Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan röstellem, h lassan 40 éves férfiként még nem volt se kapcsolatom, se együttlétem egy nővel sem. Ilyen hátránnyal mégis hogyan kezdjek neki, ha mindenki kínosnak tartja?

Figyelt kérdés

Nagyon zárkózott voltam fiatalon, mert sose voltam jóképű, gimnázium végéig állandó céltáblája voltam a beszédes, rámenős osztálytársaimnak. Sokszor lányok előtt is beégettek. Az önbizalmam teljesen leépült.


Jó munkahelyem volt eddig mert barátságos korombeli emberek vettek körül viszont amióta munkahelyet váltottam sok év után az első munkahelyemről és jóval több nő vesz körül, végre meg tudtam nyílni. Sokkal oldottabb lettem közöttük..


Igazából csak most jöttem rá, h mennyi évet elpazaroltam az életemből, igaz van oka, mert sose tudtam kiállni magamért, de nagyon nehéz dolgom van nulláról építkezni, ennek ellenére kihívásnak tekintem és igyekezni szeretnék sokkal nyitottabbá válni.


Az a gáz, h lassan 40 leszek szó szerint zéró tapasztalattal. Mindezek fejébe még nővel se volt soha dolgom.


Sokszor érzem azt, h én már gimnáziumban megástam a síromat.. mi lenne ha komolyabban megismerkednék egy szimpatikus nővel és színt vallanék neki, h amúgy még szűz vagyok?? Cink. Elfog a szégyenérzet, h semmit se tudok felmutatni.


Ördögi kör ez, amiből szeretnék szabadulni, de nem tudom hogy kéne neki kezdenem..


Arra is gondoltam, h eljárok párszor egy fix prostituálthoz, aki végre felszabadíthatna ettől a szűzies átoktól és esetleg tanulhatnék is tőle.


Egy velem kapcsolatba gondolkodó nőnek hogyan tálalhatnám, h bocs amúgy szűz vagyok.. Azonnal menekülne mert azt hinné valami beteg állat vagyok pedig nem.. Csak sajnos nem úgy alakult az életem mint másoknak..


Szeretnék ezen változtatni de úgy érzem, h már huszonéves koromban is késő lett volna.. Most lassan 40 évesen meg pláne..



2020. aug. 28. 20:31
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
6%
18 Akkor én sose szexeltem még :D
2020. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
32%

"Mert a 30-as nők olyan jó fejek, hogy bevezetnének egy közel 40 éves, tapasztalatlan pasit a szexualitás rejtelmeibe mi?"


És vedd hozzá, hogy a 40 éves éppenhogynemszűzünk gyorsan kíváncsi lesz más pncira is, aztán a jófej 30-as csaj le lesz cserélve.


Tiszta haszon.

2020. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
0%
De ez az élet rendje, megnő az önbizalma és a 34 éves nőt lecseréli pl egy 28 évesre.
2020. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
95%
A szüzességről biztosan kell beszélni? Senki nem fogja megkérdezni egy 40 éves férfitól, hogy szűz-e. Nem kell róla beszélni max egy kicsit bénának tűnsz:)
2020. aug. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
81%

"De ez az élet rendje, megnő az önbizalma és a 34 éves nőt lecseréli pl egy 28 évesre."


Szuper csere, ezt nevezem:)


Meg jo, hogy a ferjem a kivancsi-lecserelos koreit idejeben, 17-20 eves koraban lefutotta.

2020. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
Vagy nem.
2020. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

"És vedd hozzá, hogy a 40 éves éppenhogynemszűzünk gyorsan kíváncsi lesz más pncira is, aztán a jófej 30-as csaj le lesz cserélve"


Ennek bizony megvan a valószínűsége. Elképzelhető, hogy ha már elvesztette a szüzességét, akkor ki akar majdbpróbálni más csajokat is, bepótolva azokat a kalandokat, amiket más pasik fiatalabb korban élnek át.

2020. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
De, hidd el:)
2020. aug. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
#27 ehhez nem kell 40 évesnek lenni, sőt, egy 40 éves kisebb eséllyel fog lelépni, hisz korábbi tapasztalatai alapján be tudja lőni, hogy mekkora valószínűséggel talál másik partnert.
2020. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Hat ha a 40 eves incel atvedlik ferfimodelle a szuzesseg-elvetel utan, es egy halom penz is lehullik neki az egbol, akkor elkepzelheto, hogy sorba fognak allni nala a 23 eves insta-csajok.


De a valoszinubb forgatokonyv, ha probalkozna is masnal, el lenne hajtva, mint a nyul a vetemenyesbol, mint az elozo 40 evben. Max prostizni menne.

2020. aug. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!