Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomás, értelmiségi férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás, értelmiségi férfiak! Összejönnétek egy alacsonyabb végzettségű nővel?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 12:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%

10.

Ha megszerzed a diplomád, rögtön dobni fogod a párod, akivel x ideje együtt vagy, mert neki nincs? Gondolom nem voltál még nővel

2020. aug. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
36%
Nőként írok, azonban mivel a környezetemben csak diplomás férfiak vannak (család, barátok, munkahely), viszonylag nagy számú férfi nevében tudom azt válaszolni, hogy nem.
2020. aug. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%

Erre hogy lehet anélkül válaszolni, hogy magát az embert ismernéd? Diplomás nő vagyok, a volt férjem is diplomás volt, még sem passzoltunk egymáshoz egy idő után, ezért elváltunk.

A mostani páromnak középfokú a végzettsége, de érdekli a világ dolgai, sokat olvas, szinte minden témáról lehet vele beszélgetni, intelligens a viselkedése és nagyon jó ember.

Egy diplomás is lehet emberileg görény.

2020. aug. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
35%

#11


Nem kell ahhoz dobnom senkit sem, el fogunk távolodni egymástól. Egy olyan ember világképe, aki doktornak tanul, teljesen más, mint aki megragadt az OKJ képzéseknél. Természetes lesz, hogy egy olyan nővel komoly kapcsolatot nem fogok tudni kialakítani. Feltehetően ő nem fog tudni mit kezdeni azzal, amikor majd arról ábrándozom, hogy az E-Coli baktérium az 45 000. evolúciós generációját éli már. Ő nem fog tudni erre rácsodálkozni.


Másrészt noha most még a csajozós korszakomat élem, de gondolok a jövőmre is. Meg akarok majd nősülni, és jól tudom, hogy a szülők nagy hatással vannak a gyerekek jövőjére. Ha én PhD kutató leszek, a feleségem pedig tanárnő, akkor a gyerekeink is nagyobb valószínűséggel választják majd az értelmisegi pályát, hogy legalább egy Bsc diplomát megcsináljanak.

2020. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó! Egy diplomás tanárnő sem fog tudni veled beszélgetni az E-Coli baktériumok evolúciójáról. :D
2020. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
37%

#15


Nem is azt várom, hogy beszélgessen róla velem, csak legyen fogalma arról, hogy miről beszélek, és legyen számára természetes, lássa meg benne a tudomány szépségét. Egy képzetlen nő talán még hülyének is nézne emiatt, hiszen azokat a bulvaron, a szórakozáson, a pletykákon kívül más nem erdekli.


Az átlag, képzetlen emberek meg idegen nyelvet sem beszélnek igazán, mert nem tartják szükségesnek. Én most németet tanulok, de jövőre már angolt is fogok, mert úgy számolok, hogy minimum két nyelvet felsőfokon kell tudni beszélnem.


Szóval egy szónak is száz a vége: értelmiségi emberhez képzetlen ember nem való. És ez nem lenézés, hiszen maguk választották a képzetlenséget.

2020. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ehh már megint ez a kasztosodás!

Egy diplomás is lehet se..fej,meg jófej is.Lehet házisárkány,rossz anya,idegbeteg,iszákos férfi,hűtlen,stb.


Én nem a nő diplomájára vagyok kíváncsi,hanem,hogy tudunk e közösen egy cél felé haladni,és jolérezni magunkat,boldognak lenni.

Nem a 20 század elején vagyunk ahol az egyetemi végzettséggel rendelkezők, ,az úgynevezett elit,a nemesi származású,dzsentri,a címeket vásároló gyáriparos messze felette ált információkban,olvasottságban,ismeretekben a cselédekhez,egyszerű gyári,kétkezi munkásokhoz falusi átlagemberekhez képest.

Sőt, egy érettségi is nagy szó volt!!


Ma már a diploma?.

pf


Nem nagy szám kedves barátom!

Avval nem váltottál jegyet a Boldogság c előadásra

2020. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
A többség nem jönne össze.
2020. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szemelyes meglatasom az, hogy nem kell elitelni senkit sem azert, mert van valamilyen preferenciaja.

Ha nokent kijelentem, hogy a nalam magasabb ferfiakhoz vonzodom, nehogy mar eliteljenek... De ha talalkozom pl egy alacsonyabbal(vagy ebben az esetben nem diplomassal) akivel minden klappol, ertelmes es emberileg is kiemelkedo, nem fogom csak emiatt otthagyni.


Szaz szonak is egy a vege: az adott szemely belso ertekeit, embersegesseget kell nezni, ez tesz mukodokepesse egy kapcsolatot.

2020. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

14es nem kell le nézni az átlag embereket, mert ha ők nem lennének nem lenne mit enni,hol lakni, és még sorolhatnám!

Magam még nem de szüleim diplomásak, mégsem nézzük le őket!

2020. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!