Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell beérnem értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell beérnem értelmes diplomás emberként egy kövér, 35 év feletti nővel, ha én nem ilyen vagyok férfiként 36 évesen? A kérdés a lényeg, nem a video, az nem releváns és nem is érdekel. Csak nem mindenki 36 évesen egy telibec.rt búvárruha, mint..

Figyelt kérdés

mint azt itt gondolják


https://www.youtube.com/watch?v=ltgOXjZEvFc


https://www.youtube.com/watch?v=dBqnUvPUrI8


Ja és nem ,,csajozok" itt, azt a való életben kell. Csak érdekel a téma, mert sokat olvastam itt, hogy egy 30-as évei közepén járó férfi már csak kövér, kopasz, igénytelen alak lehet.


2020. szept. 21. 18:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:
88%
Komolyan jó pasinak képzeled magadat?
2020. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 anonim ***** válasza:
75%
Hát elég szarul nézel ki,bőven jó lenne neked egy 45 éves,dagadt spiné is.
2020. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 A kérdező kommentje:

Hát elég szarul nézel ki,bőven jó lenne neked egy 45 éves,dagadt spiné is.


Ne menjünk át alpáriságba, koromhoz képest jó vagyok igen. Vagy ha nem, akkor tessék ezeket utánam csinálni 35 felett (vagy nőként hasonlókat) és akkor azt fogom mondani, hogy nem vagyok az. Pont.

2020. szept. 21. 20:39
 24/106 anonim ***** válasza:
82%
A macska az egyetlen jó a videón, ez a cigánykerekező bohóc nevetséges számomra.
2020. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 A kérdező kommentje:
Elfogadom, de mondom, lehet osztani az észt, ha te is ezeket meg tudod csinálni...addig ez csak irigység, mert lehet te elhízott bálnácska vagy. Bocs, nem sértésnek írtam. Csak eléggé belémálló típus vagy, aki frusztrált is.
2020. szept. 21. 20:56
 26/106 anonim ***** válasza:
83%
32 éves nőként mondom, hogy nevetséges vagy. Megsértődtél pár hülyegyerek kommentjén, és most mutogatod itt magad, mint valami bazári majmot, hogy de te nem is vagy puhány. Szerinted ez egy normális, felnőtt férfi reakciója? És akkor csodálkozol hogy nem kellesz a nőknek...
2020. szept. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 A kérdező kommentje:
utolsó: jogos. Csak mondtam előre, hogy legyenek szívesek ne provokatívan írni, mert max abba lehet belekötni h 36 évesen ilyen videot mutogatok, de abba nehezen h ennyi évesen nem vagyok egy szottyadt, ronda alak, amit a 30-as évei közepén járó paasikról gondolnak itt mind.
2020. szept. 21. 21:08
 28/106 anonim ***** válasza:
92%

Én meg kétgyerekes anyuka vagyok, ami az itt kommentelő örökszüzek szerint azt jelenti, hogy egy bálna vagyok, a térdemig lóg a mellem, csüng a hasam, zsíros a hajam, és elhasznált fejem van. Nem fogok videót feltenni magamról, hogy bizonyítsam, ez mennyire nem fedi a valóságot, szimplán csak nagy ívben leszarom, hogy a 20 éves, rettentő tapasztalt kisfiúk mit gondolnak. Javaslom ezt neked is.

26-os voltam

2020. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 anonim ***** válasza:
89%
El kell keserítselek, én is tudok ilyen mutatványokat, ennél még cifrábbakat is(hála a 15 éves tornászmúltnak) kisgyerekes anyukaként ráadásul. Ezt csak azért írom le, mert nem szeretném, ha be lennék skatulyázva ”bálnának”, mert úgy látom, hogy az ő véleményükre nem adsz. Ami a videón látszik, az nevetséges. Milyen ember csinál magáról ilyen videókat? A stílusról már ne is beszéljünk. Nekem így sem kellenél, attól függetlenül, hogy még egy “csomagom” is van. Mindent összevetve, ez azért nem az a nagyon kelendő kategória, már ne is haragudj.😅
2020. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/106 A kérdező kommentje:

(hála a 15 éves tornászmúltnak)


Hát hogyne, pont az vagy. Ez olyan mintha valaki mondaná az utcán h én atomreaktor mérnök vagyok, aztán a szembejövő első ember is az...hihető.

2020. szept. 21. 23:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!