Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan röstellem, h lassan 40 éves férfiként még nem volt se kapcsolatom, se együttlétem egy nővel sem. Ilyen hátránnyal mégis hogyan kezdjek neki, ha mindenki kínosnak tartja?

Figyelt kérdés

Nagyon zárkózott voltam fiatalon, mert sose voltam jóképű, gimnázium végéig állandó céltáblája voltam a beszédes, rámenős osztálytársaimnak. Sokszor lányok előtt is beégettek. Az önbizalmam teljesen leépült.


Jó munkahelyem volt eddig mert barátságos korombeli emberek vettek körül viszont amióta munkahelyet váltottam sok év után az első munkahelyemről és jóval több nő vesz körül, végre meg tudtam nyílni. Sokkal oldottabb lettem közöttük..


Igazából csak most jöttem rá, h mennyi évet elpazaroltam az életemből, igaz van oka, mert sose tudtam kiállni magamért, de nagyon nehéz dolgom van nulláról építkezni, ennek ellenére kihívásnak tekintem és igyekezni szeretnék sokkal nyitottabbá válni.


Az a gáz, h lassan 40 leszek szó szerint zéró tapasztalattal. Mindezek fejébe még nővel se volt soha dolgom.


Sokszor érzem azt, h én már gimnáziumban megástam a síromat.. mi lenne ha komolyabban megismerkednék egy szimpatikus nővel és színt vallanék neki, h amúgy még szűz vagyok?? Cink. Elfog a szégyenérzet, h semmit se tudok felmutatni.


Ördögi kör ez, amiből szeretnék szabadulni, de nem tudom hogy kéne neki kezdenem..


Arra is gondoltam, h eljárok párszor egy fix prostituálthoz, aki végre felszabadíthatna ettől a szűzies átoktól és esetleg tanulhatnék is tőle.


Egy velem kapcsolatba gondolkodó nőnek hogyan tálalhatnám, h bocs amúgy szűz vagyok.. Azonnal menekülne mert azt hinné valami beteg állat vagyok pedig nem.. Csak sajnos nem úgy alakult az életem mint másoknak..


Szeretnék ezen változtatni de úgy érzem, h már huszonéves koromban is késő lett volna.. Most lassan 40 évesen meg pláne..



2020. aug. 28. 20:31
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Utolso. Vagy házas 30 as noket fog hajtani sikerrel
2020. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

Baromi nehezen hiszem el hogy létezik ilyen ember rajtam kivül.

Ha van normális munkád, egzisztenciád akkor van esélyed, jó nőre ugyan nincs, csak elhagyott 40-50 éves csúnya dagadt , gyerekesre.

Fiatal szép csajod már nem lesz. Nekem mindig azt mondják pszihologus.

Ha van "bátorságod" kérj segitséget. Személy szerint a prostit nem ajánlom, vele való szexnek , köze nincs egy normális nővel szexeléshez.

2020. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
#19 teljesen igazad van.
2020. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Én mindent elhiszek kicsi viva, de inkább kivárom a karón varjút.
2020. szept. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Ornitologia ide vagy oda, engem mar az sem erdekel, ha raszall.


Keves dolgon lepodom meg.

2020. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Azért én megnéznék egy ilyen szitut, persze csak játszásiból :D
2020. szept. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Annyit latnal, hogy fellelegzem: hatha elhozza ablakot mosni.
2020. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Ez ám a jó kapcsolat.
2020. szept. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Az.


Mivel en _tenyleg_ lattam karon varjut:)

2020. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy én nem?
2020. szept. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!