Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire válogatósak tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire válogatósak tinderen a nők?

Figyelt kérdés

Csomószor, amikor tinderezek és jobbra húzok egy teljesen átlagos/kicsit átlag alatti csajt (én is hasonló vagyok, de inkább átlagos), akkor ott van bennem, hogy "na ha ezzel nem lesz match, akkor vmi nagy gáz van". És többnyire nincs match. Pedig volt már, hogy meg is néztem az instáját, mérlegeltem, és arra jutottam, hogy de jó lenne ha match lenne. És még mindig nem a mások által 10/10-es kinézetű nőkről beszélek, hanem egy teljesen átlagos, kicsit szürke, de végtelenül szimpatikus nőről, aki ilyen tipikus barátnő típus.

Aztán jobbra húzom és semmi. Hetekkel később sincs match velük.

A legtöbb match az ilyen tipik magamutogató tinderes nőkkel van, akikkel semmi kedvem beszélni.

Sokszor olvasom itt, hogy az átlagos lányok írjak, hogy nincs nagy "sor" előttük, nem igazán kapósak. Vagy csak nem ad ki a tinder nekik? Netán mégis válogatósak? Hogy van ez?



2020. aug. 28. 12:14
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:

5 perc es mar rakontrazik, direkt neztem xdxdxdlol


Szamolom az idot:D

2020. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Gúnyolódástól nem lesz igazad, és nőd sem lesz.


2 perc ;)

2020. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Ilyen idegbeteg nem is kellene.



Minden jot.

2020. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!