Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem képes ennek megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes ennek megfelelni a férfiak nagy része?

Figyelt kérdés
Naponta járok edzeni (nagyon korán reggel vagy késő este, attól függ mikor van jobban időm), egészségesen táplálkozom, ügyelek a zöldség-gyümölcsfogyasztásra és cukor, fehérliszt kerülésére. Ugyanezeket elvárom a férfitól is, nem tudom elviselni a lusta vagy kifogásokat kereső embereket. Igen, én is nagyon sokat dolgozom, mégis szakítok időt az edzésre, főzésre, akár a pihenés rovására is. Ne forgassátok ki a mondandóm, nemcsak ez számít, de ha ennek nem felel meg valaki, akkor nem lesz belőle tartós kapcsolat.

2020. szept. 15. 09:24
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
91%

Off téma:

Mióta számít annyira rossznak a 150 ezer? 😂😂😂 ez majdnem minden topicnál előjön, hogy sajnálgatjuk és pátyolgatjuk aki ennyit keres. Nem is gondoljátok, vidéken mennyire általános még szellemi munka után is br.200k-t hazavinni.

On: amúgy én is gyakran találtam kifogást, meg sajnáltam a pénzt pl a barna zsömlére és minőségi sonkára, zöldségre de amikor utánaszámoltam, hogy olcsóbb és bőségesebb ez, mint betömni valami péksütit, megváltozott a véleményem. Illetve szar fizetés ide vagy oda, elég sűrűn toltunk pizzát, de azt már anno mégcsóróbb egyetemista koromban is. És hihetetlen drága, ha kicsit utánaszámol az ember. Szerintem lehet okosan vásárolni, mindegy milyen életmódot folytatsz. Aki azt mondja, olcsóbb az egészségtelen, annak is kicsit igaza van, de csak azért, mert azt szokta meg, nem tudja, hogy hol és hogyan jut olcsó de egészséges alapanyagokhoz. Illetve az időt is hajlamosak vagyunk sajnálni, mert nem “gyors bekapod”, hanem foglalkozni kell vele, valamennyit még egy szendviccsel is. Főzésről nem is beszélve. Én megértem és tisztelem azt, aki erre nem tudja rászánni az időt, mert egyszerűen nincs, vagy más fontosabb teendői vannak.

2020. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Privát véleményem, de szerintem ezzel más is így van. Speciel sportolok, igényes vagyok magamra és a környezetemre, sőt még rendes munkám is van, mi több érdekel a kultúrától a művészeteken át a tudományokig ezer dolog. Nincs problémám a kommunikációval, állítólag még valami humorérzék szerűség is szorult belém.

Mindazonáltal... aki egyből az elvárásai sorolásával kezd, követelőző jellegű akkor kíváncsi sem vagyok megfelelnék-e neki, mert a hátam közepére kívánom az ilyen személyiséget. Akkor sem érdekelne ha Miss Word lenne. A hasonló gondolkodású miss tökéleteskéket meghagyom másoknak. Engem ne méregessen senki kilóra.

2020. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
54%

Miért kellene ennek megfelelni?

Ez tipikus ilyeb manapság divat tevekenység, és akik így élnek nagyon szeretnek ítélkezni mások felett és saját magukat tartják abszolút példa értékűnek, és útmutatónak...

Ez csak általános észrevétel.

De ne akard mondjuk megmagyarázni pl egy fizikai munkásnak hogy menjen el az edzőterembe meg zabáljon zöldségeket. 12 órás műszak után ahol mondjuk 40-50 kg-os zsákokat kell pakolni vagy télen nyáron a szabadban van az ember nem fog elmenni még egy fos edzőterembe súlyokat emelgetni. És hidd el egy ilyen ember simán keresztbe hajtogat bármilyen edzőtermes "menőcsávót".

Tipikusan az odajárók 99%-a csak divatból teszi ezt, meg mert valamiért mostanság elvárás lett a méregdrágán és szerintem és valószínűleg sokak szerint kissé visszataszító edzőtermek látogatása.

Én pl. jártam annó edzeni, de ez abszolút nem az én világom, nem éreztem magam ott jól. Akkor minek sanyargassam magam ezzel a dologgal?

Viszont szeretek biciklizni, minden nap így járok dolgozni, sőt mindenhová így megyek, ha tehetem. Akkor most ez rosszabb mintha egy terembe bohóckodnék?

És nem kerülök semmilyen kaját, azt eszek ami jól esik, amit éppen megkívánok, nem görcsölök azon hogy ma "Úr isten 2g-al több cukrot ettem". Mert kit érdekel? És ki dönti el mi az "egészséges"?

Talán a Schobert Norbi féle "IQ bajnokok" vagy az Instagram celebek?

Szóval én leszarom ezeket a dolgokat, az a lényeg, hogy ne essen az ember túlzásba, és ne egyoldalúan kajáljon. Azt hiszem ezt betartom.

