Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog valaha szeretni engem valaki?? Egy kapcsolatom volt és az is évek óta! 20/L

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy volt egy fél éves kapcsolatom 3 évvel ezelőtt és azóta semmi. Már kezdek nagyon elkeseredni, hogy valaha lesz e még párkapcsolatom....tudom fiatal vagyok még, épp ezért szeretnek most pasizni és nem akkor mikor már 40 vagyok.

A külsőmmel nem hiszem hogy probléma van, csak sokszor vagyok bizonytalan és kicsit önbizalommhianyos is. A két legnagyobb bajom, hogy eléggé önállótlan és lusta vagyok, de úgy gondolom hogy ezen tudok javítani ha van kiért.

Szoktak udvarolni a fiúk, csak legtöbbször ők nem az eseteim semmilyen értelemben sem. Lehet túl válogatós lennék?

Ui.:Tinderen lehet találni normális pasikat? Nem gáz? Lehet letöltöm



2020. júl. 9. 23:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó teljesen igazad van, köszönöm :)
2020. júl. 10. 10:18
 12/19 anonim ***** válasza:
64%

#10

Kicsit magasra szabta az igényeit a leányzó és ezt 3 éve képtelen belátni.

2020. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
12# Legalább jól be tudja magát állítani áldozatnak, ez is valami.
2020. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Jó, lehet magasak akkor az igenyeim, de inkább legyenek elvarasaim minthogy,mindenkivel kikezdjek még azzal is aki nem tetszik csakmert van például pénze

Mert itt tart a világ :) csak hogy tudjatok

2020. júl. 10. 15:05
 15/19 anonim ***** válasza:
52%

"Jó, lehet magasak akkor az igenyeim"

Csak lehet? Te még mindig semmit sem értesz.


"de inkább legyenek elvarasaim minthogy,mindenkivel kikezdjek még azzal is aki nem tetszik"

Már megint csak a 2 szélsőségben gondolkozol. Mégis ki beszélt arról, hogy ne legyenek elvárásaid, vagy hogy mindenkivel kikezdj. Nem lehet érteni amit mondasz.


Te tudod mi lesz veled, ha nem térsz észhez?

2020. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%
Mit nem értek a kérdéseden kérdező? Van egy lusta lány aki egyedül lusta maradna és olyat kérdez amire nincs válasz. Mit nem értek ezen? 23F
2020. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
36%
Hol laksz?
2020. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Te értesz mindent félre

Nem csak 2 szélsőségben gondolkodom, viszont ezt csak egy példának hoztam fel:”jobb ha ilyen vagyok mint ha olyan lennék”

Ha nem tudod értelmezni a kérdést akkor ne is válaszolj :)

2020. júl. 11. 01:11
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem meg sohasem volt kapcsolatom, én is kezdjek el rinyálni?


F

2020. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!