Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért számít itt sokmindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít itt sokmindenki számára szemétségnek az, ha egy nő válogat, és nem állna le átlagos, netán átlag alatti fickóval?

Figyelt kérdés
Mit kellene tenni szerintük egy olyan nőnek, aki iránt érdeklődnek számára nagyon jó pasik is? Szerényen nemet mondani és összejönni olyannal, aki vagy nem tetszik, vagy középszerű?
2020. aug. 29. 11:19
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a jopasi a normalis pasi, ha iszik, ha megüti a nőt neha, ha karomkodik akkor is. Semleges pasi az atlagarcu rendes pasi, aki nem kell, mert nem normalis, mivel arcra (es magassagra, izomra) csak atlagos. Ronda pasi meg ha csak odamegy es megkerdi toletek mennyi az ido, azt fel is jelentenètek.
2020. aug. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:
Nincs mivel szembenézni, ha egyszer nem igaz. Ha nem értesz a szóból, és abból, hogy őszintén osztottam meg a tapasztalataimat, az már nem az én bajom.
2020. aug. 30. 12:12
 43/62 anonim ***** válasza:
Jójó. A télapó is létezik, csipkerózsika is, meg a női álszentség is, hisz kerestél valami lényegtelent, hogy beleköthess, így próbáld nullázni a leírtakat. Ennyit erről.
2020. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:

Mi a lényegtelen azon, hogy bántalmazó kapcsolatom volt egy csúnya férfival, és egészséges, normális kapcsolatom van egy számomra helyes férfival 7 éve? :) Ezen kívül megannyi sokszínű tapasztalatom van, mind a saját részemről, mind mások részéről, amiket végignéztem.

Nem kell próbálnom nullázni a leírtakat, hanem alapból 0.

Nem a külsőtől függ, hogy ki milyen ember és kész.

2020. aug. 30. 14:17
 45/62 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy nem a külsőtől, de lehet a férfi bármilyen normális, céltudatos, törődő, intellektuális, humoros, a nők többsége esélyt sem ad még 10 másodpercre sem, ha külsőre nem tetszik neki. Persze ugyanezen nők azt vallják, hogy áááá, a külső nem mérvadó... na éz a női álszenteskedés! Ne akarjátok már beadni, hogy a külső sokandrangú kérdés! A legelső és a legfontosabb!!! Enélkül mint mondtam, nincs esélye egyférfinak. Ja igen, ti bele tudtok szeretni idővel olyan pasasokba is, aki előszörre nem jött be. Ezzel csak az a baj, a férfiak többsége nincs olyan helyzetbe, hogy egy nővel huzamosabb ideig egy társaságba legyen, ráadásul a nő egyedülálló legyen. Az online társkeresés meg 99.99%-ban kizárólag a feltett fotókon áll vagy bukik. LEhet panaszkodni hogy miért nincsenek kitöltve az adatlapok. Minek? Amelyik pasi megtetszik nektek, ott már tök mindegy ki fia borja, ha meg nem tetszik a pasi, tovább léptek.


Bántalmazó kapcsolatok? Megérdemlitek és maximálisan! Ti választottátok, viseljétek is a súlyát! Nincs kibúvó alóla, hogy hát ti nem is gondoltátok volna, meg hát ez így alakult. Nem, nem. Kizárólag a TI választásotok.


Sajnálatos módon extrém eltolódott a nemi egyensúly, férfiak hada pitizik a nőknek. Ez van? Ez! A nők dominálnak minden téren, ez nagyon jól kivehető az élet, vagy a kapcsolatok terén. A férfiak nem udvarolnak, hanem pincsikutya módjára csaholnak. A nők ezt kihasználva a trónon ülnek, az adott férfi elveszettte férfias mivoltját, uncsi lesz. A szex elmarad, a pasi szerető után néz, a nő panaszkodik. általános recept.

2020. aug. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:

"lehet a férfi bármilyen normális, céltudatos, törődő, intellektuális, humoros, a nők többsége esélyt sem ad még 10 másodpercre sem, ha külsőre nem tetszik neki. " -


Ha ezek mellé nem igénytelen, akkor pedig lesz nője. Lehet nehezebben, de lesz. Akinek egyetlen nő sem ad SOHA 10 másodpercre sem esélyt, az általában igénytelen, defektes, és nem céltudatos, törődő, intellektuális, humoros.


"Persze ugyanezen nők azt vallják, hogy áááá, a külső nem mérvadó... na éz a női álszenteskedés! Ne akarjátok már beadni, hogy a külső sokandrangú kérdés! "


Te elolvastad egyáltalán magát a kérdést? :D

Pont arról szól, hogy miért baj nektek, ha szempont a külső is.


" Enélkül mint mondtam, nincs esélye egyférfinak. "


Így van. :) Nálam legalábbis nincs. Régen volt, utána már nem. Most meg már nem téma, mert párom van.



"Ja igen, ti bele tudtok szeretni idővel olyan pasasokba is, aki előszörre nem jött be"


Én ugyan biztos nem. De olyanba se feltétlenül tudok beleszeretni, aki bejött elsőre.


"Bántalmazó kapcsolatok? Megérdemlitek és maximálisan! Ti választottátok, viseljétek is a súlyát! Nincs kibúvó alóla, hogy hát ti nem is gondoltátok volna, meg hát ez így alakult. Nem, nem. Kizárólag a TI választásotok."


Mondd, te normális, törődő, intellektuális férfi vagy? :)


"A férfiak nem udvarolnak, hanem pincsikutya módjára csaholnak. "


Már amelyik.

2020. aug. 30. 16:29
 47/62 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem egy Kucsera Gáborhoz hasonló külsejű pasas próbálkozik nálatok, akkor 10 mp-et sem kap, azonnal elkülditek a halál f.szára.
2020. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:

És akkor miért van rengeteg elhízott, nem jó külsejű férfi párkapcsolatban?

Ja, hogy többnyire nem nektek tetsző, szépnek számító nőkkel vannak, és innentől nem számít?

Menj már ki a strandra, amíg jó idő van, és nézz körbe a párok között, és nézd meg, hogy úgy általánosságban hány Kucsera Gáborhoz hasonló férfi mászkál odakinn...

2020. aug. 30. 17:37
 49/62 anonim ***** válasza:
53%
Figyelj cicabogár, attól, hogy te nagy büszke tahósággal kijelented valamiről, hogy alapból nulla, az nem lesz igaz. Max gyakoris női fejekben. Érvelj, ne ezt a gagyi női vitastílust hozd, és ne terelj, még mindig a személyes kis hisztidnél tartasz, nem az okoknál, amiket írtam. Nyilván, mert azt nem tudod cáfolni.
2020. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:

De igen, 0.

Mert tény, hogy bántak velem undorító módon átlagos, csúnya és jóképű srácok is. Normálisan igazából csak jóképűek és átlagosak bántak, átlag alattiak közül egy sem.

Én soha nem sírtam, hogy szemetek a férfiak, és nem csak jóképűeknek adtam esélyt. Emellett pedig boldog kapcsolatban élek 7 éve már egy jóképű, mellé rendes, normális férfival.


Attól, hogy ideköpködsz egy rakást arról, hogy csak ilyen meg olyan férfiaknak van nője, és ha egy nővel sz.arul bánnak, csak csak az ő hibája, szerintem nem az én vitakultúrám gáz. A te érveid hol vannak? Csak gyűlölködés, szemétkedés árad.


Az pedig egy igen erős érv, hogy körül kellene nézni esetleg a világban, hogy milyen kinézetű párok szoktak mászkálni mindenhol. Vagy ők neked nem léteznek?

2020. aug. 30. 21:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!