Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan Férfi aki mindent próbált már mégse kell senkinek?

Figyelt kérdés

Én két éve kisebb nagyobb megszakításokkal csak próbálkozok, Tinderről 13 szor töröltem magam, gondolván minen egyes új regisztrációkor hátha most találok valakit a közelben és nem 120km odébb kukutyinfalván.


Facebook, hmmm hát konkrétan vissza se írnak

Élőben: kinevetnek/megsajnálnak és elhajtanak

Tinder: írogálunk és ha talira kerülne sor akkor felszívodnak.



Vannak ilyen nagyon alja nők, dagadtak mint a ház, igénytelenek meg a créteg. akinek csak az a fontos, hogy legyen aki eltartja.


Van egyébkét hobbym és munkám ami leköt és van egy saját autóm is csak amikor azt mindják a munkatársaim abba a szép autóba csak egy szép barátnő hiányzik akkor kicsit elgondolkodok, ha nekem az jutott, hogy egyedül kell lennem akkor ez van?


c. nem kell már bocsánat én nem fogom az 5 tesóját furikázni meg hasonlók stb. utálatott kelt bennem a múlatós zene is.



2020. júl. 21. 19:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%
Felőlem lehetnél egy görög isten is, ha ilyen stílussal közelednél hozzám, akkor is elhajtanálak a búbánatba gondolkodás nélkül.
2020. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%

Férfiként mondtam, hogy beteg vagy, de ez egyértelmü.

Egy kiégett ember, aki csak panaszkodni jött ide, aki most jól elmondja a véleményét.

Minden csúnya pasi ezzel érvel, hogy majd csúnya lesz 40 éve múlva.

De elmondom aki jól néz ki 20 évesen 45 évesen meg bomba MILF lesz, de ezek szerint nem érdemes szépnek lenni, mert 50 évesen már nem lesznek annyira szépek és így inkább csúnyán érdemes leélni az életet, ugye?

2020. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%

Gondoltam leírom, hogy nekem mibe került mire megtaláltam a párom, hátha tanulsz belőle és látni fogod, hogy mennyi munka van benne.


Először is fogytam 30 kilót közel egy év alatt, folyamatos edzéssel mellette, hogy izmot ne veszítsek. Ez ugye heti 3 alkalmat jelent, ami sok fegyelmet igényel és rendszert hozott az életembe. Az önbizalomról és az extra tesztoszteronról nem is beszélve.


Letettem a jogsit mert cikinek tartottam hogy nem tudnám elvinni a páromat sehova ha szükség van rá. Ott ültem a 18 évesekkel az oktatáson, de nem érdekelt mert ott lebegett a cél a szemem előtt. Ráadásul az oktatóval barátok is lettünk, ő örült neki hogy végre nem gyerekekkel kell autóznia.🙂


Ekkor még mindig nem kerestem barátnőt, mert hiányzott a saját lakás, ami 30 körül már elvárható egy férfitól. Szerencsére volt egy lakás a családban amire egyből lecsaptam és felújítottam. Elment rá a félretett pénzem fele és körülbelül négy havi munkámba került mire teljesen újszerűre megcsináltam és odaköltöztem.


Egy hónap volt mire berendezkedtem és ekkor már vállalható, enyhén sportos külsővel, saját lakással és autóval álltam neki párt keresni. Körülbelül 4-5 próbálkozás után meg is találtam a párom, viszont ekkorra már észrevettem hogy néha a nők is próbálkoztak nálam, amire eddig sose volt példa. Igaz a bölcsesség miszerint minél elégedettebb vagy magaddal és pozitív a kisugárzásod, annál jobban kedvelnek majd a nők is.


Párkeresésnél az volt a taktikám, hogy nem veszek soha semmit magamra, jól érzem magam bárkivel is randizom mert egy idő után úgy is megtalálom akit keresek. Ez a laza hozzáállás be is jött, rátaláltam a páromra.


Ez a történet nagyjából másfél évet ölel fel, mivel minél hamarabb változtatni akartam az életemen és bizonyítani magamnak. Elég sűrű hónapok voltak ezek napi nyolc óra munka mellett, de végül megérte.😉

2020. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

#2 kommentelő vagyok.


Elmondom neked, hogy én sem vagyok szép, viszont nem is az ilyen pasikat keresem.


Nagyon sok pasit ismerek akik lehet nem a világ legszebb pasijai de belül annyira normálisak, hogyha nekem ilyen pasim lenne összetenném a két kezem. A belső ilyen sokat számít és igen ha valaki tényleg megismer, egy jó belső a külsőt is széppé varázsolja.


Mivel téged látni nem látunk így csak a belső viselkedésedet tudjuk véleményezni amiről sok jó nem jut eszünkbe.

2020. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Amilyen az Adjon Isten olyan a fogadj Isten én azt vallom!


És már sok helyen véghez vittem ezt, sokan nem értették miért de aztán csak nekem volt igazam és jöttek bocsánatot kérni a kirohanásért.


Az empátia sok emberből hiányzik inkább a büszkeség és menőség köré fonják az életüket.



Én gratulálni tudok kedves 32/F hogy most találtad meg az igazit, tudod a munka és azt, hogy mennyi időt ölsz dolgokba sokkal többet ér bármely nőnél.

2020. júl. 21. 20:58
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

"tudod a munka és azt, hogy mennyi időt ölsz dolgokba sokkal többet ér bármely nőnél"


Ezzel a hozzáállással ne akarj te semmit a nőktől, kérdező.

2020. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért így gondolkodsz a nőkről?


Biztos ért sérelem de ne vetítsd ki mindenkire mert vannak normális nők is.

2020. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"10-20 év múlva már nem lesztek olyan szépek és akkor mit csináltok mikor a don huán már lecserél titeket... ja tudom jöttök ide sírni..."


Érdekes, én most se látok egy ilyet se ezen a fórumon. Csak azt az 1 DARAB, még a húszas éveiben járó, saját bevallása szerint csúnya nőt, aki folyton itt nyíg, és sötét, mint az éjszaka.

2020. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam, mármint nem látok 30-as, 40-es, 50-es nőket azért itt sírni a fórumon, mert a "don huán" lecserélte őket. Kb. 3-4 éve vagyok itt, de azóta se láttam egyet sem.
2020. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

"csak amikor azt mindják a munkatársaim abba a szép autóba csak egy szép barátnő hiányzik"


Piaci kofák közt dolgozol?

2020. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!