Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell beérnem értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell beérnem értelmes diplomás emberként egy kövér, 35 év feletti nővel, ha én nem ilyen vagyok férfiként 36 évesen? A kérdés a lényeg, nem a video, az nem releváns és nem is érdekel. Csak nem mindenki 36 évesen egy telibec.rt búvárruha, mint..

Figyelt kérdés

mint azt itt gondolják


https://www.youtube.com/watch?v=ltgOXjZEvFc


https://www.youtube.com/watch?v=dBqnUvPUrI8


Ja és nem ,,csajozok" itt, azt a való életben kell. Csak érdekel a téma, mert sokat olvastam itt, hogy egy 30-as évei közepén járó férfi már csak kövér, kopasz, igénytelen alak lehet.


2020. szept. 21. 18:32
 71/106 anonim ***** válasza:
93%

Én tényleg nem értem a kérdést. Ki kérte rajtad számon, hogy márpedig neked "molett" 35 éves nőt kell választanod?


Most én vagyok a hülye, hogy nem értem?


Nekem ha valaki nem tetszik, akkor az rosszabbul jár, az aki rám akarja erőltetni, mert az ilyen embert úgy kiosztom csöndben szó nélkül a szemeimmel, vagy érezhetően rá sem nézek, legközelebb már látni sem akar.


Amúgy oké, szép dolog hogy jógázol, de ugye a jógának van meditatív része is. Még van mit fejlesztened a kérdésed alapján ezen a részén jelzem udvariasan és kedvesen.


Én nőként sem tudom utánad csinálni, de van amit meg te nem tudsz utána csinálni a másik után, szóval mindenkinek megvan a maga tehetsége valamiben, én úgy gondolom.


Az meg hogy itt mit gondolnak az emberek ismeretlenül a másikról, ki nem tojja le? Én úgy gondolom, hogy a karantén időszakba az emberek különböző motivációval vannak itt, és van akire nem jó hatassal van az oldalon lévők nem face to face véleménye, és a saját unalma, ez a probléma, valószínűleg úgy nem mondanának hülyeségeket ha látnák a másikat és akkor meg pláne nem ha nem is ismerik.


A valóságban is vannak olyan emberek, akik a másik szemébe nem mondják meg a pletykas hülyeségeiket, csak a háta mögött beszélik ki, vagy láthatóan dilettáns módon fél mondatokat ejtenek, ez példázza az oldalon lévő bántő embereket is, mert ugye nem tudják kinek írják.


Amúgy az sem biztos látatlanba hogy ez a te csatornád, több ember gondolhatná ezt is, hiszen tudod van az a mondás, hogy messziről jött ember azt mond amit akar, de a lényegen nem változtat, ha a te csatornád, akkor a jóga meditatív részét kéne jobban fejlesztened, és akkor nem is vennéd fel az itteni emberek frusztrált hülyeségét.

2020. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/106 anonim ***** válasza:
95%

"az szerintem neked van, én egy kimondottan vonzó pasas vagyok-ezt tanúsítja több tucat egy éjszakás kaland. Ellenben te, szerintem az emberek 99%a bottal sem"


Azzal vannak a problémák amiket itt írtál! Egy éjszakás kalandokat a pasik nagy többsége sajna manipulációval is képes elérni, nem kell ahhoz vonzónak lennie. Egy kis buli, egy kis alkohol, egy érzelmileg kiszolgáltatott naív lány, vagy éppen haragszik a világra típus, és egy kis jól megfogalmazott cseles azt mondja amit hallani akar, és mellette az alkohol már meg is tette a hatását. Szóval ez igen kevés indok volt, és ezzel csak pont az ellenszenvet erősíted az itt lévőkben. Én speciel trófea gyűjtőnek gondollak ezután a mondataid után, és eszembe jut, hogy hát igen Jóska bácsi is a bikájához mindig új tehenet hoz című tenyésztelep stílus.


Amúgy javaslom azért időnként csináltass egy after party tesztet már csak a jövőbeli millió partnereidre gondolva.

