Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal, hogy 36 évesen otthon élek, nagy 4 szobás családi lakásban ketten az édesanyámmal (testvérem messze él, édesapám meghalt) és a nettó 250 ezres béremből (egyetemen oktatok) havi 170 et félreteszek? Persze jövőre lakást veszek.

Figyelt kérdés
De mindenki ufónak néz, meg rég család kellene, kifutsz az időből (legtöbb férfi ismerősöm 40 évesen állapodott meg). Csak ugye akkor nem lenne soha saját lakásom, ha párkapcsolatokba invesztálnám a bérem. Szóval valamit valamiért. Ja igen, főzök, takarítok, mosok, autóval járok be az egyetemre, vagyis amikor volt kontaktóra. Tehát nincs kiszolgálás semmilyen téren.
2020. aug. 16. 10:02
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

"Nekem is ezen akadt meg a szemem, hogy a kérdező szerint elmenne a pénze, ha párkapcsolata lenne, és éves szinten 1,5 millióba kerül szerinte egy barátnő.,,


Nem tudom, de a legtöbb párkapcsolatban élő ismerős azt mondja, hogy a párkapcsolat egy pénznyelde, és majd mindig ők fizetnek, nem a nő. Szóval én most csak idézek, de ezt hallom. Évente két nyaralás, egy Balaton, ami 250 ezer ft két főnek egy hétre (már egy havi bérem elbuknám), egy hét nyaralás a tengerparton, ami ugyanennyi. Télen 3 napos síelés 100 ezer ft-ért Ausztriában. Heti 1 étterem, havi 2 kirándulás az ország másik végére, kéthetente mozi vag színház. Majdnem mindig a férfi fizet, legalábbis ezt hallom. Ez minimum 750 ezer ft éves szinten, ami nem kevés. Plusz illik a párodnak Karácsonyra pl egy 120 ezres lapotopot, vagy uannyiért telefont venni.

2020. aug. 16. 10:26
 12/46 anonim ***** válasza:
86%
Nem minden nő ilyen pénzéhes,fogj ki egy normálisat.
2020. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
92%
Ez az ő döntésük. Vannak nők, akik fizetik a részüket, vannak nők akik szívesen mennek túrázni vagy kerékpározni, vannak nők akiknek saját lakása van, vannak nők akik szintén gyűjtenek és totál megértenének. Ha te csak cicababákban tudsz gondolkodni, akkor nagyon sajnállak....de ez is a te problémád.
2020. aug. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, sokan azt hiszik, hogy ha otthon élsz, az egyenlő azzal, hogy nincs életed, és nem vagy önálló. Pedig szerintem simán lehet így is önállónak lenni, a rokoni-ismerősi körben is vannak olyanok, akik kapcsolatban vagy házasságban élnek, de úgy, hogy vagy egy házban a szülővel, vagy mondjuk külön lakrészt építettek a szülőnek a házuk folytatásában. Sok mindent el lehet várni, de ha pl. szar a fizetésed, akkor nem nagyon ugrálhatsz. Főleg nem mondjuk közalkalmazottként. A nettó 250 sem sok, de hidd el, sokan vannak, akik még ennyit sem visznek haza. Ebből meg albérletet fenntartani lehetetlen egy nagyobb városban, lakást vásárolni még kevésbé lehetséges. Nem sajnálom senkitől sem a pénzt, de elkeserítő, hogy egy szakmunkás többet keres, mint te diplomával, egyetemi oktatóként, arról nem is beszélve, hogy egy nem vezető beosztású muzeológus, levéltáros, könyvtáros még nyugdíj előtt sem nagyon éri el ezt a szintet. Elismerem, hogy az államot csak termelő munkából lehet működtetni, de akkor mi van a tudás és a kultúra megbecsülésével, amit nap mint nap szajkóz a propaganda? Nekem ugyanannyi lesz a fizetésem novembertől, a kulturális közalkalmazotti szféra átalakítása után, mint eddig volt, és akárkivel beszéltem eddig, nekik sem emelkedett. Most 252 000 a bruttóm, ebből aztán nem nagyon lehet virgonckodni.
2020. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Hát az egyik az, hogy nekem az is elég szülinapomra, ha mondjuk egy olyan könyvet vesz, amit már rég kinéztem. De egyébként mindenki maga szabja meg a keresetének függvényében, hogy az ilyesmire mennyit akar és tud költeni.

