Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képes ennek megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes ennek megfelelni a férfiak nagy része?

Figyelt kérdés
Naponta járok edzeni (nagyon korán reggel vagy késő este, attól függ mikor van jobban időm), egészségesen táplálkozom, ügyelek a zöldség-gyümölcsfogyasztásra és cukor, fehérliszt kerülésére. Ugyanezeket elvárom a férfitól is, nem tudom elviselni a lusta vagy kifogásokat kereső embereket. Igen, én is nagyon sokat dolgozom, mégis szakítok időt az edzésre, főzésre, akár a pihenés rovására is. Ne forgassátok ki a mondandóm, nemcsak ez számít, de ha ennek nem felel meg valaki, akkor nem lesz belőle tartós kapcsolat.

2020. szept. 15. 09:24
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
33%

Akkor elmondom... Számomra a vödrös fehérjepor meg a "terem" nem opció, és nem akarok megfelelni az olyan önkéntes "fitnessmodell" lúvnyáknak mint te. Engem nem szabályozzon egy 20on éves kis pcsa aki szerint káros a sült kolbász mustárral és uborkával.

Tudod mi van? Hazaérek a FIZIKAI melóból és pótolom a kalóriát ami kiesik.

Sült kolbásszal vagy erdélyi szalonnával. :) Mellé talán még sört is iszom. Na? Sokkot kaptál? :D Még csak egy méla undorral eleresztett nézésre sem méltatom az olyan "bionácikat (marha jó, ezt loptam!!) mint te!

Menjél szépen és a "teremben" keresd a hozzád illő tükörterminátorokat és réti pockokat. :)

2020. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy a kérdező nem társkeresés céljából tette fel a kérdést szerintem.

Szóval nem is értem miért jön itt csomó ember azzal,hogy ő nem akar megfelelni neki.

Hát senki nem is kérte,hogy felelj meg neki.Chill.

2020. szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
60%

# 21


Nem vagyok bionáci, én is mondtam a kérdezőnek, hogy túlzásba viszi, de a te gyűlölködő, mellé eszetlen fajtád még a tükörterminátoroknál is rosszabb...

Mondd, mire fel van ilyen felsőbbrendűség tudatod?

2020. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
21%

#23, attól hogy megtehetem. :)

A kérdezőhöz (és hozzád hasonló) emberek azt hiszik, hogy aki nem tölt naponta több órát a "teremben" az már nem is ember.

Ő nem tud férfiként tekinteni aki nem munka előtt és után rohan a terembe "formát" csinálni.

Na mesélj ki bántott? Nem bírod az erdélyi szalonnát? :))

2020. szept. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg kérdező.. ha az a probléma, hogy nem találsz ilyen embert, akkor miért nem a teremben keresed? :D. Az ilyen fitness orientált csaj ismerőseim kivétel nélkül összejöttek az edzőjükkel vagy egy másik konditerem megszállott arccal.
2020. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
70%

Megteheted, persze. De én is megtehetem. :)

Próbálhatsz megalázni ezzel a "ki bántott" szöveggel, de pont magadat oltod be, mivel te kezdted a vergődést. Mit érdekel téged, hogy a kérdezőnek milyen elvárása van? Te nem felelsz meg neki, és állításod szerint méla undorral körített nézésre sem méltatnád, tehát ő sem neked. Akkor minek nyomod itt a hisztit, meg a kiselőadást, hogy mit zabálsz?

