Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képes ennek megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes ennek megfelelni a férfiak nagy része?

Figyelt kérdés
Naponta járok edzeni (nagyon korán reggel vagy késő este, attól függ mikor van jobban időm), egészségesen táplálkozom, ügyelek a zöldség-gyümölcsfogyasztásra és cukor, fehérliszt kerülésére. Ugyanezeket elvárom a férfitól is, nem tudom elviselni a lusta vagy kifogásokat kereső embereket. Igen, én is nagyon sokat dolgozom, mégis szakítok időt az edzésre, főzésre, akár a pihenés rovására is. Ne forgassátok ki a mondandóm, nemcsak ez számít, de ha ennek nem felel meg valaki, akkor nem lesz belőle tartós kapcsolat.

2020. szept. 15. 09:24
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Hát, majd találsz ilyet. Sok ilyen van, egyébként. Egyik exem is ilyen volt.

Nincs ezzel baj, kinek mi a prioritás. Én mondjuk nem dőlök a kardomba, ha a párom megeszik jóízűen egy kürtőskalácsot. :D

2020. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

#36-os #33-as vagyok: valóban kissé eltúloztam a dolgokat, de alapvetően nem gondolom másként amit leírtam.

Az edzőtermes dolgot azért írtam, mert gyakorlatilag ez az egy olyan sport ami viszonylag rövid időn belül (megfelelő táplálékkiegészítőkkel) meglátszik. Magyarán "jó teste" lesz az illetőnek. És emiatt aki mást sportol, vagy máshogy mozog az a legtöbbeknek, főleg a mai "nőknek" már nem számít, mert nem látványos. Van olyan ismerősöm aki hosszútávfutó, de nem mondanád meg róla, hogy túlzottan sportos ember lenni, pedig 80-100km-es távokat simán lefut.

Szóval a kondizás lett a mindenség manapság, az egyetlen ami számít ahhoz, hogy valaki labdába tudjon rúgni. Főként persze férfiak esetéről írok.

Az egészséges életmódhoz még annyit, hogy valóban a biológia dönti el, de leginkább a genetika által. Magyarán, hogy mit örökölsz, és igen durván hangzik, de hogy mennyire "szelektálódsz" ki. A múlt század elején születettek még elég rendesen kiszelektálódtak 10-ből 2-3 gyerek jó ha felnőtt, és rájuk is iszonyatosan kemény élet várt. Minden falatért meg kellett küzdeniük és egész életüket végigdolgozták, magyarán divatos kifejezéssel élve "aktív életmódot" folytattak. Csak ők kényszerűségből. Ezért éltek meg akár 80+ évet is. Manapság a mesterséges környezetben és kaják igencsak problémás lenne ezt megoldani.

És nem, nem tudod mit eszel meg. Meg amúgy sincs más olyan, hogy természetes. Mindenben benne vannak a mesterséges anyagok.

2020. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
49%

" gyakorlatilag ez az egy olyan sport ami viszonylag rövid időn belül (megfelelő táplálékkiegészítőkkel) meglátszik. Magyarán "jó teste" lesz az illetőnek. "

1. Nem kell kiegészítő, ez egy parasztvakítás. Mondom ezt "jó testű", jelenleg is kondiba járó nőként. Kaja kell.

2. A jó test ízlés dolga. Nekem a vékonyabb férfiak jönnek be, az olyan testet, amitől én elájulok kb., elég könnyű elérni. De más nőnek meg más az ízlése.


"Az egészséges életmódhoz még annyit, hogy valóban a biológia dönti el, de leginkább a genetika által."


Marhára nem csak a genetika dönt.


"Minden falatért meg kellett küzdeniük és egész életüket végigdolgozták, magyarán divatos kifejezéssel élve "aktív életmódot" folytattak. Csak ők kényszerűségből. Ezért éltek meg akár 80+ évet is. Manapság a mesterséges környezetben és kaják igencsak problémás lenne ezt megoldani."


Mégis jóval nagyobb a várható élettartam...

Ráadásul én pl. irodai munkát végzek, és pont a kondi is segít az "aktív" életmód megteremtésében.


"És nem, nem tudod mit eszel meg. Meg amúgy sincs más olyan, hogy természetes. Mindenben benne vannak a mesterséges anyagok."


1. De igen, tudod. Csak nem árt konyítani is hozzá.

2. Attól, hogy valami mesterséges, nem biztos, hogy káros is.

3. Bojler.


Legnagyobb klisé ez, kicsit nézz utána a dolgoknak.

2020. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Veled nem lesz belőle komoly kapcsolat, mi meg találunk normális partnert.
2020. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
91%

Marhára nem csak a genetika dönt.


De a genetika dönt képzeld.

Én sok húst és zsírt eszem, mégis vékony vagyok, mert ezt örököltem. A családomban szinte mindenki vékony, nem vagyunk könnyen elhízó típusok, valakik meg olyanok.


"Mégis jóval nagyobb a várható élettartam..."

Igen, mert a megszületettek csak kis %-a hal meg idő előtt, köszönhetően a jobb orvosi ellátásnak és a kevésbé megterhelő környezetnek.

Normálisabb házakban élünk, nem kell télen megfagyni, nem kell annyi embernek kemény fizikai munkát végeznie a megélhetésért.

És erre mondtam, hogy manapság nem "szelektálódnak" ki az emberek. Szinte mindenki megéli a felnőttkort még olyanok is akik akár csak 50 évvel ezelőtt lehet, hogy a születésükkor már meghaltak volna.

Emelett arról sem szabad megfeledkezni, hogy rengeteg védőoltás van, olyan betegségek ellen, amik az okltások előtt komolyan tizedelték a lakosságot.

Ráadásul nem jelent gondot, a tiszta ivóvíz, a megfelelő mennyiségű élelmiszerhez való hozzájutás.

Soroljam még?


"De igen, tudod. Csak nem árt konyítani is hozzá"


Na és szerinted mi ma az olyan dolog, ami valóban természetes?


Olyan mértékben elszennyezte az emberiség a Földet, hogy nem igazán találsz olyan pontot, helyet ahol ne lehetne az emberi tevékenység nyomait kimutatni.

Magyarán szinte nincs természetes dolog, mivel nincsenek 100%-ban természetes élőhelyek, legalábbis elérhető közelségben nem.

Ha elültetsz otthon egy répát és kinő, az is tele lesz olyan anyagokkal, amelyek az emberi tevékenység során kerültek a talajba, levegőbe, vízbe.


Csak nem ártana konyítani a dolgokhoz egy kicsit...

2020. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!