Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj azzal, hogy 36 évesen otthon élek, nagy 4 szobás családi lakásban ketten az édesanyámmal (testvérem messze él, édesapám meghalt) és a nettó 250 ezres béremből (egyetemen oktatok) havi 170 et félreteszek? Persze jövőre lakást veszek.

Figyelt kérdés
De mindenki ufónak néz, meg rég család kellene, kifutsz az időből (legtöbb férfi ismerősöm 40 évesen állapodott meg). Csak ugye akkor nem lenne soha saját lakásom, ha párkapcsolatokba invesztálnám a bérem. Szóval valamit valamiért. Ja igen, főzök, takarítok, mosok, autóval járok be az egyetemre, vagyis amikor volt kontaktóra. Tehát nincs kiszolgálás semmilyen téren.
2020. aug. 16. 10:02
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
25%
Amúgy azon a megoldáson is gondolkozhatsz kérdező, hogy gazdagabb barátnőt keress. Nekem anyám mindig ezt mondja :D 21-es vagyok.
2020. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
61%

#30

Értem amit írsz. És van is benne igazság. Könnyebb, aki többet keres, igen. Amúgy arról nem tudtam, hogy most politizálunk, de mindegy.

Viszont akkor szerinted, aki nem keres ilyen irreálisan sokat, annak már eleve el van vetve az önálló élet gondolata? Érdekes, pedig sokaknak megy. Lehet, hogy hitelből, lehet, hogy albérletben. De mindenki azzal dolgozik, amilye van és próbál boldogulni. Ezt hívják életnek.

2020. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
*amije
2020. aug. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
10%

Téged miért izgat, hogy mit gondolnak mások?

Főleg szutyok nők.

2020. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
83%

Az egész mentalitásoddal van a probléma. Úgy tekintesz egy kapcsolatra, mintha az csak szívná a pénzed, holott egy NORMÁLIS kapcsolatban ez közel sem így van. Normaliséknál a közös költségeket együtt álljak a felek, és közösen tesznek a kettőjük jövőjéért.

Ha a rezsit felesbe fizetitek, nem sokkal több, mintha egyedül laksz. A kaja nem lesz több fejenként attól, hogy együtt vagytok, a lakbér szintén feleződik. A közös programokokat meg közösen kell állni és kész. És nem feltétlen kell a legdrágább helyen nyaralni és a legdragabb étteremben enni havonta többször. 100 ezer feletti ajándék meg pláne nem kell.


Arról nem is beszélve, hogy 36 évesen igen is kezdesz kifutni az időből. Az értelmes nők bizony 30-32 evves korukra megházasodnak és jellemzően már gyereket is szülnek. Neked tényleg az fog maradni, ami csak a pénzt látja a másikban :D

2020. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Engem igazság szerint az üt szíven, hogy egy 35 éves egyetemi oktató bére 250 ezer forint. Ennyit egy jobb gyári betanított munkás megkeres, sőt még egy lesajnált egészségügyben dolgozó nővér vagy laboros is 200-250 között keres manapság. igaz ezeken a helyeken van éjszakai pótlék is. Ennyit arról, hogy "tanulni kellett volna" -mikor valaki a szar bérekre panaszkodik.

Bocs, hogy a kérdéshez érdemben nem tudok hozzáfűzni, csak szerintem egy egyetemen oktató valaki azért ennél legalább 100-150-el többet érdemelne, na mindegy.

2020. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
86%

Élj a munkádnak mert nő nem lesz!


32/N

2020. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

5 éve élek párkapcsolatban, kétszer egy hétvégét töltöttünk a Balatonon, síelni életemben nem voltam, nem is vágyom rá, külföldön pedig egyszer nyaraltunk, a nászutunkon, és ehhez is a férjem ragaszkodott, én inkább félretettem volna azt a pénzt.

Igazából nem is ismerek olyant, ahol a férfi fizetne évi több nyaralást, a nő pedig ezt természetesnek venné

Nem azzal van a baj, hogy anyáddal élsz, hanem hogy szerinted minden nő így működik. A 3 exedet is kitartottad?

2020. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

Amúgy azon a megoldáson is gondolkozhatsz kérdező, hogy gazdagabb barátnőt keress. Nekem anyám mindig ezt mondja :D 21-es vagyok.


Mennyi az esélye kedves kommentelő, hogy a gazdagabb nő egy tőle sokkal gyengébb anyagi színvonalon érő férfit akar? Ismerősi körömben 10 ből 9 férfi tehetősebb, mint a párja. Nem azt látom, hogy a nők annyira kapkodnának az olyan férfiakért, akik bár nem hülyék, tanultak, de mégis kevesebbet keresnek...

2020. aug. 16. 15:30
 40/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól csinálod.


Annyi hogy csajozni folyamatosan kell, különben kijössz a gyakorlatból. Minden téren.(Meg ritka is az olyan nő mint a fehér holló aki minden kritériumnak megfelel, így nagyon sokat kell megismerni mire megtalálod azt az egyet)


Aztán ott leszel hogy lesz házad, de egyedül sokra nem mész vele.


Nőt meg olyat kell keresni, aki bele tud tenni annyit amennyit te. Aki csak a készbe akar beleülni, meg lóf.....sz pénze sincs(meg nem normális, nem házias, gondoskodó...) az felejtős!(Ilyen krv a nagy többség)

2020. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!