Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít itt sokmindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít itt sokmindenki számára szemétségnek az, ha egy nő válogat, és nem állna le átlagos, netán átlag alatti fickóval?

Figyelt kérdés
Mit kellene tenni szerintük egy olyan nőnek, aki iránt érdeklődnek számára nagyon jó pasik is? Szerényen nemet mondani és összejönni olyannal, aki vagy nem tetszik, vagy középszerű?
2020. aug. 29. 11:19
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal, hiszen az internet bármilyen hazugságot elbír cicamalac :D
2020. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
Eloszor a kerdezo mellett alltam igy elolvasva a kommenteket, de aztan gondoltam megforditom a kerdest, ha ugyanezt egy ferfi irta volna.... Es ekkor jottem ra, hogy ez az egesz megfogalmazas total serto. Ledegradalja az embert az "atlag alatti" es hasonlo jelzok. De megertem miert lett kiirva a kerdes. Sok helyen olvasom ilyen netes forumokon, hogy kvazi szidjak a noket amiert valogatnak netalantan. De szerintem ez az a tema amit nem lehet jol csinalni, barkinek is mondassz nemet akarmilyen kedvesen... Mindig lesznek akik kiforgatjak az egeszet es minden szarnak elmondanak. Tobbszor elofordult az eletemben, hogy osszebaratkoztam nagyon onbizalomhianyos ferfiakkal online (persze olyanokkal akikkel talalkoztam is volna) es nem jutottunk el a talalkozoig, mert az agyamra ment az, hogy sokan csak arrol kepesek kommunikalni, hogy ok mennyire nem kellenek senkinek. Volt kozottuk olyan akinek a rinyajat szerintem 1-2-3 evig is elhallgattam mire letiltottam. Volt olyan szemely aki konkretan nem hitte el, hogy de nekem bejonne. XD Pedig alapvetoen mindig a kulonc es furcsa emberek vonzottak. Nah de a lenyeg, hogy megertem igazabol mindket oldalt is. Ferfikent borzaszto nehez lehet ervenyesulni, ha esetleg felenkebb tipus vagy. Nokent szerintem bocsanatosabb a tarsadalmunkban ugyanez a tipus. Most azt is irhatnam, hogy ugyanez igaz a ket nem kozotti kulonbsegre akkor is, ha nem tartod magad szepnek. Nokent meg igy is valoszinuleg tobb pasi fog nyomulgatni, de a fiu barataimnal azt latom hogy nekik nehezebb. Szoval szerintem ezert alakult ki, hogy "szemetseg" valogatni. Bar talan nem igy fogalmaznek, de a lenyeget leirtam.
2021. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!