Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít itt sokmindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít itt sokmindenki számára szemétségnek az, ha egy nő válogat, és nem állna le átlagos, netán átlag alatti fickóval?

Figyelt kérdés
Mit kellene tenni szerintük egy olyan nőnek, aki iránt érdeklődnek számára nagyon jó pasik is? Szerényen nemet mondani és összejönni olyannal, aki vagy nem tetszik, vagy középszerű?
2020. aug. 29. 11:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
57%
A férfiak mindenen megsértődnek. Ha nála jobbal, az a baja, ha nála rosszabbal, az a baja, ha senkivel, az a baja.
2020. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
4%
10/8 no egy ev mulva is ott lesz tarskereson
2020. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 anonim ***** válasza:
36%

Megint kezded?


Másokat kategorizálni, pláne külső alapján, hogy átlag alatti, az degradáló és sértő.


Az a baj, hogy még a tök "átlagos" vagy buta és igénytelen nő is felértékeli magát akkor eszméletlen undorító stílusban küldi el a másikat csak a külseje miatt. Ez baromi bántó tud lenni egy pasinak amúgy és tönkre is teszi az önbizalmát.


Egyre több csaj válogat CSAK a külső alapján, azokat akik MINDENBEN tökéletesek, majd hoppon maradnak és jön a "nincs rendes pasi, évek óta egyedül vagyok" sírás. Érdekes, hogy egyre kevesebb olyat hallok a nőktől, hogy "Hmm lehet külsőleg nem 100%ig az esetem, de annyira jól érzem magam vele"


Ez az "átlag alattizás" még cuki 16-20 évesen, utána már nem.

2020. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:

Megint kezdem?


Azt, hogy átlag alatti vagy feletti, azt mindig a saját ízlésemhez mérem. Lehetne úgy is mondani, hogy "közepes". Ilyen "kategóriái" mindenkinek vannak. Nagyon tetszik, kicsit tetszik, közepes, nem tetszik, szörnyű.


Másrészt pedig, nem szoktam ezt megmondani pasiknak, hogy ő szerintem átlag alatti, nem mondok senkinek sem ilyet, hacsak nem kérdezi és erőlteti, hogy válaszoljak, és akkor is olyat mondok, hogy "bocsi, nekem nem tetszel".

2020. aug. 29. 14:43
 15/62 anonim ***** válasza:
20%

"Másrészt pedig, nem szoktam ezt megmondani pasiknak"


hát igen muci, felelősségvállalás hiánya. Ha erre sem vagy képes ne csodáld, hogy utálnak az "átlag alattiak".


szervusz.

2020. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 A kérdező kommentje:

Te amúgy normális vagy? :D Nem azt mondtam, hogy nem küldöm el őket egyértelműen, hanem azt, hogy nem degradálom undorító stílusban a külsejét, és nem hozok bírálatot neki, hogy ő átlag alatti, és fúj. Diplomatikusan (de egyértelműen!) küldtem el, aki nem tetszett, mert nem akartam őket megsérteni. Még így is sokan megsértődtek, leqrváztak.

Most akkor döntsd már el, hogy az a bajod, hogy valaki durván küldi el a másikat - nála zseniálisan él a felelősségvállalás?; vagy pedig az, ha nem vágja az arcába, hogy ronda.

Mit ellenségeskedsz?

2020. aug. 29. 14:53
 17/62 anonim ***** válasza:
21%

Most kötöttél belém:D Normálisan nem tudsz érvelni, csak a másikat degradálni még akkor is, ha félre értette?


Nem, nem vagyok normális, hogy ezzel töltöm az időm...

2020. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
52%
Az "átlag" kifejezés szubjektív. Viszont ez a szint, az utóbbi 15 évben meredeken emelkedett, mert ami régen jó volt és passzolt, az ma már beugrónak is kevés. A baj az, hogy itt van egy kritikus tömeg, akinek az igényei durván megnőttek minden téren, de magukat meg nem látják objektívan. Ergo mindenkinek jóval magasabbak az elvárásai, mint amilyen szinten ő áll. Pontosan ez okozza a káoszt a párkeresés világában. Akinek meg évekig nem volt senkije, majd "hozzájut" egy partnerhez, inkább bevállalja, mintsem továbbra is egyedül maradjon. Sajnos ez a két szélsőség eléggé jellemző a kor embereire.
2020. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
38%
18 ott a pont.
2020. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 A kérdező kommentje:

Te kötöttél belém, te muciztál. Én még ezek után is csak feltettem a költői kérdést, hogy normális vagy-e, majd értelmesen érveltem. Szerintem te nem félreértetted, hanem mindenáron engem akarsz felszínesnek, lenézőnek beállítani. Így ne csodálkozz.

Gondolkozz már kicsit. :)

Tőled miféle érv hangzott el szerinted, és hol?


Akárhányan udvaroltak nekem, senkivel nem voltam bunkó, ameddig ő sem volt velem az, és mondjuk 3-nál többször nem kellett egyértelmű nemet mondani, és nem nyomult tovább.


A másik válaszolónak:


"Az "átlag" kifejezés szubjektív. Viszont ez a szint, az utóbbi 15 évben meredeken emelkedett, mert ami régen jó volt és passzolt, az ma már beugrónak is kevés."


Ebben van igazság.

De én ennek hatását inkább abban látom, hogy tele van a világ irreális szépségideálnak megfelelni képtelen, és emiatt frusztrált emberekkel, és még az értelmesebb réteg is általában 30 felett van, mire elengedi a témát.

Ezért inkább önbizalomhiányos nőkből és férfiakból van nagyon sok, olyat én nem sokat láttam egyik nemnél, aki gőgösen, irracionálisan nagyra tartja magát.

De lehet, hogy más bolygón élünk, vagy nagyon más körökben mozgunk.

2020. aug. 29. 15:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!