Viszont igen szeretek elmenni piálni hétvégente haverokkal, elszívni pár cigit stb.

2020. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Képesek lennének rá, de vagy más a mániájuk, vagy semmi mániájuk nincs.
2020. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
93%
Ha ennyit jársz edzeni, akkor már találkozhattál volna ilyen férfival. Én is járok edzeni (lány vagyok), és tele van egészséges életmódú pasikkal a terem. Szerintem kicsit túltolod ezt az életmódot. Az nem jó, ha soha sem pihensz és agyonhajtod magad,mert ki fogsz égni.
2020. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
37%

# 33


Fröcsög a frusztrációtól az irományod. Reagálnék, igyekszem tényszerűen és értelmesen. Viszont csak a saját magam nevében tudok nyilatkozni.


"De ne akard mondjuk megmagyarázni pl egy fizikai munkásnak hogy menjen el az edzőterembe meg zabáljon zöldségeket."


Nem kötelező edzőterembe menni, de ez a "zabáljon zöldségeket" dolog nevetséges. Mert ugyan mi bajod a zöldségek "zabálásával"? :D Mondta valaki, hogy azzal lakj jól, vagy csak azt egyél?

Szerintem az egészséges étrent az, amiben minden van, kiváltképp hús (vagy egyéb fehérjeforrás) zöldség/gyümölcs, összetett szénhidrát, egészséges zsírok. Ami nem ezek közé tartozik, az mértékkel.


"hidd el egy ilyen ember simán keresztbe hajtogat bármilyen edzőtermes "menőcsávót"."


Nem. Tudom, hogy egyesek szeretnék, hogy így legyen, de nem. És ez nem is baj, nem kell lenézni senkit.


"Én pl. jártam annó edzeni, de ez abszolút nem az én világom, nem éreztem magam ott jól. Akkor minek sanyargassam magam ezzel a dologgal?"


Ha nem érzed jól magad, nem kell, az h.ülye aki kényszeríteni akar. De ne szóld le azokat, akik oda járnak, és ne vergődj. Vagyis megteheted, csak nem lesz igazad. :D


"Viszont szeretek biciklizni, minden nap így járok dolgozni, sőt mindenhová így megyek, ha tehetem. Akkor most ez rosszabb mintha egy terembe bohóckodnék?"


Nem rosszabb, hanem más. Én mindenféle mozgást végző embert tisztelek ilyen téren, a sportolás erény. A kondizás és a bicajozás is.

Te miért nem tudod ezt megtenni, és miért hívod bohóckodásnak? :)

Én szeretek bicajozni, nagyokat sétálni, úszni, itthon edzeni, de szeretem a konditermet is, és nem nézek le senkit azért, mert másképp mozog, mint én.


"És ki dönti el mi az "egészséges"?"


A biológia.

2020. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy elvárod, hogy egészségesen éljen valaki nem túl nagy dolog. (Megjegyzem az edzőterembe járásnak ehhez semmi köze...) Mi évek óta magunknak sütjük a teljes kiőrlésű kenyeret. Tervben van egy tésztakészítő gép is, hogy ne kelljen a boltban venni. :D

Abban is igazad van, hogy a feldolgozott ipari cukrot kerülni kellene, de gondolom, hogy édesítőszereket használsz helyette, ami nem hogy nem jobb, de sok esetben még rosszabb is, mint a sima fehér cukor...


A napi szintű edzés viszont még a személyi edzők szerint is marhaság, mert nem tud a tested regenerálódni...

2020. szept. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

31.

"Mi a baj a 150 ezerrel?"


Ha otthon laksz a szüleiddel, vagy vettek neked/örököltél egy lakást, vagy a lakhatásért más módon nem kell fizetni, akkor vidéken semmi baj nincs vele. El lehet lenni belőle, de jövőt nem lehet építeni belőle.

2020. szept. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Nekem megfelelnél ezzel a hozzáállással, de garantálom, hogy ez fordítva, azaz én neked nem felelnénk meg, tehát megint a nőknél a pont.
2020. szept. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

31-es így igaz, nekem sem ez álmaim fizetése, de mit lehet tenni, ha nem adnak többet egyszerűen? :D

Tudom, tanulni, tanulni. Épp átképzem magam, de minimum 3 év minden jóindulattal is, mire az tükröződik egy jobb fizuban. Addig sehol sem adnak nekem jobbat ennél. És 2 pont ilyen fizetéssel laktam albérletben másodmagammal, úgyhogy megoldható az is. A “mi a baj a 150 ezerrel” kérdés arra irányult, hogy mindig meglepődök, hogy itt a gyakorin mennyire evidens, hogy mindenki félmillát visz haza havonta, és bármilyen kérdés alatt bedobja valaki, hogy a 150k-sok csóróbbak, mint az átlag, miközben mi vagyunk az átlag.

2020. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!