Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő foglalt?

Figyelt kérdés

Kezdem azt érezni, hogy minden nekem tetsző nő foglalt. Nincsenek túl magas igényeim, de fontosnak tartom a külsőt. Legyen ápolt/igényes, vékony/normál testalkatú, az arca pedig smink nélkül se legyen ijesztő. Kb ennyi amit külső terén "elvárok" egy nőtől. Illetve ne legyen nálam magasabb, de mivel 180 centi vagyok így a nők nagy részének ezzel nincs gondja.

Rendelkezem autóval így a távolság nem akadály, de azért igyekszem nem tőlem 300 kilométerre levő nőkkel ismerkedni.

Tehát külsőre egész sok nő van aki nekem tetszik, ennek ellenére ritka az aki igazán megfog. Úgy 2-3 havonta ismerek meg olyat akivel egy komoly kapcsolatot eltudnék képzelni. Akivel értelmesen lehet beszélgetni, nagyjából azonos az érdeklődési körünk, és a szimpátia is megvan. Szóval hiába van relatív sok nő aki külsőre tetszik, komoly kapcsolatot kevesebbel tudnék csak elképzelni.


És itt jön a probléma, hogy szó szerint az összes számomra megfelelő nő kapcsolatban él valakivel. Van aki még éppen nincs kapcsolatban, de amikor megismerem akkor pont alakul valakivel és 1 hét múlva már "felvállalják" a kapcsolatukat. Vagy nincs kapcsolatban, de hatan próbálkoznak és az egyikkel már túlvannak 3 randin, tehát sok esélyem ott sincs.

De az utóbbiak a ritkábbak, ott legalább egy minimális esély lehet. 10-ből 9 hónapok/évek óta tartó párkapcsolatban él.


Az igényeimből pedig már nem tudok hova lejjebb adni. Eddig se a 3 diplomás Ms Hungary-k között keresgéltem.

Egy esélyem lenne, hogy valamelyik ilyen nőt elcsábítom a párjától. Ezzel viszont az a gondom, hogy ha nekem sikerül akkor legközelebb tőlem fogja valaki más elcsábítani.


Esetleg van valakinek ötlete, hogy mit tehetnék az eredményesebb párkeresés reményében?


22/F



2020. júl. 12. 16:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
#10: oké, drága, akkor foglalkozz továbbra is kizárólag azzal, hogy te mit akarsz, ahelyett, hogy azzal IS foglalkoznál emellett, hogy te mit tudsz ezért cserébe nyújtani, és hogy mennyire van arányban egymással a kettő. A helyzeted meg mindeközben továbbra is változatlan marad. #7 voltam.
2020. júl. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
2-3 havonta megismersz ilyen lányt, aki megfelelne az azért nem olyan rossz, nekem évente max. 1 pasi van, akivel el tudnám képzelni. Lehet, hogy eddig peches voltál, de majd összejön vagy a következő vagy azután 15el.
2020. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#10 nem teljesen értelek. Eddig arról írtam, hogy milyen vagyok én, bővebben nem tudom mit szeretnél tudni. Leírtam milyen vagyok, milyen a külsőm, milyen a jelenlegi élethelyzetem.

Miért foglalkozzak azzal, hogy én mit tudok nyújtani? Azt tudom magamról, hogy mit tudok nyújtani egy kapcsolatban, mi az amit megtudok tenni a kapcsolat minőségéért és mi az amit ha megfeszülök sem. Vagy most írjam le neked tételesen, hogy egy évre előre mit csinálnék azért, hogy jó legyen a kapcsolatom a barátnőmmel?


Az elvárásaim pedig ha tetszik ha nem, nincsenek túl magasan. Ez egy Jolly Joker válasz itt gyakorin, meg általában máshol is, hogy "azért nincs senkid, mert túl magasak az elvárásaid". Mintha ez ilyen egyszerű lenne. Egy szép arc, átlagos test, kedves személyiség és valami normális életcél már magas elvárásnak számít? Normális életcél alatt annyit értek, hogy legyen valami munkája. Nekem nem fontos, hogy a másik diplomával rendelkezzen. Legyen egy szakmája vagy érettségije, dolgozzon valamit, ha lehet ne utálja a munkahelyét és ennyi. A lényeg, hogy nem olyan nőt keresek magam mellé, akinek az az életcélja, hogy találjon egy pasit aki eltartja.

Ha ez magas elvárásnak számít, akkor inkább tökönszúrom magam aztán elvonulok remetének...


Ráadásul nem is az a problémám (szerintem ezt is sokan félreértik), hogy nem tudnék összejönni olyan nővel aki megfelel a "magas elvárásaimnak", hanem 99%-uk kapcsolatban van vagy nagyon rövid időn belül kapcsolatban lesz valaki mással.

Én elismerem ha valaki jobb nálam, de az esetek nagy részében a kiszemelt nők párjai semmivel nem jobbak nálam, pusztán hamarabb megismerték az adott lányt. Azzal meg nem tudok mit kezdeni ha ők 2 évvel korábban találkoztak valahol és azóta együtt is vannak.


