Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell beérnem értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell beérnem értelmes diplomás emberként egy kövér, 35 év feletti nővel, ha én nem ilyen vagyok férfiként 36 évesen? A kérdés a lényeg, nem a video, az nem releváns és nem is érdekel. Csak nem mindenki 36 évesen egy telibec.rt búvárruha, mint..

Figyelt kérdés

mint azt itt gondolják


https://www.youtube.com/watch?v=ltgOXjZEvFc


https://www.youtube.com/watch?v=dBqnUvPUrI8


Ja és nem ,,csajozok" itt, azt a való életben kell. Csak érdekel a téma, mert sokat olvastam itt, hogy egy 30-as évei közepén járó férfi már csak kövér, kopasz, igénytelen alak lehet.


2020. szept. 21. 18:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 anonim ***** válasza:
90%
Ha ekkora főnyeremény vagy,miért vagy egyedül ilyen vén fejjel?
2020. szept. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/106 anonim ***** válasza:
97%
32 éves villanyszerelő vagyok, 30 éves, szép, diplomás barátnőm van. Neked is inkább ismerkedned kellene ahelyett hogy fekvőtámaszos videókat töltesz fel youtubera.
2020. szept. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 anonim ***** válasza:
96%

Mert aztán a sport (torna), olyan “hű,de hihetetlen”, mint az atommérnök.😂

Haverok részegen is tudnak kézenállni, a tested sem egy nagy szám.

2020. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 A kérdező kommentje:

Haverok részegen is tudnak kézenállni


Sőt, a haverjaid részegen is órákat beszélnek a részecskegyorsító mechanizmusáról. :D nem mondtam h nagy szám, de sokkal jobb mint egy apatest, vagy átlagtest, vagy netán egy hízott mangalica teste, mert mérsékeltes sportos és rendkívül erős, tömött izomzatú :)

2020. szept. 22. 16:07
 35/106 anonim ***** válasza:
35%
Tényleg jól nézel ki a korodhoz képest, aki mást mond, az hazudik. Amit szerintem a legtöbben furcsállnak, az ez a gyerekes bizonyítási vágy az arctalan tömegnek. Mire jó ez? Szerezz olyan barátnőt, aki neked tetszik, és akinek te tetszel, pont. Miért kell az itteniek jóváhagyása?
2020. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi, ez csak úgy jött. Annó gimiben a koliban 18 évesen mentem 30 métert a folyosón, gondoltam , majdnem 18 év után újra kipróbálom mi maradt meg belőlem a régi énemből. Elküldtem pár 30-as, 40-es ismerősnek, mondták h ez én vagyok, mert ők vagy bármelyik 30-40 es ismerősük összetörte volna magát fejeén- vagy kézenállás során segítség nélkül. Mondom, akkor ez nem is rossz, hogy még a 30-as éveim közepén is megy ez. Aztán ezért tettem fel ide, mert sokat olvastam itt, hogy aki elmúlik 30 (akár férfi akár nő), az egy agastyán (itteni kommentek szerint), és mehet nyugdíba. Erre próbáltam rácáfolni. Semmi más célom nem volt vele, mint a szórakoztatás, meg az, hogy nem minden 30-as vénember.
2020. szept. 22. 18:55
 37/106 anonim ***** válasza:
68%

Értem. Igazad van, mert sok férfi tényleg botrányosan néz ki. Terhes lesz az asszony, és ők híznak meg.

Remélem, lassan a férfiak is elkezdenek magukra adni ebben az országban.

2020. szept. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 A kérdező kommentje:
nehéz a férfiakat rávenni a sportolásra, nőket könnyebb, ha meg akarnak felelni a férjüknek. Férfiak úgy vannak vele, 40 felett elég a sármjuk egy 20-on éves nőhöz (némelyikhez igen, de az értelmesebbekhez nem).
2020. szept. 22. 19:04
 39/106 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az értelmes, diplomás és a kövér nem ellentétei egymásnak.
2020. szept. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 anonim ***** válasza:
87%
Úr isten. Ezt a nagyképűséget... :D a férjem a harmincas évei elején jár, már apuka, jóval kevesebb ideje jut magára a babánk mellett (ahogy nekem is) mégis százszor jobb a teste, mint neked. Ezt nem nagyzolásból, sem kamuból írom (mi értelme lenne egy névtelen hozzászólásban kamuzni??), hanem azért, hogy szállj már le egy kicsit a földre, és nehogy azt hidd, hogy a 30. x-en túl olyan hű de nagy teljesítmény, hogy nem folysz szét a zsírtól. Középkategória vagy, a stílusod meg minősíthetetlen.
2020. szept. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!