Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan röstellem, h lassan 40 éves férfiként még nem volt se kapcsolatom, se együttlétem egy nővel sem. Ilyen hátránnyal mégis hogyan kezdjek neki, ha mindenki kínosnak tartja?

Figyelt kérdés

Nagyon zárkózott voltam fiatalon, mert sose voltam jóképű, gimnázium végéig állandó céltáblája voltam a beszédes, rámenős osztálytársaimnak. Sokszor lányok előtt is beégettek. Az önbizalmam teljesen leépült.


Jó munkahelyem volt eddig mert barátságos korombeli emberek vettek körül viszont amióta munkahelyet váltottam sok év után az első munkahelyemről és jóval több nő vesz körül, végre meg tudtam nyílni. Sokkal oldottabb lettem közöttük..


Igazából csak most jöttem rá, h mennyi évet elpazaroltam az életemből, igaz van oka, mert sose tudtam kiállni magamért, de nagyon nehéz dolgom van nulláról építkezni, ennek ellenére kihívásnak tekintem és igyekezni szeretnék sokkal nyitottabbá válni.


Az a gáz, h lassan 40 leszek szó szerint zéró tapasztalattal. Mindezek fejébe még nővel se volt soha dolgom.


Sokszor érzem azt, h én már gimnáziumban megástam a síromat.. mi lenne ha komolyabban megismerkednék egy szimpatikus nővel és színt vallanék neki, h amúgy még szűz vagyok?? Cink. Elfog a szégyenérzet, h semmit se tudok felmutatni.


Ördögi kör ez, amiből szeretnék szabadulni, de nem tudom hogy kéne neki kezdenem..


Arra is gondoltam, h eljárok párszor egy fix prostituálthoz, aki végre felszabadíthatna ettől a szűzies átoktól és esetleg tanulhatnék is tőle.


Egy velem kapcsolatba gondolkodó nőnek hogyan tálalhatnám, h bocs amúgy szűz vagyok.. Azonnal menekülne mert azt hinné valami beteg állat vagyok pedig nem.. Csak sajnos nem úgy alakult az életem mint másoknak..


Szeretnék ezen változtatni de úgy érzem, h már huszonéves koromban is késő lett volna.. Most lassan 40 évesen meg pláne..



2020. aug. 28. 20:31
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
75%

Épeszű?

Miért is?

2020. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
89%

Ha tudnám egy pasiról, hogy szűz, egyfelől izgalmasnak tartanám a dolgot, másfelől megnyugtatónak, hogy biztos nem kapok tőle se HPV-t, se semmit.

Engem sokkal jobban visszatart egy férfitól, ha tudom, hogy már ezer nője volt előttem.

2020. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
11%
Add fel, komolyan. 40 évesen, nulláról... uh, nem.
2020. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
23%

"De nem szeretném, ha egy prosti tanítaná a páromat"


Mert a 30-as nők olyan jó fejek, hogy bevezetnének egy közel 40 éves, tapasztalatlan pasit a szexualitás rejtelmeibe mi?

2020. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell amúgy feladni. Kezdj el olvasni pszichológiai könyveket, bár javaslom, hogy menj szakemberehez. Ismerkedj nőkkel, beszélgess velük, szokd meg a társaságukat. Fejlődnöd kell, ha akarsz jó eredményeket.
2020. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt el kell felejtened ez a szűzesség phaszságot. Ilyen nem is létezik, az értelmesebbeket nem is érdekli. Sokan itt rugóznak rajta, pedig semmi jelentősége.


Másrészt amíg vannak céljaid, addig nem késtél le semmiről. Ezt nem Oravetznórától vettem, én gondolom így.

2020. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
23%

"/16 anonim ***** válasza:

Egyrészt el kell felejtened ez a szűzesség phaszságot. Ilyen nem is létezik, az értelmesebbeket nem is érdekli"


Egy fenét nem létezik! Hogyne létezne, csak egy pasinál nem látszik. Most őszintén, szerinted egy nőt nem zavarna, hogy egy olyan pasi, akinek már családja is lehetne, egyszer sem szexelt? Ha még csak nem is smárolt, tehát egy ujjal sem ért nőhöz, az ultragáz! Minden nőnek az jutna eszébe alapból ha ezt megtudná, hogy mentálisan nem komplett az illető, mert így is van. Még ha esetleg vallási okokból lenne szűz... De így!?


Bizony lehet, hogy ide tényleg el kellene az a prosti. Nem tud csajokat felszedni, így meg csak megy az idő. A baj csak az, hogy én a prostikban nem bízom. Egyrészt, ha egy bunkót fog ki, akkor nem lesz jó az élmény, lehet a szex se megy majd. Másrészt ott van arra az esély, hogy elkap valami betegséget.


Nehéz ügy...


Én azt javasolnám, hogy nagyon jól meg kellene tanulni csajozni. Annyira el kellene tudni csábítani a nőket, hogy ne érdekelje, hogy tapasztalatlan. Egy szerelmes nő nagy ívben tenne a helyzetre. Szóval nem lehetetlen a dolog, de nem is egyszerű. A kérdezőtől függ, mennyire elszánt.

2020. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
93%

"Most őszintén, szerinted egy nőt nem zavarna, hogy egy olyan pasi, akinek már családja is lehetne, egyszer sem szexelt?"


Tök őszinte leszek: nő vagyok, és marhára nem zavarna. Viszont ha tudnám, hogy prostikhoz járt gyakorlatozni, az igen.

2020. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
30%

Csak par evvel vagyok fiatalabb nalad, hasonlo cipoben. Regebben engem is frusztralt a helyzet, hogy a nok fiatalkoromban friendzone-ba kuldtek szeriaban. De most ennyi idosen azt erzem, hogy ezzel szivesseget tettek, latvan a korombeli ferfiakat, akiket nem. Illetve a batyamat szinten a nok csinaltak ki, o jobban jart volna a friendzone-nal es az incelseggel.


Most terjunk at az eselyekre, tegyuk felre a szuzesseget, mert tulsagosan arra van kihegyezve a dolog.


Nem tudom, milyen nok tetszenek neked, de 40 eves vagy, a fiatal csini csajokrol mar lemaradtal, abbol az okbol kifolyolag, hogy 40 eves vagy es nincs idogeped, ami szivas. Tehat ami marad, az a korodbeli, vonzerejuk zenitjen mar jocskan tulhaladt, esetlegesen X szamu gyerekkel megaldott nonemu szemelyek, ebbol kell valogatnod. Most kerdes, hogy kell-e ez neked.


Es termeszetesen, mint minden parkapcsolat, sok lemondassal, alkalmazkodassal jar. Kerdes, hogy bevallalod-e, hogy elmondhasd, hogy "hu, de zsir, mar nem vagyok szuz!"


A szuzessegre visszaterve pedig csak addig frusztralo, mig abban a hitben vagy, hogy "ez csak velem tortenik meg". Valojaban eleg sokan jarnak igy, csak nem verik nagydobra, mert tul van szexualizalva a tarsadalom. Az osszes mediabol csak a szexualitas omlik. De idovel ez is elfogadotta (es felvallaltta) valik, mint a melegseg.

2020. aug. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
25%
Keress egy "Coach"-agot és hagyd rá minden pénzed, cserébe megkapod az illúziót, hogy te is lehetsz "sikeres". :))
2020. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!