Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire válogatósak tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire válogatósak tinderen a nők?

Figyelt kérdés

Csomószor, amikor tinderezek és jobbra húzok egy teljesen átlagos/kicsit átlag alatti csajt (én is hasonló vagyok, de inkább átlagos), akkor ott van bennem, hogy "na ha ezzel nem lesz match, akkor vmi nagy gáz van". És többnyire nincs match. Pedig volt már, hogy meg is néztem az instáját, mérlegeltem, és arra jutottam, hogy de jó lenne ha match lenne. És még mindig nem a mások által 10/10-es kinézetű nőkről beszélek, hanem egy teljesen átlagos, kicsit szürke, de végtelenül szimpatikus nőről, aki ilyen tipikus barátnő típus.

Aztán jobbra húzom és semmi. Hetekkel később sincs match velük.

A legtöbb match az ilyen tipik magamutogató tinderes nőkkel van, akikkel semmi kedvem beszélni.

Sokszor olvasom itt, hogy az átlagos lányok írjak, hogy nincs nagy "sor" előttük, nem igazán kapósak. Vagy csak nem ad ki a tinder nekik? Netán mégis válogatósak? Hogy van ez?



2020. aug. 28. 12:14
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
6%

Ne süllyeszd magad tovább. Amúgy, tiszta lenne e lelkiismereted, nem folytatnád a dolgot, de visszaírsz.



[link]

2020. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet, hogy inkább csak nálad fogytak el az érvek?
2020. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
Nem kell érvelnem, a beszélgetés tökéletesen lefedi a kérdező témáját és megadtad rá a választ neki.
2020. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
42%

Igen, megadtam. Már előttem a 4-es válaszoló is megadta.

Miért ne válogathatnának, ha megtehetik, mert jönnek az match-ek? Ennyi.

2020. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
64%
Micsoda undorító egy hozzáállásod van. Érzelmi intelligencia a szöveg alapján a nagy nulla. Ha "ezzel" se lesz match... Mi az, hogy "ezzel"? A valaki meg az insta pitsa, aki meg már neked is túl hülye.
2020. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
55%

Na igen, ez meg a másik. :D Meg az is szánalmas, hogy az "átlagos, kicsit szürke" nők valók barátnőnek szerinted, meg ők szimpatikusak. Hány éves vagy, hogy ennyire a sztereotípiákban hiszel még mindig?

Szexin (nem qrvásan) öltöző, szép, magukra sokat adó nők nem lehetnek jók barátnőnek, komolyra?

2020. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

4-es és 9-es: ez nem ilyen egyszerű. Tinderen egy ideig csak képek alapján lehet ítélni, amíg nem dumáltok többet.

A kinézetél én a maximumig kitokeletesitett és/vagy eleve természetes modell kinézetű és divatmagazinba illő külcsínű csajokat nem húzom jobbra. Minnél szebb egy nő annál torzabb a személyisége, önérzetesebb, és annál kevésbé empatikus, annál kevésbé odaadó (akár az ágyban), hisz tudja: ő a legjobbat érdemli, szóval ha itt bármit hibázik a srác, netán egy kicsit is nem tetszik a f*szának a formája/mérete sarkon fordulhat egy szemrehányó megjegyzéssel. Nyilván ez most egy nagyon sarkallatos példa, de nagyon jól szemlélteti, hogy a tökéletes külső, a születésétől fogva folyamatosan a külsejére érkező pozitív bókok hogyan hatnak az ember személyiségére.

Ezért nem olyan egyértelmű, hogy aki a legszebb, legtökéletesebb külsejű, arra hajtok.

Ez férfiaknál ugyanígy van. Minnél jobban néz ki, minnél magazinba illőbb, annál inkább problémás a személyisége (narcisztikus, agresszív...)

Nyilván mindezt a nagy számok törvénye alapján mondom, kivétel mindig akad)

2020. aug. 28. 15:10
 28/53 anonim ***** válasza:
67%

Még egyszer megkérdezem: Hány éves vagy?

Ha 20 alatt, akkor elnézhető, hogy semmit nem tudsz az életről, de felette nagyon gáz.

2020. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
74%
Mert ha nem tökéletes a külsőm, akkor én nem mondhatok semmire nemet? :D
2020. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
61%

A személyiségeddel neked is nagy gondok vannak kedves kérdező. Egy ilyen egyszerű témából már eljutottunk a nárcisztikus jellemig és akkor nem is sorolom tovább... Minden ezt ugye leszűrted egy képből és általánosítottál, hogy mindenki aki jól néz ki, az beképzelt, agresszív, torz a jelleme stb...


Legyél már kicsit okosabb és gondolj már bele az egészbe.

A Tinderen lát egy képet a csaj, ő egyből el tudja dönteni, hogy vonzó vagy-e számára vagy sem. Élőbe is így megy, csak akkor 3 szóba elmondja, hogy vab barátja vagy, hogy nem vagy az esete...

Ilyen egyszerű... Miért beszélne olyan emberrel akihez nem tud vonzódni. Lehet csodás a belső, ami rád nem igaz a válaszaid alapján, de akinél rendbe van a belső de szar a külső azért nincs esélye, mert ez TÁRSKERESŐ és nem barátokat keresnek az emberek

2020. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!