Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják a nők, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a nők, hogy a férfiakkal szemben nincs annyi külső elvárás, mint velük szemben? (nem troll kérdés, kifejtem)

Figyelt kérdés
Most arra gondolok, hogy mikor lesz az illető olyan, ami úgymond sztereotip módon az ideál maga. Szex, párkapcsolat terén. Ugye a nőkkel szembeni elvárás, hogy legyen házias, vékony, kívánatos, ne adja magát könnyen. Meg persze van más is, kb ezek a legfontosabbak szerintem. Viszont a férfiakkal szemben is van kb ugyanennyi csak mások. A nő legyen vékony, a férfi meg legyen izmos. A nő nem ehet össze vissza, mert hízik, a pasi se, mert akkor meg a teste nem kidolgozott. Tudom, sok pasi eszik össze-vissza, viszont csinos nők is szoktak. A nő nem nő, ha olyan könnyen adja magát, a férfi meg nem férfi, ha szűz mondjuk 25 évesen. Persze vannak nagyon kihívó nők, az ő viselkedésük tényleg kiábrándító, most ne a szélsőségekre menjünk. Van olyan nő, aki szerint vonzó a vékony pasi, viszont sok nő elvből elkerül egy 20+ éves vékony, szűz pasit. Mondjuk én nem ilyen vagyok, mielőtt vádolnátok. Tehát szerintem ugyanannyi elvárás van, csak maga az elvárás más. Ami a nőben az, hogy ne legyél zsíros az pasiban így hangzik, legyél izmos. Ami nőben úgy hangzik, hogy legyél hűséges és ne pasizz ha van valakid, az férfiban így hangzik: ha mondjuk 25 évesen szűz vagy, selejt vagy, hiszen ha ennyi idősen nem jött össze, csak béna lehetsz. Mit gondoltok? Oltogatni tilos.

2020. szept. 12. 20:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
67%

Figyelitek? Női oldalról pár idecsapott hiszti, beszólás, a férfi érvelések ignorálása. Férfi oldalról hivatkozások, logikai levezetések, a női válaszokra adott komplett ellenérvek.


#24: Oké, a kedvedért legyen. Van barátnőm, van munkám, csinálom egyetemen a levelezőt. Való igaz, hogy ott mondjuk egy tanár nagyon irritál, de gondolom ennek köze nincs a jelenlegi témához, ugyanis férfi az illető.

Megpróbálnád elmesélni, hogy mégis miért vagyok megkeseredett? Képes vagy rá? Vagy csak annyira dedós szinten vagy, hogy egyszerűen jól esett idevágni?


#25: Miért, a nőknél megy ez a belső fejlesztés? Nem. Egyik nem sem arra gyúr, mert nem arra van a legnagyobb igény.

Nekem elvileg teljesen rendben van a belsőm. Volt már nálam idősebb, elég komoly barátnőm is, nem véletlenül. Ehhez képest, a nők többségét ez teljesen hidegen hagyja. Amikor nekiálltam edzeni, az viszont rengetegnek feltűnt.

Szóval lehet itt jönni a belsővel, de akárhogy nézzük, először a külső alapján döntenek az emberek. Ha az nem nyerő, akkor elég kis esélye van a férfinak és nőnek is a másik nemnél komoly kapcsolatra.


#27: Komoly és összetett érvelést írtál. Ja, nem. Csak egy beszólást.


#30: Persze, hogy jól írtam. Nem véletlen, hogy nem annyira sikerült lepontozni, amennyire akartak és nem véletlen, hogy egy normális ellenérv sem jött az írásomra. Ezt az oldalon amúgy meglehet mindenhol figyelni. Van egy kérdés, pár nő hisztizik, a férfiak meg írnak komolyabb válaszokat. Ezek a nők megpróbálják lepontozni őket, párat beszólni és ennyi. De, még ez sem megy, mert az oldalon lévő normálisabb nők felpontozzák ezeket a férfi válaszokat, mivel ők nem hisztizni járnak ide.

