Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják a nők, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a nők, hogy a férfiakkal szemben nincs annyi külső elvárás, mint velük szemben? (nem troll kérdés, kifejtem)

Figyelt kérdés
Most arra gondolok, hogy mikor lesz az illető olyan, ami úgymond sztereotip módon az ideál maga. Szex, párkapcsolat terén. Ugye a nőkkel szembeni elvárás, hogy legyen házias, vékony, kívánatos, ne adja magát könnyen. Meg persze van más is, kb ezek a legfontosabbak szerintem. Viszont a férfiakkal szemben is van kb ugyanennyi csak mások. A nő legyen vékony, a férfi meg legyen izmos. A nő nem ehet össze vissza, mert hízik, a pasi se, mert akkor meg a teste nem kidolgozott. Tudom, sok pasi eszik össze-vissza, viszont csinos nők is szoktak. A nő nem nő, ha olyan könnyen adja magát, a férfi meg nem férfi, ha szűz mondjuk 25 évesen. Persze vannak nagyon kihívó nők, az ő viselkedésük tényleg kiábrándító, most ne a szélsőségekre menjünk. Van olyan nő, aki szerint vonzó a vékony pasi, viszont sok nő elvből elkerül egy 20+ éves vékony, szűz pasit. Mondjuk én nem ilyen vagyok, mielőtt vádolnátok. Tehát szerintem ugyanannyi elvárás van, csak maga az elvárás más. Ami a nőben az, hogy ne legyél zsíros az pasiban így hangzik, legyél izmos. Ami nőben úgy hangzik, hogy legyél hűséges és ne pasizz ha van valakid, az férfiban így hangzik: ha mondjuk 25 évesen szűz vagy, selejt vagy, hiszen ha ennyi idősen nem jött össze, csak béna lehetsz. Mit gondoltok? Oltogatni tilos.

2020. szept. 12. 20:56
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
65%

19 biztos ott más van a dologban hogy nem jössz be a nőknek. Sok pasinak van csinos nője akik nem túl jóképűek. Leírás alapján rendben van az életed, megjegyzem más nő ezt két gyerek mellett csinálja, szóval egyedül nem nagy cucc munkába járni meg eltartani csak saját magadat. Na mindegy, igaz amit írsz, sajnálom a pasikat is, mert mindenki ki van csavarva ebbe a szar világba.

A genetikáról meg annyit hogy nem baj a 3 hónap alatt nem látszik hogy edzel, legtöbbünknek egy év alatt látszik. De hidd el, női szemmel látszik az hogy foglalkozol a testeddel, és mindenképpen jó pont.

2020. szept. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező, ne vond így egybe a nőket. Vegyük őket két kategóriába.


Az első kategória, az értelmes nők. Velük simán leülhet egy férfi beszélgetni és okos dolgokat mondanak. Ők simán elismerik, hogy a férfiaknak nehezebb a társkeresés, velük szemben is rengeteg elvárás van és hasonlók. (Lásd #1, #2 #10, #13, #15


Meg vannak a királynő szindrómában szenvedő kislányok, akik folyamatosan előakarják adni a mártírt és saját magukra erőltetnek olyan dolgokat, amik csak a kis fejükben léteznek. Velük nem fogsz tudni vitázni, egyszerűen lépj át rajtuk. (#5, #6, #8, #9, #16, #18, #21)


Figyeld csak!

- Leírta pár nő, hogy nekik jujj, de nehéz az edzés, mennyit kell érte tennie. Ha kimegyünk az utcára, dagadt csajokat is látni náluk vékonyabb pasikkal. Konkrétan a saját anyám fakadt ki egyszer ezért, hogy mennyire nincsenek elvárásaik a srácoknak. Értitek... Amiért itt pár nő rinyál, annak a másik oldala miatt akadt ki egy 50-es nő. Ráadásul, le lett írva, hogy nőként már egy átlagos alkat is jó. Ezzel szemben férfiként tényleg edzeni kell a jó alakért. Páran lemehetnének esetleg a terembe, beszélgetni egy kicsit az ottani emberekkel. Jártam már 3 teremben és a nőknek pont annyira egyértelmű volt, hogy a férfiak többet melóznak a jó alakért, mint a férfiaknak.

