Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan Férfi aki mindent próbált már mégse kell senkinek?

Figyelt kérdés

Én két éve kisebb nagyobb megszakításokkal csak próbálkozok, Tinderről 13 szor töröltem magam, gondolván minen egyes új regisztrációkor hátha most találok valakit a közelben és nem 120km odébb kukutyinfalván.


Facebook, hmmm hát konkrétan vissza se írnak

Élőben: kinevetnek/megsajnálnak és elhajtanak

Tinder: írogálunk és ha talira kerülne sor akkor felszívodnak.



Vannak ilyen nagyon alja nők, dagadtak mint a ház, igénytelenek meg a créteg. akinek csak az a fontos, hogy legyen aki eltartja.


Van egyébkét hobbym és munkám ami leköt és van egy saját autóm is csak amikor azt mindják a munkatársaim abba a szép autóba csak egy szép barátnő hiányzik akkor kicsit elgondolkodok, ha nekem az jutott, hogy egyedül kell lennem akkor ez van?


c. nem kell már bocsánat én nem fogom az 5 tesóját furikázni meg hasonlók stb. utálatott kelt bennem a múlatós zene is.



2020. júl. 21. 19:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%
Ha szarul nézel ki akkor várhatod a csodát kérdező! Mert nem lesz!
2020. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Én nem várok csodát. Ma is ledolgoztam 10+ órát több tonnát mozgattam át. És én érezem magamat rosszul mert nem kellek. Egyszer csak találok valakit aki tisztel és megbecsül.


Manapság az internet csak felvitte a nők egoját olyan mértékben, hogy csak egy háború és öldöklés állítja vissza az ép eszüket.


Nézzük a Tiktokot mi megy p. mutogatás, Tinder, Face és instagram is erről szól már.


Legjobb haverom se talál senkit pedig fix munkahelye van és saját lakása.

2020. júl. 23. 19:39
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt kellene elfogadnod, hogy nem minden az anyagiak. Sokat ront a helyzeten, ha valaki bunkó amellett, hogy sok pénze van. Plusz ilyen lenéző gondolkodásmóddal nem fogsz normális nőt találni. Szerintem csak túlságosan rá vagy fagyva ezekre a netes nőcikre, de ez nem a valóság. Ha a való világban nézed meg a nőket, nem olyanok, mint ezek a netes képmutató kirakatcsajok.
2020. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
22# Ilyen hozzáállással nem is fogsz találni senkit. Egy megkeseredett, nőgyűlölő ember vagy, ami a legtaszítóbb dolog a világon. De folytasd csak amit most csinálsz, így még az elkövetkezendő 20 évben se lesz senkid.
2020. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "megpróbáltam mindent" tipikusan annyit jelent, hogy "kicsit próbálkoztam, de majd feladtam".


Ez azt jelenti, hogy elmentél egy dietetikushoz, személyiedzőhöz és elkezdtél komolyan edzeni, diétázni és kb 2 év leforgása alatt átlag fölötti sportos külsőt nyertél?


Ez azt jelenti, hogy rákényszerítetted magad hogy napi szinten nemtől függetlenűl teljesen új emberekkel kommunikálj csak hogy felfejleszd a kommunikációs képességed?


Ez azt jelenti, hogy napi 300 lányt jobbra húztál Tinder Gold előfizetéssel és mindenkire ráírtál, úgy hogy tanultál a hibáidból és mindig azzal a stílussal indultál neki a dologoknak, ami előzőleg sikeresnek bizonyúltak így fejlesztve önmagad?


Stb...


Ha tényleg minden lehetséges dolgot megtettél volna most kb levakarni sem tudnád magadról a nőket. Nyílván enyhe túlzással mondom, de a lényeg hogy kifejezetten sikeres lennél a nők terén.

2020. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

“Mindent megpróbált már” = facebook-on, tinderen próbálkozott, élōben is valamit szerencsétlenkedett, ami miatt lesajnálóan néztek rá, neki meg gōze sem volt arról, hogy min kellene változtatnia, hogy ne legyen ilyen szánalmas a helyzete.


Már ne haragudj meg, de amit leírtál, az szerintem nagyon távol áll attól a nyerō hozzáállástól, amikor valaki mindent megpróbál. Ez csak szerencsétlenkedés. Neked csak ennyi a rálátásod a dologra, s szerinted a “minden” csak ennyibōl áll.

2020. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Barnabas333 ***** válasza:
Lelki dolgokat itt jobb nem megkérdezni, mert sorra jönnek az okoskodók. Mosolygok csak a válaszokon. Ha megcsal valaki valakit ő a bunkó ördög, ha nő nem tud férfit találni ő a ketyós, de ebből van itt a legkevesebb fórum. Ha férfi nem csajozik be ő a béna állat, mert mindenki más itt csettint és a legszebb nők állnak nálunk sorban. Szánalmas lett az emberiség, örülök, hogy már ritkán olvasom el ezeket a részeket :-) 43F családos nem jóképű, lelkem ördög-angyal keverék, magas de most már pocakos... Csak, hogy legyetek képben ki írta, egyszer elvált és volt vagy 3 hosszabb kapcsolatom, 4-10 futó kaland, de tényleg nagyon elszálltak a mai nők, csak tudnám mire. Megértelek kérdező.
2020. júl. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nekem alig van match tinderen (3-4, évente!) ők sem írnak vissza semmit. Élőben korlátozottak a lehetőségek, gyakorlatilag nő sincs a közelemben (melóban csak férfiak, apró "alvóváros" település, stb)

Baráti körben a lehetőségek zártak, legtöbb nő foglalt, házas, gyereket vár, stb.

Edzés, diploma, önfejlesztés, stb. megvolt. 0 randival több a mérleg.

Mindent nyilván nem próbáltam, de nem is fogok. Pl.: nem fogok csak azért külföldre költözni, hogy barátnőm legyen, vagy ilyesmiket.

2020. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!