Valaki említette, hogy néhány nő élete nagy szerelmével épphogy szakít és már jön is az újabb nagy szerelem, nos ezt megtudom erősíteni. Ismerek egy korombeli csajt, külsőre pont az esetem, párszor beszélgettem is vele és értelmesnek tűnik. Az elmúlt 3 évben volt ha jól számolok 4 nagy szerelme.. úgy szoktam értesülni a szakításról, hogy eltűnnek a közös képek a közösségi oldalakról majd 1-2 hét után kikerül az első közös kép az új nagy szerelemmel.


2-3 havonta egy lány tényleg nem hangzik tragikusnak, de nem egy nagy merítés. Ha átlagosan 10-ből egynek nincs párja és vele gond nélkül alakulnak a dolgok, akkor is simán eltelhet 2-3 év mire találkozom vele. Ha egyáltalán találkozom vele és simán mennek a dolgok.

2020. júl. 12. 21:25
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj azzal, ha többen is csapják a szelet egy lánynak. Ezért nem kell még félreállni. Amikor megismertem a feleségemet, legalább 3-an hívogatták még randira, de nem érdekelt,nekem Ő kellett.
2020. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
És ha 2-3 év? :) Csak 25 leszel addig. Egy életre tervezel nem? Legyenek addig könnyedebb kapcsolataid hogy ne érezd hogy ennyire sürgetni kéne.
2020. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
6%

Igen, mindegyik normális foglalt.


Ne aggódj, most már vannak élethű AI robot csajok, élethű bőrrel mindennel, sex dollok. Arra gyüjtök most, 2 millió forintért már lehet kapni. Nincs probléma velük :-) Ez a jövő, végre újra boldog lesz a férfi társadalom!!!

2020. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem a problémát. Hogy lenne már minden nő foglalt.
2020. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez sajnos ilyen dolog... :)

vicces is meg nem is.


Általában akit meglátunk kinézünk magunknak, hogy igen ő tetszik ő normálisnak tűnik, igen vele nem csak annyit tudnék elképzelni...noss igen az általában foglalt...

2020. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

50 éves kor alatt minden korosztályban több a férfi, mint a nő: [link]


Ha egy olyan ideális társadalmat képzelnénk is el, ahol minden férfi és nő párba kerül, akkor is MINDEN KOROSZTÁLYBAN TÖBB EZER HOPPON MARADT FÉRFI LENNE! És ezt a számot még tovább növeli az a tény, hogy vannak olyan szingli nők, akiknek irreális elvárásai vannak (a Vasvári Vivien-félékre gondolok), tehát mivel ők élik a szinglik életét és amikor akarnak pasit, akkor választanak egyet csak szexre a top 10%-ból, velük is csak növelődik a kényszer-szingli férfiak száma.


Persze itt a gyakorin mindjárt megmagyarázzák neked, hogy


1. Összességében Magyarországon nőtöbblet van, tehát ha annyira párt akarsz, akkor válassz egy 70-80-90 évest.


2. Fejleszd magad olyan szintre, hogy kiütöd a nyeregből a vetélytársadat, akinek maradnak a 70-80-90 évesek. Ez az egyetlen logikus érv, nyilván ezt csinálja minden férfi, de olyan nincs, hogy egy piramisnak nincs alja (ha csak csoportos öngyilkosságot nem követnek el a "selejtek"), tehát mindig lesznek az alján. Ha te, Kiss József párba kerülsz egy korban hozzád illő nővel, akkor Szabó Béla fog helyetted panaszkodni ezen az oldalon, akit megelőztél.


3. Azt is meg fogják magyarázni, hogy Oroszországban több a nő, tehát irány a szlavisztika szak, keress munkát Moszkvában és ha legalább középfokon beszéled a nyelvüket, akkor Katya vagy Tatjana majd téged fog választani Igorral vagy Szergejjel szemben. Persze lehet, hogy miután behúzott egy üveg vodkát, már nem lesz olyan barátságos, hogy húzzál haza és ne az ő nőikre hajts rá, de még ha elméleti síkon van is ennyi elszántság benned és véghez is viszed, itt is telítődik egy idő után a piac.


Kínában és Indiában (a világ két legnépesebb országában) masszív férfitöbblet van a születésszabályozás miatt. Ha ők elindulnak és szétszélednek a világban, akkor még tovább fog romlani a helyzet.


Elég ha csak a nők 5-10%-a (ennyi bőven van, ha nem több) bukik az egzotikusabb példányokra, máris labdába nem rúgsz, ahogy most is látható, hogy mennyi magyar férfinek nincs párja, miközben mennyi pénzváltós arab meg kebabos töröknek van magyar barátnője akár több is vagy csalja egyiket a másikkal azt meg a harmadikkal. Ez nem rasszizmus, hanem tény, csak ki kell nyitni az embernek a szemét. (amúgy sem vagyok rasszista, simán elfogadnék arab, ázsiai, néger barátnőt is, de valahogy külföldi/eltérő rasszú emberek között is milyen fura, hogy mennyivel több férfi van, mint nő, a nők meg legtöbbször ha vannak már férjük/családjuk van, a szingliknél meg egyébként is más a kultúra, bizonyos eldugottabb falvakban a cigánylányok is rasszon belül keresnek párt, fehér férfiként még arra sincs sok esélyed, hogy egy normálisabb cigánylánnyal összejöjj (lehúzós oláhcigány családba meg nem akar normális ember bekerülni szintén nem rasszizmusból, hanem józan észből).

2020. júl. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!