- Írták többen a szőrtelenítést. Itt senkinek sincsenek barátai? Komolyan érdekel. Egy csomó pasi tojik az egész szőrtelenítés témára és nem igazán várják el a nőktől. Maximum annyira, amennyire ők csinálják. Akinek tényleg nincsenek barátai, az egyszerűen ugorjon már át a szex kategóriába és nézze meg, hány pasi fétise a szőrös nő.

- A kencéket is írtátok. Ómájgááád. Hát, nem tudom. Nekem a barátnőim a hajukra használtak balzsamot, néha kipróbáltak egy maszkot és kb. ennyi. Mindnek gyönyörű arcbőre volt és nem tettek érte az égvilágon semmi extrát. Oké, ha előjött a pattanás, arra kentek valamit, de ezt a férfiak is megteszik.

- A legnevetségesebb az volt, amikor az egyik válaszoló leírta, hogy a nőies ruhák mekkora szenvedéssel járnak a férfiakért. Hát, furcsa. Amikor egy nő kiöltözik, orrba-szájba azt hangoztatja, hogy magáért öltözött ki és magának akar tetszeni. Most, akkor mégsem? Plusz, kedves "nők". Menjetek már be ruhaboltokba és nézzetek körül. Nézzétek meg, hogy mennyi a férfi és mennyi a női ruha. Gyakorlatilag négyszer annyi női dolog van mindenhol.


Tényleg érdekel, hogy azok a nők, akik megkeseredetten itt siránkoznak... Mégis, hány férfival beszéltek életükben? Hány pasijuk volt? Hány férfitól hallották azt, amit most itt tévképzetként előadtak? Hány pasijuk közölte velük, hogy ideje szőrteleníteni? Hány pasijuk kérte őket, hogy kenjék be az arcukat?

Hahó. Ideje lenne felnőni, kislányok.

2020. szept. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
21%

10-es vagyok. 16-os, szerintem te egy kicsit eltúlzod ezt a női dolgot. Annyi mindent felsorolsz, az arcápolással és mindenfélével kapcsolatban. Komolyan mondom, én az életemben sima arcmosáson kívül soha semmilyen arckrémet vagy sminket nem használtam. Nem gyantázom a bajuszkámat, mert annyira szerintem nem vészes. Nem szőrtelenítem az egész testem 3 naponta, stb.


Ellenben az unokatesóm ilyen megrögzött magamutogató szépségmániás. Gyerekkora óta centis sminket rak fel. Már elmúlt 40 éves. Az arca tiszta varacskos. Most vmi hiper szuper krémekre költ rengeteget, ami helyre hozza a bőrét. Amúgy a feje alapján 50 évesnek néz ki. Sokat sportol, szép az alakja, rengeteget költ menő ruhákra, felnyírja a haját, mint egy tini. Így teljesen egy gnóm karikatúrává változik. A férje mégis elhagyta már egy éve.


Én meg dagadt vagyok, igénytelen, aki xarik mások véleményére, a kinézetre, a felszínességre, aztán mégis stabil párkapcsolatban élek már 13 éve.


Heti 4-6-szor konditerem pl nem kivitelezhető egy normális munkás embernél, akinek még otthon is akadnak meló mellett dolgai (mondjuk aki családi házban él és nem a panel 5. emeletén eszi meg az unalom).


Nőként írom, hogy nekem nem tetszenek pl. a nagyon tökéletes testű férfiak. A mackós testalkatot kedvelem, tehát semmi elvárásom a férfi felé, hogy edzőteremben bohócjodjon. Persze mozogjon valamennyit bármilyen elfoglaltsággal az egészség miatt.


Erre az egészre azt tudom mondani, hogy különbözőek vagyunk. A nagy többség persze mindkét nemnél nagyra vágyik. A tökéletes dolgokat hajszolják. De nekünk, akik kilógunk a sorból minden téren, nekünk az a dolgunk, hogy kihalásszunk a tömegből hasonló gondolkodású és igényű társat. Ami nem könnyű dolog a mai felszínes világban, de megfelelő kommunikációs képességgel és sok munkával (ilyenkor a randik szervezésére, ismerkedésekbe feketetett energiára gondolok) megoldható.

2020. szept. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
45%
22: Egy megkeseredett van itt, az pedig te vagy.
2020. szept. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
84%

Azt látom, hogy megint ott megy a vergődés, hogy a jó csaj elmegy a helyes pasival, aki nyilván bunkó, és még aznap este rommá kúrja, felpofozza, megcsalja, és kidobja terhesen, mindezt hajnali 2-ig bezàrólag.