2020. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/106 anonim ***** válasza:
47%
Amugy a videoban szereplő srác szerintem nem hasonlít a képen lévőre.
2020. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/106 anonim ***** válasza:
91%
60-as GDPR-t olvastad?
2020. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/106 anonim ***** válasza:
72%

Bárhogy nézem az 54-es képeket a 60-as képekkel összehasonlítva, a szeme az 54-esnek és a szájformája teljesen más és az arc karaktere is. Most vagy nem ugyanaz a két képen lévő, vagy "alakváltó" vagy, vagy átoperáltattad az arcodat, a szemformádat mert slég formájú, és feltöltetted a szádat, míg a 60-asnak egyenes.


Amúgy te vallottad, be hogy kihasználtad a nőket szóval nem igazán értem mit akarsz. a 60-as válaszoddal, szóval szerintem egyáltalán nem poénos ez a kérdés, ha csak azért írtad, hogy szórakoztasd az itteni embereket, pláne azért nem mert olyanok képeit is megosztod akik nem egyeztek bele, hogy megoszd. Ezért írtam hogy olvastad e a személyiségi jogokat és a GDPR-t.


Inkább a saját házad táján kéne takarítani, ahelyett hogy kérkedsz olyan képekkel amiken olyan lányok vannak akik nyilván nem melletted ülve mondták hogy oszd meg, ergo sérted a személyiségi jogaikat.


Szóval ezzel az erővel itt lehet bárki fizikus is.

2020. dec. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/106 anonim ***** válasza:
40%
Nem hasonlit? Ne vicceljunk mar. Ugyanaz
2020. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/106 anonim ***** válasza:
0%
Lehet a az exemimrol a kepeket nem kellett volna, ezt alairom. De a tobbi helytallo.
2020. dec. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/106 anonim ***** válasza:
93%

Hoppácska! 77-es te a kérdező vagy? Mert ha igen akkor nagyon érdekes, hogy nem zöldecske a válaszod.


Amugy bárhogy is nézem az 54-es és a 60-as nem hasonlít. Pláne a szem, a 60-asnak nem olyan slég formájú, és a szája sem olyan nagy, telt, inkább keskenyebb. Az arc karakter meg tökre különbözik. Szóval engem nem győzött meg 76-os. Valami nem ugyanolyan az 54-esen és a 60-ason.


A 63-as legalább őszinte és nem nagyzolt, de először nem néztem a kék választ, és egyre jobban ingattam a fejem, hogy ő is a kérdező lenne, mert itt már nagyon nagy különbségek vannak, de itt egy válaszoló linkelt.

2020. dec. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/106 anonim ***** válasza:
52%

lehet meghízott a száj.


De amúgy ugyanaz. Csak egyiken 31, másikon 36 y old. Plusz pár kg izommal több. Hűvös északias stílus. Nem mindent tudok megcsinálni, amire egy nő képes (pl a ritmikus sportgimnasztikások), de bizonyos határokon belül minden megy nekem. Gyertya, vagy pl ezt is meg tudom csinálni, amit a Dupa Dinamit filmben Van Damme. 48:50 nél


[link]


[link]


[link]

2020. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/106 anonim válasza:
87%

36 éves létedre egyátlalán nem felnőtt emberhez méltóan viselkedsz. A súlyos önképzavarod és önértékelési problémáid messziről levehetők az írásaid alapján, az meg, hogy a fekvőtámaszokkal akarod bizonyítani, hogy nem vagy puhány és magadat 10-es skálán pontozod... ne viccelj már😂😂

A nők tudat alatt is erőforrásokban gazdag férfit keresnek, aki adott esetben a közös gyerekeiknek mindent meg tud adni. Az, hogy te 36 évesen nem vagy (te szerinted) lepukkanva még nem jelent semmit. Egyébként szerintem meg le vagy, jóval az átlagos kategória alatt vagy. Bár ehhez a véleményhez lehet hozzásegített az arrogáns pökhendi stílusod és a gyík arcod, szóval szubjektív.

2020. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!