Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít itt sokmindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít itt sokmindenki számára szemétségnek az, ha egy nő válogat, és nem állna le átlagos, netán átlag alatti fickóval?

Figyelt kérdés
Mit kellene tenni szerintük egy olyan nőnek, aki iránt érdeklődnek számára nagyon jó pasik is? Szerényen nemet mondani és összejönni olyannal, aki vagy nem tetszik, vagy középszerű?
2020. aug. 29. 11:19
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés ugye csak költői?

Nyilván azoknak szúrja a szemét a válogatás, akik nem tehetik meg, akikkel nem áll szóba senki. Miért szúrja? Mert qrva sz.r érzés ám azt látni, hogy van, akinek bejött az élet, és válogathat a jobbnál jobb jelöltek között, nem kényszerül megalkudni, míg nekem vagy az örök egyedüllét jut, vagy rá kell fanyalodnom valakire jobb híján, aki amúgy jobb esetben csak nem vonz, rosszabb esetben taszít is, a személyiségünk sem passzol stb. És ha már arról volt szó, hogy szét kell nézni, milyen párok vannak: hát rengeteg ilyen. Semmi keresnivalójuk nem lenne egymás mellett, csak nincs más. Az nem mindenkinek pálya, hogy leéli az egész életét "szingliként"... Fiatalon még könnyebben viseled (bár annyira nem könnyű akkor sem), de amikor ott vagy 50-60 évesen, mögötted és már előtted is csak a semmi, azt kevesen viselik egészséggel.

2020. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
100%
51-es. Jól írod, rengetegen vannak olyanok, akik azért vannak a párjukkal, mert ez jutott nekik. Nem légből kapott feltételezés, vannak akik ezt bevallják. Én is nem egyszer voltam így. Vagy egyedüllét, vagy valaki aki szóba áll velem.
2020. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
80%

Cicaostobaság ott voltak az érvek, semmit se reagáltál rá, csak a saját kis torz hisztidet nyomatod még mindig álszentül, te főnulla szotyialista.

Hoztad a selejt átlagnőt, ha nem tetszik valami, vagy betalál, az gyűlölködés.


De csak a kedvedért: elhiszem, hogy veled egészen véletlenül csak a jópasik bántak jól és csak a többi rosszul. Ezt fogom írni a többi nőnek is, aki előadja ezt a sztorit. De hozzáteszem, hogy neked elhiszem, de a többinek nem. Viszont amikor a többinek írom majd ezt, akkor te kerülsz abba a körbe akinek nem hiszem el. Mondjuk száz esetből kilencvenkilencszer. Bár gondolom ez túl bonyolult eszmefuttatás volt.


Ezért egyszerűsítek a szintedre: amióta pár hónapja elég sok lett a nők túlzott igényeit bíráló kérdés, hirtelen, egészen "véletlenül" megjelentek a "velem az átlag/csúnya pasik rosszul bántak, bezzeg a helyes/jóképű jól"

szintű legendák ugyanazzal a szóhasználattal, mint a tied.


Nekem pedig ezt mindet el kéne hinnem, mert annyira életszerű. Ahogy a következő több száz sablon is az lesz. Aha...

2020. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 A kérdező kommentje:
Te ugyan nem tudom, hogy nézel ki, de az egészen biztos, hogy egy hulladvány hisztérika vagy, szóval valamelyik verziót biztos hozod. :)
2020. szept. 1. 00:08
 55/62 anonim ***** válasza:
Én ronda vagyok, mint a bűn, de a hisztérika továbbra is te vagy, logikus érvek nincsenek, csak személyeskedés, ahogy a selejt átlagnő szokta cicuka, hehe
2020. szept. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:
Az érv te magad vagy, csak nem veszed észre magad.
2020. szept. 3. 09:40
 57/62 anonim ***** válasza:

Nem vagyok semmilyen érv te kis arcfetisiszta:D


És úgy trollkodlak szét, ahogy kedvem tartja, nem egy ilyen kis "ha szép az arca, akkor kívánom a pasit, hiába nulla és/vagy önző az ágyban" színvonalon lévő libatyúk fogja meghatározni sértettségből, hogy milyen vagyok:D

2020. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:
Mert szted érdekel, hogy mit vergődsz össze, és meg fog érinteni? :D Legalább olvasni tudnál.
2020. szept. 4. 01:04
 59/62 anonim ***** válasza:
Láthatóan igen, csak nem veszed észre magad :D
2020. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:
De, észreveszem, hogy röhögök rajtad. :)
2020. szept. 4. 23:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!