A gond meg ott kezdődik, hogy hiába írom le az igényeim nőként, valahogy senki se áll neki fejleszteni a belsőt, nem EQ-t emel. Az egysíkú világotokban minden nő egy kigyúrt, jóképű, gazdag, de agresszív bunkó pasira vágyik, aki megalázza. Bunkóság, alázás megvan, már csak pénz és izom kell.

Gyúrjátok ki magatok, max annyit értek el, hogy jobban áll a márkás ruha, és pár nő megnéz.

2020. szept. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
28%

Rusnya nő is akármikor szerez férfit de a férfinak már majdnem urlenynek kell lennie.


A nő felé nincs elvárás

2020. szept. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
73%

22# teljesen hülyeséget írsz. Mindkét kategóriádba van egy válaszom.

Puszii

(egy nő)

2020. szept. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
30%

Na akkor én is válaszolok:)


Első pont Felszínesség!

Elméletileg a férfiak sokkal felszínesebbek. Kutatásnál megkérdezték a férfiakat mi mennyire számít pl kinézet, intelligencia, humor stb. A férfiak kinézetre 7 pontot adtak(ez a lénegy). Megkérdezték, hogy MÁS férfiak szerintük mennyit adnak, az eredmény kinézetre 7 lett kb, tehát férfiak reálisan látták.

Nőknél saját maguknál a kinézetet 4 pontre értékelték, MÁS nőknél pedig 7-re... Tehát eléggé önámítás, hogy a férfi felszínesebb.


Itt írta valaki a sminket.

Szerintem egy laza alapozót leszámítva amit felvinni kb 10 perc, egy szemöldökrajzolást ami 3 perc és egy szemkihúzás + spirál 10 perc ami egyáltalán számít és ez nagyon max.

Senki nem fog + 3 rétég alapozótól és púdertól elájulni. SŐT! az alapozó is tök felesleges sok embernél.

Amúgy meg a sminket se a férfiak miatt teszik fel, hanem a többi nő miatt és a közösségi média miatt... 2000-ben fele ennyi smink nem volt egy nőn mint most.


Felsorolt itt valaki mindenféle gyógyszert amit szedni kell... Na 100 nőből mennyi szed ilyet? Elárulom kb egy se. Ezerből egy szed ilyeneket hosszútávon.

Házimunkánál nem tudom ki mit vár el mert én kb semmit. A legtöbb férfi nem allergiás arra, ha a polc tetején áll a por, vagy nincs felmosva 3 naponta. Egy olyat persze elvár a többség, hogy a bugyi ne a számítógépasztalon legyen, de ezt vica versa elvárják.


"Tegyük fel minkét fél ugyan úgy edz" Ha nem ugyan az a súly amit emelnek, akkor már nem lehet ugyan az az edzés nem?:) Intenzitás se lehet azonos, ha más a súly és más a tempó tehát baromságokat beszélsz végig, és ez az egész írásodra megfeleltethető 16-os.

Kajánál pedig ha azt hiszed könnyű enni. Hát figyelj 3000 kalóriát vigyél be rizsből és csirkéből. NE többet csak 3 napig. Ha ez sikerült akkor beszéljünk:) Persze nem csak ezt eszik az emberek, de nincs kedvem 10 féle ételt felsorolni mint a bab, lencse, bulgur bla bla. Szóval hajrá 3 nap 3000 kalória tisztán:)


Az pedig, hogy a nőknek sokat kell edzeni baromság. Egy nőtől annyit vár el egy átlag férfi, hogy legyen vékony. Ehhez semmi edzés nem kell főleg fiatalon, elég ha nem kakaóscsigát nyom reggelire. A fenék pedig sok nőnél genetikailag nem rossz...


Hajvágás nőnél 2-3-4-5 havonta bőven elég ha hosszú a haj ezen kívül heti 1x balzsamozzák.

Epilálás/szőrtelenítés. Persze sok kicsi összeadódik, de egy női szőrt kitépni illetve egy férfit ott nagyságrendbeni különbség van a szőrök erősségét illetően.


Ezek az arcpakolásik olyanok, hogy heti 1x ha otthon van és nem csinál semmit felrakja. Közben TV-zik, vagy facebookozik. Azért ilyenkor nem megy el 2 óra a semmibe.


Na az öltözködés:D A legjobb. Igen a férfiaknak ennyi.

Viszont a nők meg maguknak szednek össze mindenféle ruhát/kiegészítőt és ezt minden eseményre, mert sosincs mit felvenni.

