Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít itt sokmindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít itt sokmindenki számára szemétségnek az, ha egy nő válogat, és nem állna le átlagos, netán átlag alatti fickóval?

Figyelt kérdés
Mit kellene tenni szerintük egy olyan nőnek, aki iránt érdeklődnek számára nagyon jó pasik is? Szerényen nemet mondani és összejönni olyannal, aki vagy nem tetszik, vagy középszerű?
2020. aug. 29. 11:19
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon g..ik itt a nők xd


Olyan férfias stílusuk van. Eugh

2020. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
56%

Nem jövök össze valakivel csak azért, mert normális. Ennek alapnak kéne lennie.

Sok normális embert ismerek, minddel flörtölnöm kellene? :D

2020. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
56%
Nem ezzel van a baj, hanem azzal, hogy durván eltolódott a párkeresés a külsőségek felé. Ha megnézed, szinte mindenki őrült módon a külsejével van elfoglalva. Nők, férfiak egyaránt. Erre még jön az az álságos marhaság, hogy hát az egészség meg a sport. Elhiszem én, de azok az emberek nem a konditeremben rohadnak, meg a 125g rizst eszik a 100g csirkemellükkel napi 5X. Aki az egészségéért dolgozik, az nem a magamutogatása miatt teszi, sőt olyat sportol, ami nem a külseje megváltoztatásáról szól. A nők fogyni akarnak, a férfiak meg 30kg izmot akarnak magukra pakolni, a lehető leggyorsabban. Ebben a páváskodásban az a szörnyű, hogy a mai átlag szemnek már nem elég az "átlagos" test. Már semmilyen átlagos nem elég, de az átlagost itt jó értelembe veszem. Pontosítok: átlagos akire lehet számítani, aki nem erőszakos, aki iskolázott, aki családot akar, akinek vannak céljai, akivel lehet tervezni, aki a magasságához képest nincs elhízva, akinek van egy 200-300EFt-os fizetése, akinek van lakása stb. Ez átlagos, ez senkinek a fantázáiáját nem hozza lázba. Ennél több kell, mint belsőleg, mint külsőleg. Na de könyörgöm!!! Mit tud adni az, aki még válogat is? Nekem ennél a pontnál csak át az egész egy tragikomédiába!
2020. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 A kérdező kommentje:

"Pontosítok: átlagos akire lehet számítani, aki nem erőszakos, aki iskolázott, aki családot akar, akinek vannak céljai, akivel lehet tervezni, aki a magasságához képest nincs elhízva, akinek van egy 200-300EFt-os fizetése, akinek van lakása stb. "


Ez nem átlagos. Amikor én átlag alatti férfiról beszéltem, akkor olyanokra gondoltam, akikben ezek nagy része nincs meg.

Akiben az összes megvan, az átlag feletti.


Off: Azzal mi a probléma, ha valaki azért is sportol (akár kondi), hogy jól nézzen ki? Egészen addig teljesen rendben van, amíg reálisak a céljai, valamint van egy olyan pont, amikor már elégedett.


Másrészt: Milyen az "átlagos test"? Mert Magyarországon az elhízási ráta elég siralmas, amit nyáron a népesebb strandokon érzékelni is lehet. Ezek szerint az átlagos az a legalább enyhén elhízott? Mert akkor tényleg nem vonzó a legtöbb ember számára.

Viszont a válaszod másik részében "magassághoz képest nem elhízott testről" beszélsz. Akkor mégiscsak egy normál, felesleg nélküli testhez szeretnéd, hogy vonzódjanak?

Ugyanis a többség olyan, és ebbe a kategóriába tartozó emberrel van együtt. Matematikai képtelenség, hogy ne így legyen. Sőt, szerinted elhízott embereknek nincs párjuk, vagy mi? Akkor miért látok elhízott fiatal párokat, vagy komplett elhízott családokat kb. mindenhol?

2020. aug. 29. 17:22
 35/62 anonim ***** válasza:
28%
Tehat te lenezed azokat a pasikat, akik 200 alatt keresnek es ne adj isten, a szuleivel lakik a lakhatas miatt.
2020. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:

Mindenből meg kell próbálni kihozni, hogy én vagyok a szemét? :D

Válaszolok őszintén. Attól függ, hogy hány éves, és mi a munkája. Ha valami olyan szakmája van, ami sok tanulást igényelt, valamint elhivatottságot is, de alulfizetett szakma, akkor természetesen nem nézem le (orvos, ápoló, mentős, tanár, szociális munkás és társaik... ki az, aki őket lenézné?). Akkor sem, ha nem ilyesmi szakmája van, hanem valami más, amit nagyon szeret, kiteljesedik benne, de nem keres vele sokat.

