Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy atlag alatt kereso (netto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy atlag alatt kereso (netto 300 alatt), de sportos, ertelmes, diplomas (nem fizetik meg) 34 eves ferfinak be kell ernie egy tanulatlan, kover novel?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 10:58
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
63%
bruttóban szokták megadni az átlagkeresetet, ami 300. De nem nettó.
2020. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
50%
#21 Na vegre egy ertelmes hozzaszolas, mivel a netto fugg a kedvezmenyektol...mas kerdes h meg mindig eleg nagy a szurkefoglalkoztatas aranya bizonyos agazatokban...
2020. szept. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
így van, ráadásul a KATA is sokat torzít, elvileg az nincs benne. Sokan keresnek KATA-val 6-800at legalább.
2020. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Kapcsolatban vagyok, szóval elméletben válaszolok.

29 éves vagyok, diplomás, sportos, vékony, kereken 300-at keresek jelenleg (kezdő szintű poziban). Ha szingli lennék, h.ülye lennék nem összejönni egy sportos, értelmes biológussal, ha amúgy tetszik, és jól kijövünk, hiába nem keres sokat.

2020. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Ez hihetetlen. Egyre több az ilyen kérdés. Most komolyan már csak úgy állunk szóba a másikkal, ha milliós a fizetése????

Vagy már az nem is ember, aki nem 40 kiló vasággyal?!! Hova fajul ez a világ. Ne értsen félre senki sem. Persze fontos a pénz is, de basszus, ne az határozza már meg, hogy szóba állok e vele még egyszer vagy sem. Hiába tetszik valaki. El sem tudom képzelni. Pl. Huu ez a pasi életem szerelme lenne, de csak 250-et keres. Akkor felejtős??? Az már régen rossz ha egy nő csak a pénz miatt áll szóba veled. (Erre vannak speciális lányok 😉 )

2020. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
81%

Neked nem azért kell beérned kevesebbel, mert nem keresel az átlag felett.

Hanem a hozzáállásod miatt.

"Egy atlag alatt kereso (netto 300 alatt), de sportos, ertelmes, diplomas (nem fizetik meg) 34 eves ferfinak be kell ernie egy tanulatlan, kover novel?


Magadat beállítod egy értelmes, sportos , diplomás fiatalembernek.

A kövér nők meg tanulatlanok.

Gratulálok.

Ha értelmes lennél nem tennél fel egy ilyen sekélyes, önsajnáló kérdést.

Biztos, ha sokat keresel majd akkor majd ragadnak rád a vékony, fiatal cicák.

2020. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
6%

21-es, persze volt 3évvel ezelőtt.


A kérdező Budapestről beszélt. Nézz már rá mennyi a bruttó átlagkereset jelenleg Budapesten.


[link]


493 ezer bruttó. Az kedvezmények nélkül mennyi nettó szerinted? Segítek. 327 ezer.


Aki nettó 300 alatt keres Budapesten, az jóval átlag alatt keres igen.

2020. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Félek ha egy szavasnál bonyolultabb mondatot írok, akkor nem.tudod értelmezni, mert nem egysíkú ezért a felszínességednek megfelelő reakció: szánalom.
2020. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Nem, itt az a borzasztó szégyen, hogy valaki diplomás, értelmiségi révén ennyire sekélyes, hogy azt gondolja, hogy csak a keresete számít. Meg "tanulatlan, kövér" nőket emleget, mintha valami alsóbb kategória lenne az,akinek nincs diplomája és testesebb. Az hogy milyen ember, az nem számít.

Párom is értelmes, diplomás és nettó 300 alatt keresett, mikor összejöttünk. 35 éves volt, én 27 (szintén diplomás, nem vagyok elhízott, a szépség meg relatív).

Egyébként, ha nem lennék kapcsolatban, a biológus végzettség egy szimpatikus és nagyon szép szakterület is a szememben, szóval ez egyáltalán nem lenne hátrány.

2020. szept. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Mérnökinformatikusként keresek 280-at tisztán. Csak mondom. (vidéken)
2020. okt. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!