Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves nők! Én egy 27 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők! Én egy 27 éves incel férfi vagyok. 8 éve nem volt barátnőm. Próbálkoztam azóta sokat, de mindig leráztatok, mert külsőre egyikőtöknek sem voltam/vagyok az esete. Szerintetek az alábbi változtatásokkal lehet még valaha barátnőm?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy tényleg egy kedves, jófej, intelligens férfi vagyok, de a külsőm egyszerűen egy nőnek sem jön be. Megelégeltem azt, hogy amikor a munkából hazaérek, nem vár otthon senki, csak a Call of Duty nevű lövöldözős játék. Az is idegesít, hogy a haveroknak mind van csaja.


Túl vékony vagyok, ezért elhatároztam, hogy kigyúrom magamat. Vettem fél éves kondibérletet és vásároltam tömegnövelő port is a kondizáshoz.


Túl fehér a bőröm. Vásároltam szoláriumbérletet.


Sajnos olyan 4 éve kopaszodom. Annyira még nem vagyok vészesen kopasz, de eldöntöttem, hogy csináltatok hajbeültetést. Már konzultáltam is a doktorral.


Szerintetek jól döntöttem? Végre lesz legalább 1 olyan Pest megyei nő, aki találkozó után nem mondja azt, hogy bocsi, de nincs meg a kémia? Lehet újra barátnőm?


2020. júl. 29. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
gyúrj arra, h több pénzed legyen, akkor akár 160 centis, kopasz 140 kilós manusz is lehetsz, akkor is lesz csinos nőd.
2020. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%
Hat pedig az incel egy eleg jol meghatarozott fogalom. Valaki, akinek nem jon ossze a baratno mindenfele probalkozas ellenere sem (vagy nem is probalkodik, mindegy) :d Az lenyegtelen, hogy valamikor, egy evtizede gimiben valahogy veletlenul volt egy baratnoje a kerdezonek.
2020. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
14%

12.


Oh, igen a klasszikus "Az nem érvényes!" érv. Ha akarjuk érvényes, ha nem akarjuk nem az. Ha akarjuk incelnek számít, ha nem akarjuk nem. Ezért egy elég véletlenszerű kifejezés ez, kicsit csűrjük-csavarjuk, bárkire ráhúzható, aki éppen nem házas vagy él tartósabb normál vagy ideiglenes szexkapcsolatban. Ezért is lesz ez egy nagyon elterjedt kifejezés, mert egyrészt bármikor változtatható a jelentéstartalom és csak az egyik nemre lehet használni, így még kellemesebb ezt kántálni.

2020. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
49%
Az en barátom sem egy kigyúrt macsó és nem is lesz az soha, mert vékony alkat, ehet és spkrolhat bármennyit, nem látszik rajta, kivéve amikor simán emelget bútorokat stb. Amitől mégis vonzó, az az öntudatossaga, hogy megvannak a saját dolgai, céljai. Sosem unatkozik, mindog feltalalja magát. És ettől baromi érdekes. Van egzisztenciaja, amit magának teremtett meg és gondoskodik a dolgairól. Még soha nem hallottam sajnaltatni magát. Okos, bicces, érett és nagyon jó szívű. Ettől jön be nekem és emiatt vagyok vele.
2020. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%

Azért tartom jó ötletnek a kondibérletet mert ha majd rendszeresen jársz és látni fogod magadon a változást, egy kis önbizalmat és magabiztosságot nyerni fogsz vele. Amellett akár új ismeretségeket is szerzel. Itt nem kizárólag csajozásra gondolok, hanem összehaverkodni egy-két normális pasival, ki tudja, milyen szingli csaj van az ő ismeretségében.

A hajbeültetést hagynám. Ahogy írták előttem, inkább túrd le az egészet. Hidd el, nagyon sok nőnek bejönnek a kopasz férfiak.

Sok sikert!

2020. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
25%

Hajbeültetés? 25 éves korom óta borotválim a fejemet, de ez még soha nem okozott gondot a csajozásban.

A kockulást kellene befejezni és emberek közé menni nem balfackodni.

Ja igen és a fél net telisírását befejezni. Ez minden incelre vonatkozik...

2020. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Menj el boxolni és birkózni, aztán zúzd le a sok Chadet. Ne a gyúrással foglalkozz, hanem a bunyóval. Aztán töltsd fel a netre, ahogy püfölöd a boxzsákot.
2020. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Aztán hívd ki egy sparringra azt, aki olyat mond, ami nem tetszik.
2020. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!