Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell beérnem értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell beérnem értelmes diplomás emberként egy kövér, 35 év feletti nővel, ha én nem ilyen vagyok férfiként 36 évesen? A kérdés a lényeg, nem a video, az nem releváns és nem is érdekel. Csak nem mindenki 36 évesen egy telibec.rt búvárruha, mint..

Figyelt kérdés

mint azt itt gondolják


https://www.youtube.com/watch?v=ltgOXjZEvFc


https://www.youtube.com/watch?v=dBqnUvPUrI8


Ja és nem ,,csajozok" itt, azt a való életben kell. Csak érdekel a téma, mert sokat olvastam itt, hogy egy 30-as évei közepén járó férfi már csak kövér, kopasz, igénytelen alak lehet.


2020. szept. 21. 18:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/106 anonim ***** válasza:
78%

A részecskegyorsítós dumát az Agymenőkből szedted mi? Nézd kérdező. Én őszintén felvállalom itt és most csak neked, hogy egy bálna vagyok. (hozzáteszem: és???)

De agyban ezerszer érettebb vagyok 31 évesen is, mint te. Ezt a bálnatestet nem cserélném soha le egy abszolút átlagos kinézetű, de nagyképű, pökhendi és kötekedő jellemre. Bár a kettőnek nem sok köze van egymáshoz, csak a te fejedben.

Ez a majomcirkuszolás a videóban nevetséges (egy kedvelést se látok alatta haha:D), meg ez a kisfiús rinyálás is, amit itt szeptember óta művelsz.

2020. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/106 anonim ***** válasza:
100%
6: Úgy vagy te diplomás, (de legkevésbé nő), mint Alekosz tudós. Máskülönben nem hordanál ilyen zagyvaságokat össze. A ksh szerint nettó 240 körüli az átlagbér, diplomával meg jó ha kapsz 200-at (óvónők, tanárok, ápolók, stb. stb. De az ország eldugottabb zugaiban a mérnökök sem szignifikánsan többet).
2020. dec. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/106 anonim ***** válasza:
27%

Elolvastam néhány bejegyzést.Hű,eleggé izzik a levegő itt!Nem is értem,hogy egyesekből honnan ez a düh!

Komolyan.Lehet egyetnemérteni kicsit visszafogottabban is.

A masik dolog,ami elgondolkodtatott.

Azt írod többszőr is nyomatékosítva,hogy azért csináltál videot,hogy megmutasd nem minden 30 feletti nő,férfi szottyadt,öreg,mint ahogy itt sokan állítják.


Nomost,ebből az derül ki,hogy itt másféle emberek kommentelnek,olyanok,akiknek torz egy kicsit a látásuk.Túlzó dolgokat írnak,nagy követelmenyek,irreális elvárások vannak.Egy kicsit a valósagtól elrugaszkodottak.


Nyilván,hiszen itt névtelenül,arctalanul mindenki lehet királylány is,meg királyfi is.


Viszont a logikai bukfenc pont ott van,hogy megis egy olyan közösség előtt akarad ezt bizonyítani,akik pont hogy ilyenek,az elmondásod szerint.

Szval ezért értelmetlen azt várni,hogy most itt majd valaki töredelmesen beismeri,hogy tévedett.Eddig nem jól tudta,és mostantól majd máskent fog vélekedni.

No way!

Akkor meg mit ertél el vele?



Nem kell bizonyítani semnit.Menj ki a valóvilágba ismerkedni.Az megfelelő választ fog adni neked,hogy mennyire vagy művelt, talpraesett,sportos,jól karbantartott személy 35 éves fejjel.

2020. dec. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/106 anonim ***** válasza:
23%
Utolso. Valo igaz. Draga a lakashitelem. Azt torlesztem ezerrel. Sajnalom a penzt mindenre, nokre is. Pedig ugye anelkul nem lehet azt sem.
2020. dec. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/106 anonim ***** válasza:
23%

Valószínűleg azért írt a kérdező másik fiókról, mert a korábbit tiltották.


Kezdjük azzal, hogy én sehol nem olvasram olyat, hogy 36 felett mindenkinek csak kövér nőkkel kell beérnie. Férfiszemmel is jóképűnek tartom a belinkelt fotókon látható férfit és egyik tornamutatványt sem tudom megcsinálni, mondjuk tudok sok mást. A belinkelt csajok is dekoratívak. Nincs átlagos fizetésem. (Mennyibaz most, nettó 243? Az azért nem rossz vidéken)


Hogy a kérdező-e a belinkelt férfi, azt könnyen bebizonyíthatja egy képpel, amin egy A4-es papírt fog, amire rá van írva hogy 243, bár nem sokat számít, amennyiben a leírás illik a belinkelt férfira, akit én mondjuk simán 30 alattinak néztem.


A jelleme? Hát jah, elég pökhendi.

2020. dec. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/106 anonim ***** válasza:
56%

Csak, hogy mutassam, hogy nem kapu és nem loptam senki képét, illetve hogy az 50 és a 60 valahanyadik képen lévő személy egy és ugyanaz...De jó látni, hogy itt csak a negativitás, meg a lehúzás megy. Nem kértem pozitívat, de azért a ,,csakazért is kiosztom" másik véglet sem egészséges, ami érkezett. Én csak egy egyszerű biológus vagyok, saját magam szórakoztatására készítettem a videokat, illetve egy-két közeli ismerőst hívtam ki ezek segítségével. Gyerekes? Kissé az. A való életben komoly vagyok. Peace!


[link]

2020. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/106 anonim ***** válasza:
kapu=kamu...
2020. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/106 anonim ***** válasza:
#96 na, azért pozitív dolgokat is írtam. :)
2020. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/106 anonim ***** válasza:
95-ös vagy? Ha igen, akkor Te korrektul irtal. Köszönöm szèpen. Szeretem a negativat is, mert epito jellegel tud hatni es megfogadom a tanacsokat. De ugye akkor annyira lehúz, az gondolom azert teszi, mert ezeket a gyakorlatokat jatszva kivitelezi. Vagyis erre asszocialok latatlanban. Ha meg nem, akkor is szivesen veszem a kritikat, ha nem megalazni akar vele. :)
2020. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/106 anonim ***** válasza:
47%

Lakashiteled futamidejét Irasd at 70 éves korodig.

Hamarabb is visszafizetheted, de így jobban jársz.

2020. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!