Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy atlag alatt kereso (netto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy atlag alatt kereso (netto 300 alatt), de sportos, ertelmes, diplomas (nem fizetik meg) 34 eves ferfinak be kell ernie egy tanulatlan, kover novel?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 10:58
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Biologus. De 310 netto az atlag Pesten.
2020. szept. 9. 11:13
 12/41 A kérdező kommentje:
Egy Nemzeti Parkban dolgozok biologuskent es messze nem eri el a bèrem a pesti atlagot. Mashova nem vettek fel, pedig 52 helyre palyaztam 3 eve amikor valtottam.
2020. szept. 9. 11:15
 13/41 anonim ***** válasza:
79%

Hát te nagyon sötét vagy kedves kérdező. Villanyszerelő vagyok ennél kevesebb fizetéssel és egyetemet végzett, szép, okos barátnőm van.


Az átlag kereset meg szerintem nettó 200k körül van...

2020. szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
4%

13.-nak.


Villanyszerelő 300 alatt? Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.

2020. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

fantasztikusak a neten ezek az adatok meg a KSH adatai amiben nem igazán hiszek...mintha kb csak Budapestet számolnák minden téren.


Minél távolabb kerülsz Budapesttől az átlag kereset annál kevesebb.


De mostanában felpörögtek a szakmák mint igen a víz villany gázszerelő.


Én nagyon sokat filózok rajta h irodai állásból kitanulok valami nagyjából kétkezű szakmát...


A gázkazán szerelő aki napi szinten pláne ilyenkor kimegy egy tök átlagos karbantartásra 15-17 e Ft-ot kér el ez a legolcsóbb, napi szinten 70 e Ft-ot keres...

2020. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem be kell erned, pont azert mert meg azt a frusztraciodat sem sikerult athidalnod, hogy allitasod szerint alul vagy fizetve. Ket dolgot tehetsz, hogy ez elmuljon:

1. Keresel masik jobba fizeto melot, akar nem a szakmadban.

2. Elfogadod, hogy mivel te epp nemzeti parkban biologuskodni szeretsz, ez ennyi penzzel jar.

Btw: nem vagy alul fizetve, pontosan piaci egyensuyi bert kapsz, hiszen ezt a melot te vallaltad el ennyiert.

2020. szept. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
63%

#15 Mert a gazszerelonek a keresete egyenlo a bevetelevel igaz?? Es neked van irodai allasod...LOL


Megj: ettol meg a szakik foleg pesten telleg getszi jol keresnek, de azert ne ugy adjuk elo, mintha 0 koltseguk lenne...

2020. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
14# Karbantartó vagyok ami kb az idő 80%-ban üldögélést jelent. Amúgy meg cafeteriával együtt megvan a 300, plusz túlórával több is ha szükségem lenne rá. Így viszont mivel nem vagyok meghalva a sok véséstől meg létrázástól van időm fusizni és a barátnőmmel sportolni, utazni.🙂
2020. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Na latjatok, egy karbanto is 300 korul keres, en meg 200-240 kozot. Lehet el kell menni arra nekem is
2020. szept. 9. 11:41
 20/41 anonim ***** válasza:
#18 Igazad van, a penz egy szint utan nem er tobbet a szabadidonel. Csajeval meg foglalkozi kell: programok, hogy aztan ki lehessen kormolni a kipufogojat.
2020. szept. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!