. Szóval ezt magyarázd annak a sok ezer férfinak, aki megteheti, hogya felesége mellett 1 vagy több nőt ,,szponzorál". Lehet a többség nem ilyen, de elég ha csak van 10 ezer ilyen pasi és lefoglal vagy 20-30 ezer nőt, azzal még több átlag pasi lesz magányos.

2020. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
84%

"Ez így van, amit szabad Mohamednek, nem szabad...A társadalom a nőket pártolja, ott elfogadott a mamahotel meg a nettó 110 ezer is, még egy pasi ha nem keres 200+-t, vagy ha csak egy napot is otthon tölt, akkor kiröhögik még az előbbi nők is."


De egyébként nektek is jogotok van elutasítani egy nőt, ha nem dolgozik, (szerintetek) túl keveset keres, a szüleivel él vagy bármi más, amit felsoroltál. Nem fog erőszakoskodni a társadalom, hogy de igenis kötelező az ingyenélő Marikát eltartanod.

2020. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

"A nők ugyanúgy dolgoznak, mint a férfiak. Már megint egy nőgyűlölő kérdés."


Unalmas már mindig ezzel a nőgyűlölő szöveggel jönni, ha valami nem tetszik..


Amúgy meg az is tény, hogy a férfiak így is jóval többet keresnek átlagosan mint a nők.

2020. jún. 8. 18:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!