Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire válogatósak tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire válogatósak tinderen a nők?

Figyelt kérdés

Csomószor, amikor tinderezek és jobbra húzok egy teljesen átlagos/kicsit átlag alatti csajt (én is hasonló vagyok, de inkább átlagos), akkor ott van bennem, hogy "na ha ezzel nem lesz match, akkor vmi nagy gáz van". És többnyire nincs match. Pedig volt már, hogy meg is néztem az instáját, mérlegeltem, és arra jutottam, hogy de jó lenne ha match lenne. És még mindig nem a mások által 10/10-es kinézetű nőkről beszélek, hanem egy teljesen átlagos, kicsit szürke, de végtelenül szimpatikus nőről, aki ilyen tipikus barátnő típus.

Aztán jobbra húzom és semmi. Hetekkel később sincs match velük.

A legtöbb match az ilyen tipik magamutogató tinderes nőkkel van, akikkel semmi kedvem beszélni.

Sokszor olvasom itt, hogy az átlagos lányok írjak, hogy nincs nagy "sor" előttük, nem igazán kapósak. Vagy csak nem ad ki a tinder nekik? Netán mégis válogatósak? Hogy van ez?



2020. aug. 28. 12:14
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom arra célzott, hogy beállítod itt magad áldozatnak, aki nem érti a válogatós nőket, közben meg durván felszínes és válogatós vagy te is.
2020. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
46%

"Sokszor olvasom itt, hogy az átlagos lányok írjak, hogy nincs nagy "sor" előttük, nem igazán kapósak. Vagy csak nem ad ki a tinder nekik? Netán mégis válogatósak? Hogy van ez?"


Vagy mondjuk nem süllyednek addig, hogy tinderezzenek. Ez a megoldás eszedbe sem jutott, mi?

Hiába akarod itt a tinderes élményeidet ráerőszakolni mindenkire, mert nem mindenki van fenn tinderen. Egyfelől. Másfelől ha fent lennék is, én is válogatnék, attól, hogy nem állnak előttem sorba a férfiak, én nem fogok olyannal összejönni, aki nem tetszik.

2020. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
42%

"Semmilyen fogyatékosságot nem tettél helyre, mivel nem is volt mit. Egyszerűen más a véleményünk."


Csak nem érted, mert te is úgy tűnik, hogy egy jellemtelen, legbelül irigykedő alak vagy.

A szerényebb külsejű és/vagy sikertelen emberek közük sokkal több olyan ember kerül ki, akik szeretetkapcsolatra, és normális közös időtöltésre alkalmatlanok, mint a jobb külsejű, sikeresebb emberek intelligensebb formája közül.

A legundorítóbb jellemű férfiakat pont a "csajozás" nehézségére panaszkodó és/vagy bénább külsejűek között ismerhettem meg.

Ti vagytok valójában nagyon sokszor a torz, undorító élőlények, a legtöbbetek nemcsak nem néz ki jól, hanem a jelleme is hátrányos. Így akkor minek kezdene bárki is veletek?

Vannak halál normális fazonok jobb külsővel.

Mivel a külső és a jellem nem függ alapvetően össze, és a frusztráció az, ami inkább torzít, nem a siker és a bókok.

Senki nem lesz egy nárcisztikus, agresszív amiatt, hogy sok bókot kapott, akik tényleg ilyen jellemű emberek, ott komoly traumák állnak a háttérben, általában családon belüliek. Az égvilágon semmit nem tudsz a pszichológiáról.



Attól meg, hogy valaki szép, nem lesz egyenesen fenékig tejfel az élete.

Csak neked ebben az égvilágon semmi tapasztalatod nincs. :) Fel nem tudod fogni, mennyi befolyásoló tényező van, és kinek milyen valójában az élete.

2020. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

43-as: Elképesztő mennyi frusztráltság ömlött ki ide belőled.

Nem panaszkodok a csajozás nehézsége miatt, élőben valóban eredményesebb vagyok, csupán egy kérdést tettem fel egy érdekes dologgal kapcsolatban :D

szóval amit írtál az nem rám vonatkozik.

"Undorító élőlények"? Azért válogasd meg a szavaidat! Én sem sértegettelek, ne menj le arra a szintre, amit kifogásolsz. :)

Lehet nem értek a pszichológiához túlságosan, de nem hiszem, hogy te egy ilyen kirohanás után megítélheted, hogy mihez értek és mihez nem. Rólad is sokat elmondott ez.

;)

Na de legyen ez a zárszó, látom kezd elfajulni a dolog.

2020. aug. 28. 18:41
 45/53 anonim ***** válasza:
90%

A szerényebb külsejű és/vagy sikertelen emberek közük sokkal több olyan ember kerül ki, akik szeretetkapcsolatra, és normális közös időtöltésre alkalmatlanok, mint a jobb külsejű, sikeresebb emberek intelligensebb formája közül.



Uram jézusom, álljál már le könyörgöm.

2020. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
48%
Legyen az a zárszó, hogy az átlagos nők rohadtul nem fognak meghatódni attól, hogy te éppen beérnéd velük, és nem fognak kapkodni utánad se a Tinderen, se máshol.
2020. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
Igy helyes: az atlagos,sem a kicsivel atlag alattiak
2020. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
0%

"Uram jézusom, álljál már le könyörgöm."


Felőlem aztán könyöröghetsz, ha egyszer így van. :)

2020. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

Egesz allo k..va nap tolod, hogy neked csak a dogos pasik tetszenek, mert te olyan

Tokeletes vagy,hogy nem adsz alabb, es osztalyzod az embereket, mert te megteheted, mert te isten vagy es mindenki felett allsz, hogy magad ala helyezel masokat.


Ertettuk elsore is, hogy elitelsz masokat, akik kulsoleg nem erik el a merced, blablabla, felfogtuk. Mindig kontraznod kell, barmi is a valasz, nem tudsz elmenni innen.


Unalmas olvasni, hogy ugyan azt irod, akarhanyszor irod, ugyan azt fogom, fogjuk gondolni rolad. Vagy kamuzol, vagy csak szeretnel te jokepu pasit, vagy belul tudod, hogy baromi rossz az ertekrended, de nem mered beismerni magadnak, ezert folyton megerosites kell (gyakori ismetles)



Nincs jobb dolgod? Nem dolgozol, elsz? Ha a pasid olyan marha jo lenne miert nem bamulod a csodas arcat, mintsem itt percenkent nezed, mikor tudod ugyanazt ujra leirni es bebizonyitani, hogy a legtobb nonek elszallt az igenye, ami max csak a kulsoben merul ki.

2020. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
58%

Sztem meg ez az unalmas. Meg az, hogy nem vagytok képesek felfogni, hogy ha valakinek van lehetősége jobbra, akkor nem fogja középszerűvel beérni, és ebben semmi alantas és elszállt nincs. És nem, nemcsak külsőre kell érteni.


A többi részre nem is reagálnék, mert szánalmas.

2020. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!