Az utolsó válaszodból pedig kiolvastam, hogy te abszolút elutasítod a minőségi pihenés minden formáját. Szerinted a nők hülye elvárása ez. Értem én, hogy lakásra gyűjtesz. De nekem nem kéne egy olyan pasi, aki miközben a párnája alatti pénzkupacot dédelgeteti, elfelejt élni és szórakozni. Aztán majd egyszer felébredsz a csodaszép házadban egyedül, és rájössz, hogy lassan vége az életednek. Ebből nekem nem kéne. Bocsi

2020. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
90%

khm ...

nekem spec nincsenek ilyen elvárásaim :D

bár nem mondom h nem lenne jó ilyen pasi ... :DDD

de az a baj h én érezném magam rosszul ha mindent a pasim fizetne...


tudod nem kell 250e egy nyaralásra simán kijön 100e is ugyan az

vonattal is lehet menni

nem kell étterem ha TE főzöl neki valami különlegeset vagy EGYÜTT főztök

személyes meglepetés jobb, szülinapra vagy karácsonyra is

kirándulás miért drága? bringázás?


jesszus te hol élsz???

2020. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
65%

Ez mind szép és jó, de 36 éves vagy.


Nem azaz elsődleges probléma, hogy otthon élsz. Hanem az, hogy már 36 éves vagy és nem volt még komolyabb kapcsolatod.


Egy nő sem fogja díjazni azt, hogy anyukád mellett fogtok élni a másik szobában.

2020. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

14-es, ez igaz.


[link]


Enynit ér egy ilyen jeles diploma, Phd-vel kiegészítve az államnál.

2020. aug. 16. 10:44
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
és mi köze a pártalálásnak a diplomádhoz????
2020. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
79%

Miért lenne baj, hogy az édesanyáddal laksz? Az ingatlan árak ha olyan helyen laksz nem olcsó.


Amúgy van aki nem csak emiatt él velük hanem mert pl. Segítségre szorulnak.


Szerintem nem kéne egyetemi oktatóként emiatt szégyenkezned. Amúgy milyen szakon tanítasz? Ott nincs kolléga akivel tudnál ismerkedni?


Szerintem egy kapcsolatban azért ez nem teljesen így van nem kötelező drága helyeken nyaralni aki szeret túrázni az pl. Nemzeti parkok vezetett túráira is mehet ami pár száz forint. Vannak olcsóbb túrista szállások is. Vannak akcios programok is es vannak ingyenes remdezvenyek szinten. Az utazas sem olyan olcsó de nyilvan azert lesz olyan no aki mondjuk nem engedheti meg maganak az altalad felsorolt dolgokat de tiltakozni is fog ezerrel hogy oda menjetek es kreativan kitalal valami olcso nyaralasi lehetoseget. Egy parkapcsolat a kompromisszumokrol szol es ha talalkozol olyannal aki ertelmes de a jarvany helyzet miatt nehez helyzetbe kerult es nincs munkaja es szinten a szuleivel el es elhatarozta hogy addig nem is ismerkedik amig nincs munkaja de neked nagyon bejon es neki is te de mindent visszautasit anyagi teren es a kozeledesedet is haritja akkor te mit fogsz ehhez szolni abban a tudatban hogy az ismeroseid szerint a baratno egy tulajdonkeppen egy kiskedvenc ami eves szinten sokba kerul? Az o tudataban meg az van hogy akinek semmije sincs az ne is keressen addig tarsat mert milyen necces. Onhibajan kivul pl. itt az emberek incel es mama hoteles cimszoval aggatnak toled szarabb pozicioban levo emberekre ilyen szot de a hatteruket sem ismerik. Azert egy diplomas egyetemi oktatotol tobbet vartam volna ilyen teren hogy a fatol nem latja az erdőt.

Szerintem nem a megfelelo helyen keresed.

2020. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!