2020. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
48%
#26 olvasd el a kérdést még egyszer és próbáld is értelmezni. :)
2020. szept. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
74%
A kérdés pont a te fajtádnak üt, még ha erősen túl is van tolva és ő is lenéző, amivel én nem értek egyet. De amit te írtál, az nem válasz, hanem a világ legostobább vergődése. Legalább ne lennél büszke magadra és ne néznél le te még jobban és jóval kevesebb valid indokkal másokat.
2020. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
80%

18. Nálunk 7500 ft a havi edzőtermi bérlet. Ezen kívül elköltök egy hónapban olyan 15 ezer forintot táplálékkiegészítőkre (vitamin, ízületvédő, fehérje, stb). Ezen kívül 40 ezer forintot költök egy hónapban kajálásra úgy, hogy szinte mindig otthon főzök magamnak és csak egészséges ételeket eszek. 1 kg csirkemell 1400 ft, 1 kg rizs 300 ft, fél kiló fagyasztott zöldség 300 ft, fél kiló zab 300 ft, stb. Nem tudom ezeken mi a drága. Pedig én 2 méter és 95 kg vagyok és elég sokat eszem, mégis csak havi 40 ezer megy el kajára. Enni amúgy is eszik az ember, az edzőtermi bérlet vagy még esetleg a tápkiegek pedig kijönnek abból, hogy nem cigizel, nem nagyon piálsz, nem jársz hetente buliba szétcsapni magad, nem eszel mindenféle nasikákat, ilyesmik.


Szóval nagyon túlzásnak érzem, hogy nincs pénz. Aki tényleg szó szerint minimálbért keres (107 ezer ft) annak megértem, hogy nincs pénze egészségesen élni. De amikor pár éve végzős egyetemistaként a gyakornoki fizetésem volt 130 ezer ft, akkor is futotta ezekre a dolgokra belőle. De valóban, ha 150 ezret keresel, akkor valószínűleg van fontosabb teendőd is az életben, mint egészséges táplálkozásra váltani, vagy kigyúrni magad.

2020. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Sokaknak nem elsődleges. Egyébként az is kérdés, mit értesz egészséges étkezés alatt? Férfiaknál alapvetően kevesebb gondot okoz mondjuk a fehérliszt, mert sokkal több az energiaigényük. Persze, az igazi teljes kiőrlésű péktermék, vagy a zabkása jobb, de mondjuk napi 2 zsömlétől nagy bajuk nem lesz. Szóval elvárni a teljes "tiszta" étkezést szerintem túlzás. Ahhoz ma már én is ragaszkodnék, hogy párom legalább nagy vonalakban jól egyen, és ne a meki, kfc, burger trió legyen a norma. De azért egy szendvics, vagy bolognai nem sátánizmus. Mértékkel, ésszel, zöldségekkel, kiegyensúlyozottan.

Amúgy, ha az ember nem teljesen elborult módon tolja, akkor simán kijön egy egészséges ebéd 500 Ft-ból is, sőt. Messze nem sokkal drágább, mint a gyorséttermek. A vajaskenyér diétánál igen, annál valóban jelentősen drágább. Csak ehhez főzni kell otthon, nem árt, ha van egy hőtartó kisszatyra az embernek, amibe beleteszi, ha nincs hűtő a munkahelyén/iskolában, és kérdés, hogy mikró van-e... Szóval azért vannak körülmények, amik mellett valóban nehéz ezt tartani.

A napi szintű edzés pedig tudhatnád, hogy nem egészséges. Ha tisztességesen edzel, akkor egy hét után alig tudnál megmozdulni. Én néha a heti 4 edzéstől is érzem, hogy teljesen kimerülnek az izmaim (olyankor kell pihenni, és inkább otthoni wellness-t tartani egy izomlazítós fürdővel, meg hosszú nyújtással). Bár nyilván függ az edzés milyenségétől is, mert egy aerob edzés az más, mint mondjuk a súlyemelés, falmászás...stb.

Mellesleg, nekem párom abszolút nem étkezett helyesen, mellettem barátkozott meg a zöldségekkel, kérés, unszolás nélkül. Csak csináltam magamnak zöldségtálat nyaralás alatt egy kis lightos mártogatóssal, és mire leültem volna enni "elpárolgott". Azóta már salátázik is néha. Ha finomat csinálsz magadnak, megeszik, ha akarod, ha nem.

2020. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!