Akkor igen, ha azért keres annyit, mert tanulatlan és/vagy gyáva. Meg az is fontos, hogy hány évesen keres ennyit. Ha huszonéves, és még az útját keresi, nem nézem le (én is viszonylag sokáig kerestem az utam). Ha 30 feletti, és úgy keres tanulatlanságból adódóan ennyit, és semmit nem szándékozik ellene tenni, akkor lenézem. És igen, nőknél sem esik más elbírálás alá a dolog.


A szülőknél lakás: Megint az a kérdés, hogy hány évesen, és mi a terv. Itt pedig nem a lenézés a megfelelő kifejezés, hanem az, hogy nekem az a véleményem, hogy kb. 30 éves kor felett nem egészséges még mindig a szülőkkel lakni. De az is számít, hogy hogyan néz ki az együttlakás. Gondoskodik magáról, vagy anyu mos, főz rá? Össze van olvadva a szüleivel, vagy azért megvan a saját, felnőtt élete?

Mert ha beszáll a teendőkbe, ellátja magát, és nem lóg még mindig a köldökzsinóron, akkor szerintem nem olyan gáz, de azért ha a páromról lenne szó (elmélet), akkor elvárnám, hogy igényelje egy idő után az összeköltözést. Külön, nem anyuéknál.

2020. aug. 29. 17:56
 37/62 anonim ***** válasza:
Tudod pesten mennyi egy albi?
2020. aug. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 A kérdező kommentje:
Tudom. Ettől még áll az, amit mondtam.
2020. aug. 29. 20:45
 39/62 anonim ***** válasza:

Azért szemétség mert az elmúlt 15 évben megváltoztak a kategóriák. Aki anno átlagosnak számított a nők szemében pl 175-180 cm / 85-95 kg az manapság egyenlő az átlag alatti - senkinek nem kellő típussal. Ma azt mondjak egy átlagos férfi 180-185 cm/ 65-75 kg. Természetesen egy 180/80 kg de izmos (10 éves kondizik) férfit is elfogadnak de ha egy hétköznapi srác aki nem sportol és edz, és mondjuk 85 kg arra azt mondjak kocc van dagadt!


Szóval az a probléma hogy egy amúgy teljesen átlag tag nem kell a nőknek ha nem tud extra szálkás vékony lenni vagy nincs 10 éves rendszeres kondizas benne.

2020. aug. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, azért baj, mert miközben még mindig azokat a nagyidumákat toljátok, hogy a férfi elég, ha szebb egy fokkal az ördögnél, addig meg nagyon durván szelektáltok kizárólag arc (héha magasság alapján). És nem csak néhányotok, hanem majd' minden nő.


Azért is baj, mert utána megy a sírás, hogy MINDEN férfi szemét és nincs egy normális sem, de a jóképeknek újra és újra kapcarongyai lesztek örömmel bármikor.


Azért is baj, mert eközben meg az átlagpasikat önigazolásból, önfelmentésből, felelősséghárításból húzzátok le, hogy ők is olyanok, mint a fenti jópasik.


És nyilván egyik kategóriában sem mindenki fekete és fehér, de hadd fogadjam kétkedéssel az utóbbi időben igencsak durván elharapózott sablontörténeted.


Azért is baj a válogatás, mert folyamatosan kettős mércét, és "ha van rajta sapka az a baj, ha nincs az" hozzáállást tanúsítotok. Nem csak abban az értelemben, hogy a jópasiknak bármit lehet, a csúnyáknál meg a rátok nézés is bűncselekmény kategória, hanem abban is, amit az alábbi képzelt - de valós alapokon nyugvó - párbeszéddel illusztrálok:


- nekem egy normális pasi kell, nem érdekel a külső, csak legyen normális

- szia, itt vagyunk mi Feri, Béla, Ottokár, Bendegúz és Sanyi, normális pasik vagyunk

- mit képzeltek magatokról?! az, hogy normálisak, kedvesek, önzetlenek, segítőkészek, humorosak vagytok az alap/belépőszint, nehogymá' azt képzeljétek, hogy ettől majd lesz esélyetek!


És még nagyon sok jellemzést lehetne írni, hogy az átlagpasiknak mit nem lehet - még egy kapcsolatban sem - amiket a jópasiknak örömmel megtesztek.


És ez az a tükör ami nem tetszik nektek, mert sose szerettek szembe nézni magatokkal.

2020. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!