2020. szept. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
53%

Vicces ez a kérdés. Csorgatjátok a nyálatok emberekre, akik ha kifejtik az elvárásaikat/érveiket, egyből lehúzzátok őket. Mert fúj, vele? Hát ki élne egy ilyennel? Minden hasonló kérdésnél ez megy:

-ha egy nő leírja, hogy mit tesz magáért és hogy ezért cserébe a másik oldalról igazán keveset vár, akkor egyből egy "hercegnőszindrómás" tyúk, aki kellene a fenének, meg különben is, sosem látott közelről férfit

-mellé pedig megy a púder, hogy egy jóképű, igényes, normális élettel rendelkező férfi csak egy bunkó féreg lehet, aki kihasználja a nőket


Lényeg a lényeg, elég belterjesek vagytok. Legalább amíg ők vígan élnek, ti a barlangotokból mutogattok csak rájuk. És mindkét állításotok egx hatalmas önmentegetés. A legtöbb féreg férfi ismerősöm pont igénytelen és ocsmány is mellé, nagyon szépen hozzák az "ép testben ép lélek" sztereotípiát. És a legtöbb szerintetek kibírhatatlan és "úgysem kell senkinek" is jobban él, mint az említett trógereknek lefialó szürke anyakancák, akiket 2 éven belül úgyis otthagynak. Biztos bejön valakinek ez az élet, én inkább felfelé törekszem ilyen kettyós önigazolás helyett. Aztán lehet alulról ugatni meg nyáladzani is.

2020. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Valaki azt írta, hogy egyetemista létemre egysíkúan gondolkozom. Nem gondolkozom egysíkúan, ti nem tudtok fogalmazni. Aki azt írta, hogy a férfiaknak nem jönnek be a karrierista nők, az igaz sok pasira, viszont elég sok van, akinek meg bejönnek. Úgy tesztek, mintha a férfiak 90% taszítaná egy ilyen nő, szerintem nem. Maximum 60% szerint taszító, körülbelül. Mellesleg akkor az milyen gondolkodásmód, hogy én edzem 7 éve, mire valaki meggyanúsít azzal, hogy nem vagyok izmos, holott sose látott? Akkor az ő gondolkozása milyen? Szerintem segg hülye. Kiírok egy kérdést, mire ő elkezd személyeskedni, hogy én mennyire vagyok izmos. Baromi hülye lehet az a nő. Igen, én is tudom, hogy a nő menstruál, arcot tisztít, sminkel. Viszont a pasiknak is van sok bajuk a külsejükkel. Sok pasi manapság törődik annyit magával kb mint egy nő, és ezt nem azért, mert hülye, hanem mert így érzi magát divatosnak. Azt hiszitek, hogy a nőknek van kb csak dolga magával. Biztos szívás a szőrtelenítés, a sminkelés, viszont a pasik is tudnak szívni, még ha kevesebbet is, nem negyede annyit.
2020. szept. 13. 20:33
 34/35 A kérdező kommentje:

"22# teljesen hülyeséget írsz. Mindkét kategóriádba van egy válaszom.


Puszii


(egy nő)"


Ez is hülye. Oltogat válasz helyett. Kifejthetted volna jobban, mert nem tudom, hogy mire gondolsz.

2020. szept. 13. 20:46
 35/35 A kérdező kommentje:
Egyébként tudjátok, hogy mi a vicces? Én jöttem az edzéssel. Sok pasi hetente ötször megy a konditerembe és mellé diétázik is. Ez a nők szerint nem nehéz, viszont akkor szerintem meg legyen nehéz az ő gyantázásuk. Tehát ha én jövök valamivel az könnyű, viszont akkor szerintem meg ne legyen az a sminkelés, meg a gyantázás.
2020. szept. 13. 20:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!