Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomás, értelmiségi férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás, értelmiségi férfiak! Összejönnétek egy alacsonyabb végzettségű nővel?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 12:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A 14es úgy ír a PhD kutatókról, mintha az valamilyen, az átlag ember felett álló szuperhős lenne :D

Én látok diplomás-nem diplomás párokat, semmi gond nincs velük. Régen én is azt hittem, hogy az egyetem az egy hű de nagy dolog, aztán rájöttem, hogy ott is rengeteg az idióta.

2020. aug. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Noha az én időmben nem a diploma volt a nő értékmérője, a feleségem (egyéb érdemei mellett) diplomás nő. Ám amióta velem él, nem használta ezt a végzettségét, mint ahogy én sem a magamét.
2020. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem jönnék össze alacsonyabb iskolai végzettségű hölggyel. Miről beszélgetnék vele? Nekem kell az azonos intellektuális színvonal, az azonos szellemi igényszint, a hasonló érdeklődés, a hasonló kulturális tájékozottság. Egy nem olvasó, műveletlen nőről lefordulna a szemem.
2021. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A mostmár phd s évfolyamtársam egy szerencsétlen picha volt.

Emlékszem a vizsgáinkra. Magolt, de az összefüggéseket nem látta.

Ezenkivül közel sem olyan életrevaló, vidám nő, mint a jelelegi nem diplomás párom.

Köszi, de a diploma, a címek az én számomra kevés! Illetve nem döntő szempont,hogy jól érezzem magam egy kapcsolatban.

Mint ahogy a haj színe sem az. Lehet szőke és okos, de lehet barna buta,házisárkány vagy fordítva.

Épelméjű ember autóvásárlásnál sem csak a kárpit szine,a fényezés, a gyorsaság, netán a gazdaságosság, vagy a beltér mérete alapján választ, hanem a gépjármű összes tulajdonságait mérlegelve hoz döntést.

2021. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!