A kényelmetlen ruháknál pedig érdemes megnézni itt is hányan írják, hogy ők nem hordanak magassarkút mert kényelmetlen. Tehát marad a balerina. Ennyit a kényelmetlenségről. Nem 1 csaj szaladgál a mindennapokban is deszkás cipőben vagy airmax-ben.


Szerintem a 16-os férje a világ egyik legtürelmesebb embere lehet, mert egy ilyen házisárkánnyal élni... kemény.

2020. szept. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Én 30 éves nő vagyok


Ha öltözök, akkor magamnak

Legyen kényelmes

Nem hordok magassarkút


Két hetente szedem a szemöldököm.. Sűrűbben kéne, de sztem ennél nagyobb bajom ne legyen

Ugyan ez a borotva

H ha kicsit szőrös vagyok se foglalkozik ezzel és ha van időm csinálom meg. Nem volt olyan ffi aki reklamált volna emiatt


Smink, alapozó v BB crem, szspirál több minek és hova


Edzés hát az van mivel a kórházba dolgozom külföldön

A 8 órás munka mára 4 órás lett egy osztályon. Mindennap hajtás van.. Akkor megyek ha van energiám még

Nem vagyok vékony se kövér

De elfogadtam magam

Sose akarok versengni stb

Mindenki ugy néz ki ahogy

2020. szept. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
48%

22-es pedig jól írja a nagyját!

Egy nőnek a jó alak megáll annyiban, hogy a kajája háromnegyedét normális főtétel teszi ki, és fiatalon majdhogynem nem is kell mozognia. Rengeteg 10-en 20-on éves az aki kb semmit nem mozog mégis jó alakja van. Majd akkor látszik meg, hogy ki az aki odatette magát a dolgokért amikor ez a csodás genetika lelassul és alábbhagy.

Rengeteg kövér nő van az utcán, ahhoz képest, hogy te leírtad mennyire alaposak is a nők... hát annyira mégse.

Volt, hogy lenn voltam egy X teremben én izzadtam mint a ló egy formás csaj meg beült a lábtolóra nyomott pár sorozatot kis súllyal előkapta a telefont és 15 perces beszélgetés következett. Na itt az intenzitás. Ő ennek ellenére mégis jó csaj volt.


Amúgy hosszú haj... Hát elég ritka felnőtt nőknél a hosszú legalább lapockáig érő haj. Vállig meg inkább félhosszúnak nevezik:)


Az igazi nőies kiöltözés meg ritka mint a fehér holló.

Itt pedig nem is nagy dologra gondolok, hanem nyáron szoknyára, ruhára. Nagyon nagy eseményekre esetleg felvesznek magassarkút és egy elegánsabb ruhát, de a nők többsége nyáron is sportcipő és max picsagatya kombót nyom. Amivel nincs baj, de ez az igazi nőies öltözködéstől és főleg a kényelmetlenségtől igencsak távol van.

Komolyan mondom férfiként, én olyan gyorsan tudnék női ruhákat venni, hogy azt öröm lenne nézni és semmi csilivili nem lenne, csak sima egyszerű ruhák. Férfi osztályról pedig ha kell valami SIMA EGYSZERŰ EGYSZÍNŰ akkor kb 3-4 boltot végigjárhatsz míg esetleg van valami. Nem ritkán nem találok egy egész plázában semmit, mert vagy női méretben gyártják a férfi ruhákat vagy úgy néznék ki bennük mint valami papagáj...(Volt olyan üzlet ahol konkrétan anno a 80kg-ommal nem tudtam farmert venni a FÉRFI osztályról, mert a vádlimnál megakadt a combrész...)


Megy az önámítás itt ezerrel. Sikertelen nők beszélik a "jajj csak a tökéletes, és én is az vagyok mégse kellek" hülyeségeket.

Akármelyik átlagos lány talál párt, majdhogynem játszi könnyedséggel. Ehhez tudod mi kell? Egy átlagos arc, ne legyél elhízva és egy jó személyiség. Ennyi. Ha az átlagos kinézettel csak picit feljebb kerülsz, már exponenciálisan nőnek az esélyeid. A jó személyiségnél pedig... hát igen, ha kiállhatatlan valaki az nézhet ki akárhogy... Egyik ismerős csajnak a SAJÁT apja mondta, hogy téged senki nem fog elvenni pedig a kiscsaj tiptop....

2020. szept. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!