Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell beérnem értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell beérnem értelmes diplomás emberként egy kövér, 35 év feletti nővel, ha én nem ilyen vagyok férfiként 36 évesen? A kérdés a lényeg, nem a video, az nem releváns és nem is érdekel. Csak nem mindenki 36 évesen egy telibec.rt búvárruha, mint..

Figyelt kérdés

mint azt itt gondolják


https://www.youtube.com/watch?v=ltgOXjZEvFc


https://www.youtube.com/watch?v=dBqnUvPUrI8


Ja és nem ,,csajozok" itt, azt a való életben kell. Csak érdekel a téma, mert sokat olvastam itt, hogy egy 30-as évei közepén járó férfi már csak kövér, kopasz, igénytelen alak lehet.


2020. szept. 21. 18:32
 51/106 anonim ***** válasza:
64%
25 évesen nagyon öreg vagyok.🥺🥺🥺
2020. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/106 anonim ***** válasza:
89%
Na, de nem is vitatkozom egy ilyen szellemileg visszamaradottal, inkàbb foglalkozok a párommal.🙊 Tudod, nekem van, nem mint neked, te selejt!!
2020. okt. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/106 anonim ***** válasza:
95%
Nő vagyok, minden rosszindulat nélkül: van a tekintetedben valami vérfagyasztó. Ezzel nem tudom, mit és mennyire lehet kezdeni, de úgy sejtem, nagyban hozzájárul ahhoz, hogy nem találod a számodra megfelelő párt tartós kapcsolatra (ha egyáltalán keresed). Nem a testeddel, a hajaddal vagy az igényességeddel van gond, ebben igazad van. Ha valahol összefutnánk és rám néznél, borzasztóan félni kezdenék, azonnal menekülhetnékem lenne. Ha tudnál ezzel valamit "csinálni", akár tükör előtt gyakorolva vagy fogalmam sincs, az szerintem sokat jelentene.
2020. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/106 A kérdező kommentje:

Azzal sajnos semmit, pont ez adja az erősséget, az északi hűvösség. Nagyapám dán volt.


[link]


[link]

2020. okt. 27. 14:23
 55/106 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nincs semmi komolyabb baj a kinézeteddel, de ne haragudj, az alapján, amit itt levágtál, nem vagy normális. Lehet inkább ez a bibi.
2020. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/106 anonim ***** válasza:
91%

Itt az első képen egy picit mintha már másabb lenne, de tény, hogy olyan hatalmas különbség nincs.

Ez valahol pech... Említed, hogy egyéjszakásokat sikerül összehozni, de el tudom képzelni, sőt, igazából látom is a környezetemben, hogy komoly kapcsolatra előbb választanak nálad rosszabb kategóriájú férfiakat, akiknek viszont "melegebb", barátságosabbnak, bizalomgerjesztőbbnek tűnik a tekintetük.

2020. okt. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/106 A kérdező kommentje:
Szívesen elcserélném a tucat egyéjszakást egy hosszútávú kapcsolatra, ezt őszintén mondom. Régen volt abban is részem, volt 6 barátnőm pár hónapig. De valami nem volt okés. Szóval most már csak "ágról-ágra járok,, ez maradt.
2020. okt. 27. 14:55
 58/106 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem rendben van a kèrdező a kèpei alapján. Jól nèz ki. Szerintem nem lehet gondja a nőkkel, ha van kisugárzása es èrt a nyelvükön. De a jelleme, nos az tènyleg korrigálást igènyel. Őszintèn mondom.
2020. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/106 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, fordulj pszichológushoz. Nem a kinézeteddel és nem a nőkkel, meg nem a társadalommal van a baj. Ha 13-14 évesen csinálnád ezt, amit itt ez alatt a kérdés alatt, már az se lenne oké. De 35 éves meglett férfi létedre itt keresel figyelmet, megerősítést az nagyon szomorú, nem felnőtthöz méltó.
2020. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/106 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]

[link]


Lehet most kapom vissza azt, amiért kihasználtam annó a nőket.

2020. okt. 27. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!